Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς μετά τη 13η αγωνιστική

Οι σκόρερς στη Γ’ ΕΠΣΕ μετά την πραγματοποίηση της 13ης αγωνιστικής.

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

13 ΓΚΟΛ

Τσούτσικας (Κήρινθος).

9 ΓΚΟΛ

Ντέντης (ΑΕΚ Νέου Πύργου).

7 ΓΚΟΛ

Κούβαρης (Ολυμπιακός Λίμνης).

6 ΓΚΟΛ

Γοργομάτης (ΑΕΚ Νέου Πύργου).

5 ΓΚΟΛ

Αγέτι (Ολυμπιακός Λίμνης).

4 ΓΚΟΛ

Μπαρμπούνης (Ελληνικά), Τριανταφύλλου (Κήρινθος), Μακρής (Ολυμπιακός Λίμνης), Λάιος (Πανηλιακός), Σταθαράς (Πανηλιακός).

3 ΓΚΟΛ

Μακαντάσης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Τζιντοντάι (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Ι. Κερασιώτης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Αχματιώτης (Ακράτητος Κεχριών), Ε. Μόσχου (Κήρινθος), Γάσπαρης (Πανηλιακός), Πάγκαλος (Ολυμπιακός Λίμνης).

2 ΓΚΟΛ

Παπαθανασίου (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Λ. Καπάνταης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Νικολάου (Ελληνικά), Γ. Κρυσταλόγιαννης (Ελληνικά), Π. Σταματέλος (Κήρινθος), Ι. Σταματέλος (Κήρινθος), Α. Μόσχου (Κήρινθος), Χατζής (Ολυμπιακός Λίμνης), Ευσταθίου (Ολυμπιακός Λίμνης), Καπλάνης (Πανηλιακός).

1 ΓΚΟΛ

Αλεξίου (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Κομποθανάσης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Κυπραίος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Α. Μπιαμής (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Ράπτης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Κοντογιάννης (Ακράτητος Κεχριών), Σκαραμάγκος (Ακράτητος Κεχριών), Χατζηλέρης (Ακράτητος Κεχριών), Κομποθανάσης (Ελληνικά), Χ. Κρυσταλόγιαννης (Ελληνικά), Ε. Κρυσταλόγιαννης (Ελληνικά), Φεγγέρος (Ελληνικά), Ιωσήφ (Ελληνικά), Πετράκος (Ελληνικά), Τζανής (Κήρινθος), Γεωργοσόπουλος (Κήρινθος), Γρ. Βρετός (Κήρινθος), Γεωργαντζής (Ολυμπιακός Λίμνης), Ευσταθίου (Ολυμπιακός Λίμνης), Ζουζουλής (Πανηλιακός), Κατσαρής (Πανηλιακός).

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

15 ΓΚΟΛ

Ι. Μαριέτης (Αφράτι).

13 ΓΚΟΛ

Σολογιάννης (Καθενοί).

10 ΓΚΟΛ

Ι. Μουτουσίδης (Έραπος).

8 ΓΚΟΛ

Κ. Γεωργαντόπουλος (Αθλόπολις), Φεϊζόλη (Καθενοί).

7 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Πισσώνας).

6 ΓΚΟΛ

Κεραμιδάς (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Ράνα (Ολυμπιακός Χαλκίδας).

5 ΓΚΟΛ

Καλαμιώτης (Κύζικος Αρτάκης), Αποστόλου (Κύζικος Αρτάκης), Κοροβέσης (ΠΑΟ Κανήθου).

4 ΓΚΟΛ

Μεταξάς (Έραπος), Τσώκος (Πισσώνας), Μουστάκας (Πισσώνας).

3 ΓΚΟΛ

Αργυρίου (Αθλόπολις), Κυτίνος (Αφράτι), Νερούτσος (Αφράτι), Μήτρου (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Σκριβάνος (Καθενοί), Σόλα (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Τοτός (Πισσώνας), Μπεγιάζης (Πισσώνας).

