Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 18/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 19/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Αμαρυνθιακός-Παντριαδικός 3-0 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Πολιτικών-ΑΕ Χαλκίδας 1-3

Μαντούδι-Ερμήλιος 4-0

Αρτεμησιακός-Ωρεοί 5-0

Αστέρας Βατώντα-Καστέλλα 2-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Παραλίας 0-1

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κανήθου-Ανάποδος 1-1

Αθλόπολις-Αφράτι 1-3

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη 1-2

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 3-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-Ιστιαία 0-9

Μαντούδι-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης-Νεάπολη 4-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Ληλάντιο 1-3

Ακαδημία Ερέτριας-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 2-0

Ακαδημία Αρτάκης-Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός 0-3 α.α.

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 0-2

Αμαρυνθιακός-Αίολος Κριεζών 8-5

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μεσσάπειος-Αθλόπολις 2-9

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-3

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αιολικός-Αρτάκη (γήπεδο δημοτικό Μυτιλήνης, Χρόνης (Δυτικής Αττικής)/Παύλος (Δυτικής Αττικής)-Μητράκος (Αθηνών), παρατηρητής: Μαχαίρας (Χίου))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Αυλωνάρι-Σκεπαστή (γήπεδο Αυλωναρίου, Βελέντζας/Βλάχος-Καρβελάς)

Αιδηψός-Μακρυκάπα (γήπεδο Αιδηψού, Πόγκας/Τσιφλάκος-Δάλλας)

Δόξα Προκοπίου-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Προκοπίου, Παπακυριάκος/Ιωάννου-Σοφίου)

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Δροσιάς, Κούκουρα/Σέρρας-Κελεπούρης)

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Λαμψάκου, Κασομούλης/Πασχαλίδης-Δελχάς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Σταυρός-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Μακρυκάπας, Φώτης/Πριόνας-Μαρίνος)

Αλάτσατα-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Αλεξάνδρου, Μπούρικας/Νέγρης-Νικολάου Σ.)

Ταξιάρχης-Ιστιαία (γήπεδο Νέου Πύργου, Δανιηλίδης/Ρουμπής-Αντωνίου Γ.)

Κεραυνός Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντούρας/Ακριώτης-Ντόβολης Ι.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Σκύρος-Κάρυστος (γήπεδο Σκύρου, Χουλιάρας/Χατζηκαμαγιάννης-Ντόβολης Ε.)

3 μ.μ.

Στύρα-Προποντίδα (γήπεδο Ζαράκων, Τουλούμης/Μητρολιός-Αλεξίου)

Δύστος-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Δύστου, Κηρύκος/Παππάς-Νικολάου Γ.)

Κονίστρες-Λουκίσια (γήπεδο Βρύσης, Παπαδόπουλος/Σιμιτζής-Γάτος)

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Καρύστου, Σπανός/Δούκας-Παπαθανασίου Δ.)

Αυλίδα-Ζάρακες (γήπεδο Βαθέος, Σιαπλαούρας/Κοτταρά-Μούτουπας)

Ληλάντιο-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Θεοδώρου/Αντωνίου Χ.-Τσάλλα)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Κήρινθος-Πανηλιακός (γήπεδο Κηρίνθου, Σοφίου/Ιωάννου-Παπακυριάκος)

Ολυμπιακός Λίμνης-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Λίμνης, Ρουμπής/Δανιηλίδης-Αντωνίου Γ.)

Ελληνικά-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Ελληνικών, Πόγκας/Τσιφλάκος-Δάλλας)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Καθενοί (γήπεδο Μακρυκάπας, Κούκουρα/Σέρρας-Κελεπούρης)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Πισσώνας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κασομούλης/Πασχαλίδης-Δελχάς)

Κύζικος Αρτάκης-Φοίνικας Ψαχνών 3-0 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Κριεζά-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κριεζών, Κηρύκος/Παππάς-Νικολάου Γ.)

Μονόδρυ-Κύμη (γήπεδο Μονοδρίου, Μητρολιός/Τουλούμης-Αλεξίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις (γήπεδο Βασιλικού, Κοντογιαννίδης)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Ερέτριας, Καρβελάς)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Απόλλων Παραλίας: Ακόμη τρεις προσθήκες στο έμψυχο δυναμικό

Κώστας Λαγός

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Μεσσάπειος-Δροσιά 1-3

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (5/3)

eviasports