Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-3

Η ομάδα Άγιος Λουκάς/Σκύρος κέρδισε την Κάρυστο με 3-1, για τη 2η αγωνιστική του 4ου ομίλου του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Τσιργιώτης Χαράλαμπος’ της ΕΠΣΕ.

Ο ΑΟΚ άνοιξε το σκορ στο 18′ με τέρμα του Σερέλη, όμως οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν ένα λεπτό μετά σε 1-1 με γκολ του Χαραλάμπους. Στο πρώτο λεπτό της επανάληψης ο Κατερέλος ολοκλήρωσε την ανατροπή στο σκορ για την ομάδα Άγιος Λουκάς/Σκύρος, κάνοντας το 1-2 και ένα λεπτό πριν τη λήξη ο Κοτέλης ‘σφράγισε’ τη νίκη τους, διαμορφώνοντας το τελικό 1-3.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντόβολης Ι.

ΓΚΟΛ: 18′ Σερέλης-19′ Χαραλάμπους, 31′ Κατερέλος, 59′ Κοτέλης.

Κάρυστος (Βαγγέλης Πολυχρονίου-Κώστας Αντωνιάδης): Κουλιάτσης, Σταυρόπουλος, Χατζής, Τζένης, Σερέλης, Σακελλάριου, Μπαμπανιώτης, Κορδώνης, Ντρίλον.

Άγιος Λουκάς/Σκύρος (Γιώργος Μπόκαρης): Καραβάς, Χαραλάμπους, Κόρμπας, Δημολιάνης, Παπουτσής, Κοτέλης, Μπάνος, Κοτολλάκου, Κατερέλος. (Στεφάνι).

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (10-11/11)