Αγαπημένα ΡΟΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (22/1)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος νέων ‘Αναστασίου Φώτης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων στις 22/1.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αιδηψός/ΟΠΑ-Ιστιαία/Άγιος 2-0

2η αγωνιστική

Ιστιαία/Άγιος-Αιδηψός/ΟΠΑ 1-0

  1. Αιδηψός/ΟΠΑ 3
  2. Ιστιαία/Άγιος 3

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αιδηψός/ΟΠΑ-Ιστιαία/Άγιος

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Αθλόπολις 2-1

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-2

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού 1-0

2η αγωνιστική

Ερμήλιος-Δροσιά/Αριστοτέλειος 5-1

Αθλόπολις-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας 0-4

Λήλας Βασιλικού-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-1

3η αγωνιστική

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος 2-2

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Αθλόπολις 7-0

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Λήλας Βασιλικού 1-2

4η αγωνιστική

Ερμήλιος-Κύζικος/ΑΟΝΑ 1-2

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας 2-2

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις 1-1

5η αγωνιστική

Αθλόπολις-Ερμήλιος 1-2

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Δροσιά/Αριστοτέλειος 4-3

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 0-0

6η αγωνιστική

Αθλόπολις-Δροσιά/Αριστοτέλειος 1-3

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας 2-1

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος 0-1

  1. Κύζικος/ΑΟΝΑ 18
  2. Ερμήλιος 13
  3. Δροσιά/Αριστοτέλειος 7
  4. Απόλλων Ερέτριας 6
  5. Λήλας Βασιλικού 5
  6. Αθλόπολις 1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Ερμήλιος

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Αθλόπολις

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Λήλας Βασιλικού

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-1

Αμαρυνθιακός-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 1-3

Ληλάντιο-Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα 6-0

2η αγωνιστική

Ληλάντιο-ΑΕΧ/Παναγίτσα 2-1

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Αμαρυνθιακός 2-2

Ακαδημία Αρτάκης-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 1-2

3η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Ληλάντιο 0-4

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-1

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ακαδημία Αρτάκης 6-0

4η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 1-2

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Αμαρυνθιακός 3-0

Ακαδημία Αρτάκης-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-2

5η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ληλάντιο 3-1

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-ΑΕΧ/Παναγίτσα 3-1

Αμαρυνθιακός-Ακαδημία Αρτάκης 0-0

6η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-ΑΕΧ/Παναγίτσα 2-0

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Αμαρυνθιακός 2-0

Ακαδημία Αρτάκης-Ληλάντιο 1-2

  1. Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 16
  2. Ληλάντιο 12
  3. Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 12
  4. ΑΕΧ/Παναγίτσα 7
  5. Αμαρυνθιακός 2
  6. Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα 1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ληλάντιο

Αμαρυνθιακός-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Ακαδημία Αρτάκης

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Κάρυστος-Αυλωνάρι/Κονίστρες 3-0

Ρεπό: Αίολος Κριεζών

2η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Κάρυστος 0-3 α.α.

Αίολος Κριεζών-Αυλωνάρι/Κονίστρες 0-2

Ρεπό: Άγιος Λουκάς/Σκύρος

3η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 2-0

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Ρεπό: Κάρυστος

4η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Κάρυστος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Ρεπό: Αυλωνάρι/Κονίστρες

5η αγωνιστική

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 3-2

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών 2-1

Ρεπό: Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

6η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 0-3 α.α.

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος 5-0

Ρεπό: Αίολος Κριεζών

  1. Αυλωνάρι/Κονίστρες 12
  2. Άγιος Λουκάς/Σκύρος 9
  3. Κάρυστος 9
  4. Αίολος Κριεζών 3
  5. Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Αίολος Κριεζών

Ρεπό: Άγιος Λουκάς/Σκύρος

  • ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ: 2 πρώτοι 1ου ομίλου, 3 πρώτοι από 2ο και 3ο όμιλο και οι 2 πρώτοι απόν τον τέταρτο.
  • Β’ ΦΑΣΗ (ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, πρώτο παιχνίδι στις έδρες των τρίτων)

1. 1ος 1ου ομίλου-3ος 2ου ομίλου

2. 2ος 1ου ομίλου-3ος 3ου ομίλου

  • Γ’ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

3. Νικητής 1-2ος 2ου ομίλου

4. 1ος 2ου ομίλου-Νικητής 2

5. 1ος 3ου ομίλου-2ος 4ου ομίλου

6. 1ος 4ου ομίλου-2ος 3ου ομίλου

  • Δ’ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

7. Νικητής 3-Νικητής 5

8. Νικητής 4-Νικητής 6

  • ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 7-Νικητής 8

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/10)

Παναγιώτης Νικολάου

Ερμήλιος: Τουρνουά με Cafe Rits & Ανάποδο (photos)

Κώστας Λαγός

Ηρακλής Ψαχνών: Απέκτησε τον Μ. Μπατζέλη

Κώστας Λαγός