Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/1) με αγώνες σε Α’, Β’, Γ’ κατηγορία αλλά και στις κατηγορίες παίδων-εφήβων (β’ φάση) και κορασίδων-νεανίδων.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
14:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΓΑΣ Βασιλικού (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Τραυλού)
18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νταντή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)
17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Μάκαρος (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)
18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντουρντουρέκας-Ντόσκουρης-Παύλος)
18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μαλεσίνα (Μπάκα-Γκόλιας-Σαράντης)
20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Προοδευτική Λάρυμνας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό Μαρτίνου Οπούντιος-Μεδεών (Κάζας-Νιαβής-Κογιώνος)
19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαυρομάτι (Γλωσσόπουλος-Τσιαμούρας-Δεληγιάννης)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε. Καρύστου (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:30 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Φιλαθλητικός (Αλεξίου-Τραυλού-Χριστόπουλος)
13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Σύρος-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)
12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)
14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Τσιαμούρας-Τσιμπρίκα)
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Απόλλων Χαλκίδας (Τζουβάνα-Σιαδήμας)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Έσπερος Λαμίας (Ζέρβα-Παύλος-Ντόσκουρης)
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Αλίαρτος (Κάζας-Σύρος)
12:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος (Γλωσσόπουλος-Κιαφγοβάντα-Αναγνώστου)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
19:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Πανευβοϊκός (Μασλατζίδου Αικ.-Γαβριήλ Ειλ.-Τριανταφύλλου)
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Μάγγος-Κιούσης)
19:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Μπάκα-Σαράντης-Κόνδης)
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Δέδες-Κιαφγοβάντα-Τσιμπρίκα)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Σύλλας (Παπαδήμα-Ντόσκουρης-Παύλος)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
14:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου (Σαράντης-Μπάκα-Κόνδης)
ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
19:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μάκαρος (Καλαντζής-Δέδες-Γλωσσόπουλος)
Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετεπρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς