EVIASPORTS ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (18/1)

Οι σκόρερς στο πρωτάθλημα νέων ‘Αναστασίου Φώτης’, ως τη διεξαγωγή αγώνων στις 18/1.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1 ΓΚΟΛ

Φετάχου (Αιδηψός/ΟΠΑ), Νίτσογλου (Αιδηψός/ΟΠΑ), Γερογεωργάκης (Ιστιαία/Άγιος).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 ΓΚΟΛ

Αποστόλου (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης), Μακρής (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης).

3 ΓΚΟΛ

Φρούσης (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Πάνου (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Δούκας (Ερμήλιος), Τρεγκάι (Απόλλων Ερέτριας).

2 ΓΚΟΛ

Βράκας (Απόλλων Ερέτριας), Κροκόδειλος (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Καπατσούλιας (Ερμήλιος), Σπύρου (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης), Χατζηλάμπρου (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης), Νόγια (Λήλας Βασιλικού).

1 ΓΚΟΛ

Μπαρόλας (Αθλόπολις), Αργυρίου (Αθλόπολις), Ι. Μπαλάνος (Αθλόπολις), Παντελής (Απόλλων Ερέτριας), Συκάς (Απόλλων Ερέτριας), Τσίγκας (Απόλλων Ερέτριας), Άλκο (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Αβντιάι (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Γροντής (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Μυλωνάς (Ερμήλιος), Δ. Πετράκης (Ερμήλιος), Ξεφτεράκης (Ερμήλιος), Βελής (Ερμήλιος), Ντρέκης (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης, Μαντάς (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης), Βαγγέλη (Λήλας Βασιλικού).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 ΓΚΟΛ

Μπαλόζι (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Σόλα (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη).

3 ΓΚΟΛ

Βαρτζής (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Καπουρίτης (Ληλάντιο), Νικόλαρος (Ληλάντιο), Νικολάου (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου).

2 ΓΚΟΛ

Κουστιμπής (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Λαλάκος (Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα), Γκούμας (Ληλάντιο), Ρωμανός (Ληλάντιο), Τσέτα (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Μπεληγιάννης (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Συνοδάκης (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου), Φατούσης (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου), Θ. Πάλλης (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου).

1 ΓΚΟΛ

Τσαούσογλου (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Φισκατώρης (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Μάντσε (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Τοκακλίδης (Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα), Γ. Σεφερλής (Αμαρυνθιακός), Χρ. Πάλλης (Αμαρυνθιακός), Ανδρέου (Αμαρυνθιακός), Εντόι (Ληλάντιο), Αρτσίτας (Ληλάντιο), Δεϊμέζης (Ληλάντιο), Ντούρμας (Ληλάντιο), Ντούρμας (Ληλάντιο), Μαρτσούκος (Ληλάντιο), Σίδερης (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Τσουκαλάς (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Θωμάς (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Σούλκα (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου), Μπαμπίν (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 ΓΚΟΛ

Μπάρδι (Αυλωνάρι/Κονίστρες).

2 ΓΚΟΛ

Τσεκόρι (Αυλωνάρι/Κονίστρες), Ι. Γλυκός (Αυλωνάρι/Κονίστρες), Νταουτλλάρι (Κάρυστος).

1 ΓΚΟΛ

Λάμπρου (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Ιρούκου (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Φτούνης (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Καραμπίνης (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Δημητρός (Αίολος Κριεζών), Χαϊράνι (Αυλωνάρι/Κονίστρες), Σέγκος (Αυλωνάρι/Κονίστρες), Γκιλπάθης (Κάρυστος), Thaci (Κάρυστος), Σπανός (Κάρυστος).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κ. Μητσοτάκης για European Super League: ‘Είναι λάθος, οι φίλαθλοι δεν θα το αποδεχτούν’

eviasports

Πανηλιακός: Απέκτησε τον Άρη Γαβριήλ

Κώστας Λαγός

Απόλλων Ερέτριας: Έναρξη προετοιμασίας στις 5/8

Κώστας Λαγός
-->