EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός 1-1

Ισοπαλία με σκορ 1-1 στο παιχνίδι του Νέου Πύργου για τη 16η αγωνιστική του βορείου ομίλου τη; Γ’ ΕΠΣΕ, ανάμεσα στην τοπική ΑΕΚ και τον Πανηλιακό.

Ο Ι. Κατσαρής άνοιξε το σκορ στο 26′ για τους φιλοξενούμενους και έξι λεπτά μετά ο Γοργομάτης ισοφάρισε σε 1-1, το οποίο δεν άλλαξε στην επανάληψη.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μούρτικας/Παπακυριάκος-Γκρινιάρης.

ΓΚΟΛ: 32′ Γοργομάτης-26′ Ι. Κατσάρης.

ΑΕΚ Νέου Πύργου (Χρήστος Μακαντάσης): Αγγελόπουλος, Καραβάς (38′ Κ. Μπιαμής), Παπαδιώτης, Βαλμάς, Μακαντάσης, Άξενος, Τζιντοντάι (68′ Μπλέτσας), Κομποθάνασης, Α. Μπιαμής, Κυπραίος, Γοργομάτης (71′ Κερασιώτης)

Πανηλιακός (Δημήτρης Μάργαρης): Μπουροδήμος, Ν. Δημητράνας, Δ. Δημητράνας, Καπλάνης, Ταφραλής (44′ Κομποθανάσης), Γεροδήμος, Ι. Κατσάρης (89′ Gailaj), Γαβριήλ, Κ. Κατσάρης (80′ Παπαγεωργίου), Γεροδήμος, Σταθαράς.