2 ΓΚΟΛ

Θ. Γεωργαντόπουλος (Αθλόπολις), Οικονόμου (Αθλόπολις), Σουλιώτης (Ανάποδος), Βασίλης (Ανάποδος), Παύλου (Ανάποδος), Μανάρης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Φαλάγγης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Τσώκος (Καθενοί), Λύρας (Καθενοί), Παπαδημητρίου (Κύζικος Αρτάκης), Ντρέκης (Κύζικος Αρτάκης), Τσέτα (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Μπαμπίν (ΠΑΟ Κανήθου), Ζαφειρόπουλος (ΠΑΟ Κανήθου), Νιάρχος (Πισσώνας), Τρίκκας (Πισσώνας).

1 ΓΚΟΛ

Μπαρόλας (Αθλόπολις), Σαββόπουλος (Αθλόπολις), Σίδερης (Αθλόπολις), Παύλου (Αθλόπολις), Μεγαγιάννης (Ανάποδος), Βέττας (Ανάποδος), Γιαννούτσος (Ανάποδος), Δ. Γεωργίου (Αφράτι), Σόλιας (Έραπος), Γαραντζόγιαννης (Έραπος), Γ. Μουτουσίδης (Έραπος), Γκρινιάρης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Μπαρσάκης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Λέκκας (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Σπύρου (Κύζικος Αρτάκης), Μαντάς (Κύζικος Αρτάκης), Πασσάς (Κύζικος Αρτάκης), Γροντής (Κύζικος Αρτάκης), Χατζηλάμπρου (Κύζικος Αρτάκης), Αδαμόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Κορώνης (Καθενοί), Μπασινάς (Καθενοί), Νικολακόπουλος (Καθενοί), Καρκαλής (Καθενοί), Παυλής (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Τσιαρβούλας (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Καλύβας (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Σίδερης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Θωμάς (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Αραπάκης (ΠΑΟ Κανήθου), Σταυράκης (ΠΑΟ Κανήθου), Ηλιάδης (ΠΑΟ Κανήθου), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Μ. Αντωνίου (Πισσώνας), Καρράς (Πισσώνας), Χρυσός (Πισσώνας), Παπαχριστόπουλος (Πισσώνας).

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

13 ΓΚΟΛ

Κουιμτσίδης (Άρης Αγίου Ιωάννη).

11 ΓΚΟΛ

Δ. Λαθουράς (Κριεζά).

10 ΓΚΟΛ

Α. Περιβολάρης (Κριεζά).

6 ΓΚΟΛ

Φωτιάς (Άρης Αγίου Ιωάννη), Σ. Λαθουράς (Κριεζά).

5 ΓΚΟΛ

Τσαούσης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Γιαννακός (Μονόδρυ), Πασσάς (Μονόδρυ), Κοτρόζος (Μονόδρυ).

3 ΓΚΟΛ

Σ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Στουραΐτης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Μπουλής (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Σαμαράς (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Λυκούρης (Κριεζά), Λύκος (Κριεζά), Ντέντια (Κύμη), Ρέτσας (Κύμη), Καράπας (Κύμη), Ανδρέου (Μονόδρυ).

2 ΓΚΟΛ

Καβαλάρης (Αιγέας Πετριών), Κ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Πάσχος (Άρης Αγίου Ιωάννη), Καρατζάς (Άρης Αγίου Ιωάννη), Πανοβασίλης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Καρατζάς (Άρης Αγίου Ιωάννη), Β. Βασιλείου (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Τσιρέκας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Δ. Βασιλείου (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Λ. Μήτρου (Κριεζά), Μεγαρίτης (Κριεζά), Πεταχτής (Κύμη), Καψούλης (Μονόδρυ), Μαρτσούκος (Μονόδρυ).

1 ΓΚΟΛ

Γ. Βογιατζής (Αιγέας Πετριών), Π. Δεμερτζής (Αιγέας Πετριών), Ρέτσας (Αιγέας Πετριών), Γκόρος (Αιγέας Πετριών), Μυτάφης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Θ. Μούντριχας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Σούτι (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Σκουρλής (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Κωτσής (Κύμη), Καλαμισδράκης (Κύμη), Κ. Πετρογιάννης (Μονόδρυ), Α. Πετρογιάννης (Μονόδρυ), Τσόπα (Μονόδρυ), Χότζα (Μονόδρυ).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (21/10)

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς μετά τη 5η αγωνιστική

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ Όμιλος): Πανόραμα (17/11)

eviasports