Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Οι σκόρερς μετά τη 16η αγωνιστική

Οι σκόρερς στον βόρειο όμιλο της Β’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της 16ης αγωνιστικής.

10 ΓΚΟΛ

Ν. Γοργομάτης (Ευβοϊκός Γουβών).

9 ΓΚΟΛ

Τριανταφύλλου (ΑΕ Χαλκίδας), Δήμου (Ευβοϊκός Γουβών), Δ. Δαρζέντας (Μαντούδι).

8 ΓΚΟΛ

Αγγελόπουλος (Αρτεμησιακός), Λαδογιάννης (Ατρόμητος Βασιλικών), Στεργίου (Ευβοϊκός Γουβών), Κουβούσης (Καστέλλα), Δημητράκης (Ταξιάρχης).

7 ΓΚΟΛ

Αργυρός (Αλάτσατα), Ν. Καρακάξης (Αρτεμησιακός), Β. Ανέστης (Αρτεμησιακός), Γ. Παπαδόπουλος (Καστέλλα).

6 ΓΚΟΛ

Γουναρόπουλος (ΑΕ Χαλκίδας), Λαλανίτης (Αλάτσατα), Σταματούλας (Ατρόμητος Βασιλικών), Βασιλείου (Ευβοϊκός Γουβών), Λυσσέας (Ιστιαία), Τριανταφύλλου (Καστέλλα), Νικούλης (Σταυρός).

5 ΓΚΟΛ

Στραφιώτης (Αρτεμησιακός), Γαβριήλ (Ατρόμητος Βασιλικών), Σ. Μπίτζος (Αστέρας Βατώντα), Δούκας (Ερμήλιος), Α. Γραμματικόγιαννης (Καστέλλα), Καραβάς (Ταξιάρχης).

4 ΓΚΟΛ

Διαμαντάκης (ΑΕ Χαλκίδας), Μπρατσιώτης (Ερμήλιος), Παπανδρέου (Ευβοϊκός Γουβών), Γκίνης (Αλάτσατα), Ζαφείρης (Κεραυνός Χαλκίδας), Ραβανός (Κεραυνός Χαλκίδας), Ανδριόλας (ΠΑΟ Πολιτικών).

3 ΓΚΟΛ

Κ. Ράζος (ΑΕ Χαλκίδας), Κ. Δημουλάκης (Αρτεμησιακός), Γ. Μπίτζος (Αστέρας Βατώντα), Λαλάκος (Αστέρας Βατώντα), Δ. Αντωνίου (Ατρόμητος Βασιλικών), Α. Γοργομάτης (Ευβοϊκός Γουβών), Κατσάρης (Ιστιαία), Στεργίου (Ιστιαία), Ντεγιάννης (Καστέλλα), Παυλίδης (Καστέλλα), Ζήσης (Σταυρός), Τζαμίχας (Σταυρός), Μαργέτης (Ωρεοί).

2 ΓΚΟΛ

Μπήτας (ΑΕ Χαλκίδας), Παπουτσόγλου (ΑΕ Χαλκίδας), Τσοκάνης (ΑΕ Χαλκίδας), Μιχαηλίδης (Αλάτσατα), Τσακλάνος (Αλάτσατα), Ν. Τσάλλας (Αλάτσατα), Νερούτσος (Αλάτσατα), Μπερμπεράι (Αρτεμησιακός), Α.Χ. Θεοχάρης (Ατρόμητος Βασιλικών), Παλπάνης (Ερμήλιος), Διοκμετζίδης (Ερμήλιος), Αρκάς (Ερμήλιος), Καπατσούλιας (Ερμήλιος), Γιάγκος (Ευβοϊκός Γουβών), Βασιλείου (Ιστιαία), Σταμούλος (Ιστιαία), Αλεξίου (Κεραυνός Χαλκίδας), Αντωνίου (Κεραυνός Χαλκίδας), Παπαγρηγορίου (Κεραυνός Χαλκίδας), Καρκαλής (Κεραυνός Χαλκίδας), Πουλιπούλης (Μαντούδι), Λιάκος (Μαντούδι), Λιάσκος (Μαντούδι), Α. Δαρζέντας (Μαντούδι), Βασιλείου (ΟΠΑ Αιδηψού), Β. Γαλιατσάτος (ΟΠΑ Αιδηψού), Μάρκου (ΟΠΑ Αιδηψού), Αρετσίνης (ΟΠΑ Αιδηψού), Θεοδοσίου (ΟΠΑ Αιδηψού), Σμπρίνης (ΠΑΟ Πολιτικών), Τζαμίχας (ΠΑΟ Πολιτικών), Καπετάνιος (Σταυρός), Χουβαρδάς (Ταξιάρχης).

