Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 25/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 26/1.

Α’ ΕΠΣΕ

ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος 2-3

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού 3-1

Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σταυρός-ΠΑΟ Πολιτικών 0-0

Ευβοϊκός Γουβών-Μαντούδι 1-1

ΟΠΑ Αιδηψού-Αστέρας Βατώντα 1-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-Σκύρος 3-3

Λουκίσια-Αυλίδα 2-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες 3-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Κήρινθος 0-1

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Καθενοί-Κύζικος Αρτάκης 3-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μονόδρυ-Αιγέας Πετριών 1-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι/Κονίστρες 3-3

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού 1-1

Ιστιαία/Άγιος-Ταξιάρχης 5-2

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Ψαχνών-Νεάπολη 5-1

Αθλόπολις-Ληλάντιο 0-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Δροσιά 1-0

Αθλόπολις/Αλάτσατα-Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 4-1

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 3-3

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αστέρας Χαλκίδας-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο ΕΠΣ Ευβοίας, Κοτταρά (Εύβοιας)/Νέγρης (Εύβοιας)-Καραβά (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Τρίκαλα-Αβαντίδες (γήπεδο Πυργετού, Μαργιόλας (Καρδίτσας)/Τίκας (Καρδίτσας)-Καλογριανίτης (Καρδίτσας), παρατηρητής: Τουτούκης (Τρικάλων))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Παλληνιακός-Αρτάκη (γήπεδο δημοτικό Παλλήνης, Δημαράκης (Δωδεκανήσων)/Γενναίος (Αθηνών)-Ίσσα (Αθηνών), παρατηρητής: Δροσινός (Πειραιά))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι (γήπεδο Ερέτριας, Λάμπρου/Πριόνας-Τσιφλάκος)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αιδηψός (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Καλαμάτας/Ρουμπής-Αντωνίου Χ.)

Σκεπαστή-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Σκεπαστής, Σπανός/Κοντογιαννίδης-Δούκας)

Μακρυκάπα-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Μακρυκάπας, Ντούρας/Κωνστάντιος-Πασχαλίδης)

Παντριαδικός-Δροσιά 0-3 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

ΑΕ Χαλκίδας-Αρτεμησιακός (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Τουλούμης/Λιαγκάκης-Παπαθανασίου Δ.)

Ερμήλιος-Ταξιάρχης (γήπεδο Δροσιάς, Μπούρικας/Σιμιτζής-Ακριώτης)

Ιστιαία-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Ιστιαίας, Παπακυριάκος/Δελχάς-Γάτος)

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα (γήπεδο Βασιλικών, Κηρύκος/Ρέτσας-Καρβελάς)

3.15 μ.μ.

Ωρεοί-Αλάτσατα (γήπεδο Αιδηψού, Κούκουρα/Γκρινιάρης-Ντόβολης Ε.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Στύρα-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Ζαράκων, Κασομούλης/Ιωάννου-Σέρρας)

Προποντίδα-Δύστος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σιαπλαούρας/Λειβαδιτάκης-Κελεπούρης)

Κάρυστος-Κονίστρες (γήπεδο Καρύστου, Βλάχος/Τσάλλα-Γεωργαράς)

Καλοχώρι/Παντείχι-Μαρμάρι (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Δανιηλίδης/Μαρίνος-Σοφίου)

Άγιος Λουκάς-Ληλάντιο (γήπεδο Αγίου Λουκά, Φώτης/Δάλλας-Παππάς)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Πανηλιακός-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Γκρινιάρης/Κούκουρα-Ντόβολης Ε.)

11.30 π.μ.

Ελληνικά-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Ελληνικών, Ρέτσας/Κηρύκος-Καρβελάς)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ανάποδος-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σοφίου/Δανιηλίδης-Αλεξίου)

11.30 π.μ.

Έραπος-Αθλόπολις (γήπεδο Φύλλων, Λιαγκάκης/Τουλούμης-Παπαθανασίου Δ.)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Μακρυκάπας, Γκάτσος/Μπούρικας-Νικολάου Σ.)

Φοίνικας Ψαχνών-ΠΑΟ Κανήθου 0-3 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κύμη (γήπεδο Αυλωναρίου, Ντόβολης Ι./Βελέντζας-Παπαθανασίου Γ.)

3 μ.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κριεζά (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Βελέντζας/Ντόβολης Ι.-Παπαθανασίου Γ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Νέου Πύργου, Αντωνίου Γ.)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Λήλας Βασιλικού-Μεσσάπειος (γήπεδο Βασιλικού, Μούτουπας)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ερμήλιος-Κάνηθος/Καμάρες (γήπεδο Δροσιάς, Νικολάου Γ.)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Γυμνού, Μητρολιός)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΑΟΝ Αρτάκης: Ανακοίνωση λύσης συνεργασίας με Γ. Θωμά

Κώστας Λαγός

Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας 4-2

Κώστας Λαγός

Στη Γερμανία για τους γονείς του ο Χ. Μωραΐτης

Κώστας Λαγός