1 ΓΚΟΛ

Πατούλιας (ΑΕ Χαλκίδας), Γεραντώνης (ΑΕ Χαλκίδας), Μούντριχας (ΑΕ Χαλκίδας), Μιχαηλίδης (Αλάτσατα), Καραγιάννης (Αλάτσατα), Ν. Τσάλλας (Αλάτσατα), Μπούζο (Αλάτσατα), Σταματάκης (Αρτεμησιακός), Ε. Ευσταθίου (Αρτεμησιακός), Α. Κατόλης (Αστέρας Βατώντα), Κρητικός (Αστέρας Βατώντα), Σκούρος (Αστέρας Βατώντα), Ραβανός (Ατρόμητος Βασιλικών), Μ. Μιχαλόπουλος (Ατρόμητος Βασιλικών), Δ. Θεοχάρης (Ατρόμητος Βασιλικών), Κρυσταλόγιαννης (Ατρόμητος Βασιλικών), Πέντσιος (Ερμήλιος), Μπακρής (Ερμήλιος), Γ. Μπουρνάζος (Ερμήλιος), Κ. Μπουρνάζος (Ερμήλιος), Μπανάσης (Ερμήλιος), Καπατσούλιας (Ερμήλιος), Δροσούνης (Ευβοϊκός Γουβών), Ν. Σελίμης (Ευβοϊκός Γουβών), Φλέβας (Ευβοϊκός Γουβών), Μπαλαγιάννης (Ευβοϊκός Γουβών), Χονδρός (Ιστιαία), Ασαμόα (Ιστιαία), Στεργίου (Ιστιαία), Σταματόπουλος (Ιστιαία), Καλιβάτσι (Ιστιαία), Σταμούλος (Ιστιαία), Α. Παπαδόπουλος (Καστέλλα), Τριανταφύλλου (Καστέλλα), Δεληγιώργης (Καστέλλα), Δεληγιάννης (Καστέλλα), Τιόπουλος (Κεραυνός Χαλκίδας), Τουλούμης (Κεραυνός Χαλκίδας), Τσώκος (Κεραυνός Χαλκίδας), Ν. Μπίλας (Μαντούδι), Μπαλατσός (Μαντούδι), Α. Καντζούρας (Μαντούδι), Μουργκογιάννης (Μαντούδι), Γιαννουκάκος (Μαντούδι), Τσικτσίρης (Μαντούδι), Γ.Κ. Σουλιάδης (ΟΠΑ  Αιδηψού), Μηλόπουλος (ΟΠΑ Αιδηψού), Σ. Γαλιατσάτος (ΟΠΑ Αιδηψού), Τσώκος (ΠΑΟ Πολιτικών), Δάβρης (ΠΑΟ Πολιτικών), Βλέτσας (ΠΑΟ Πολιτικών), Σταθαράς (ΠΑΟ Πολιτικών), Μαραγκός (ΠΑΟ Πολιτικών), Οσμάνι (Σταυρός), Μάντεσης (Σταυρός), Ταυρής (Σταυρός), Τσαμούρογλου (Ταξιάρχης), Καπόλος (Ταξιάρχης), Δέσπους (Ταξιάρχης), Γκαμίλης (Ταξιάρχης), Δημητράκης (Ταξιάρχης), Αρβανίτης (Ωρεοί), Παριανός (Ωρεοί), Καπλανάι (Ωρεοί).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Δ. Βαλκάνος: ‘Ο Νίκος μας στις μνήμες όλων’

Κώστας Λαγός

Κλήρωση Γυναικών 2019-20

Παναγιώτης Νικολάου

Αρ. Σεχάι: ‘Δύο υπέροχα χρόνια στη Μακρυκάπα’

Κώστας Λαγός