Α' ΕΠΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς μετά τη 16η αγωνιστική

Οι σκόρερς στην Α’ ΕΠΣΕ έπειτα από την πραγματοποίηση της 16ης αγωνιστικής.

13 ΓΚΟΛ

Ζουζουλής (Σκεπαστή).

12 ΓΚΟΛ

Ν. Σταματάκος (Ηρακλής Ψαχνών).

11 ΓΚΟΛ

Σίμωσης (Ταμυναϊκός).

10 ΓΚΟΛ

Τρεπεκλής (ΑΟ Χαλκίς), Ζαχαριάς (Ταμυναϊκός).

9 ΓΚΟΛ

Ν. Μαστροκώστας (Δροσιά), Κουζούλογλου (Ελλήσποντος), Μαναρίτσας (Ηρακλής Ψαχνών), Σίδερης (Μακρυκάπα).

8 ΓΚΟΛ

Αλεξίου (Δόξα Προκοπίου), Βαρσαμάς (Δροσιά), Κανάνι (Λήλας Βασιλικού).

7 ΓΚΟΛ

Μπασούκος (Απόλλων Ερέτριας), Ανέστης (Ελλήσποντος), Μήτρου (Ηρακλής Ψαχνών).

6 ΓΚΟΛ

Ρουμπής (Αμαρυνθιακός), Μπράχα (Αυλωνάρι), Χ. Ελευθερίου (Δροσιά), Ντούρμας (Όλυμπος Γυμνού).

5 ΓΚΟΛ

Τόρα (Αμαρυνθιακός (4)-Ταμυναϊκός (1)), Ντούμας (Ελλήσποντος), Ι.Β. Θαλασσινός (Σκεπαστή), Αγγελάτος (Ταμυναϊκός), Λάμπρου (Ταμυναϊκός).

4 ΓΚΟΛ

Ι. Μπιμπάι (Αιδηψός), Καραχάλιος (ΑΟ Χαλκίς), Τσαλιαγκός (Αυλωνάρι), Καρατζάς (Αυλωνάρι), Τσούπρος (Δόξα Προκοπίου), Μεταξάς (Ταμυναϊκός), Καραντάκης (Μακρυκάπα).

3 ΓΚΟΛ

Μακρής (Αιδηψός), Φώτου (Αιδηψός), Λάζρι (ΑΟ Χαλκίς), Μουτουσίδης (Απόλλων Ερέτριας), Πέππας (Αυλωνάρι), Ηλιόπουλος (Αυλωνάρι), Χιούσκα (Ελλήσποντος), Νικολάου (Ελλήσποντος), Ρεπετσάς (Ηρακλής Ψαχνών), Παπίλας (Λήλας Βασιλικού), Κούκα (Λήλας Βασιλικού), Αναγνώστου (Λήλας Βασιλικού), Σταματούκος (Όλυμπος Γυμνού), Μπαϊμπάκης (Παντριαδικός), Ματράκας (Παντριαδικός), Λούρος (Παντριαδικός), Θ. Θαλασσινός (Σκεπαστή), Β. Αναστασίου (Ταμυναϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Α. Μπιμπάι (Αιδηψός), Δ.-Α. Σαββόπουλος (Αιδηψός), Παριανός (Αμαρυνθιακός), Αλ. Κοντραζίου (Αμαρυνθιακός), Παλαιολόγος (ΑΟ Χαλκίς), Γ. Σταματάκος (Απόλλων Ερέτριας), Πετράκης (Απόλλων Ερέτριας), Ρούσσος (Απόλλων Ερέτριας), Μώρος (Απόλλων Ερέτριας), Γ. Κοκκάλας (Αυλωνάρι), Μανδράκας (Αυλωνάρι), Ντραγκότι (Αυλωνάρι), Τουλίτσης (Δροσιά), Γεωργίου (Ελλήσποντος), Κρεμασμένος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Κ. Κολιόπουλος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Περήφανος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Ζουλιώτης (Ηρακλής Ψαχνών), Σπανός (Ηρακλής Ψαχνών), Στρατής (Λήλας Βασιλικού), Δ. Χασάνδρας (Μακρυκάπα), Σηφάκης (Μακρυκάπα), Κοτρογιάννης (Όλυμπος Γυμνού), Τρεγκάι (Όλυμπος Γυμνού), Τσουμάνης (Όλυμπος Γυμνού), Πατερίτσας (Παντριαδικός), Κωνσταντός (Σκεπαστή), Τηλιόπουλος (Σκεπαστή), Γιαντόμ (Ταμυναϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Μ.Γ. Αναγνώστου (Αιδηψός), Γλύκος (Αιδηψός), Στεργίου (Αιδηψός), Αναστασιάδης (Αιδηψός), Κοντός (Αμαρυνθιακός), Αργύρης (Αμαρυνθιακός), Πετρογιάννης (ΑΟ Χαλκίς), Τσίμπος (ΑΟ Χαλκίς), Μακαντάσης (ΑΟ Χαλκίς), Τόλης (ΑΟ Χαλκίς), Μπασινάς (ΑΟ Χαλκίς), Σεχάι (Απόλλων Ερέτριας), Συκάς (Απόλλων Ερέτριας), Μπισμπικόπουλος (Απόλλων Ερέτριας), Καράπας (Αυλωνάρι), Καρλής (Αυλωνάρι), Φωτιάς (Αυλωνάρι), Τζαφεράι (Δόξα Προκοπίου), Μάλλιαρης (Δόξα Προκοπίου), Γκίκας (Δόξα Προκοπίου), Κανελόπουλος (Δόξα Προκοπίου), Καρατζάς (Δόξα Προκοπίου), Τζέμος (Δροσιά), Άλκο (Δροσιά), Σεϊνταράσι (Δροσιά), Αγγελάτος (Δροσιά), Πάνου (Δροσιά), Κροκόδειλος (Δροσιά), Κατσίμπρας (Ελλήσποντος), Γιαλός (Ελλήσποντος), Ανδρέου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Τζάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Στεργίου (Ηρακλής Ψαχνών), Π.Λ. Σκριβάνος (Ηρακλής Ψαχνών), Χαζαρίδης (Λήλας Βασιλικού), Βάθης (Λήλας Βασιλικού),Τζαφέρος (Λήλας Βασιλικού), Καρβελάς (Λήλας Βασιλικού), Λάμτσε (Λήλας Βασιλικού), Μπασινάς (Μακρυκάπα), Σακκάς (Μακρυκάπα), Τσούτσης (Μακρυκάπα), Μπαλαμπάνης (Μακρυκάπα), Μπασινάς (Όλυμπος Γυμνού), Ρουμπής (Όλυμπος Γυμνού), Κοτρογιάννης (Όλυμπος Γυμνού), Η. Αργύρης (Όλυμπος Γυμνού), Σταματούκος (Όλυμπος Γυμνού), Κοροβέσης (Παντριαδικός), Ξιφαράς (Παντριαδικός), Χρόνης (Παντριαδικός), Ν. Καψάλας (Σκεπαστή), Γεωργίου (Σκεπαστή), Ανδρέου (Σκεπαστή), Παναγιώτου (Σκεπαστή), Κούτρας (Ταμυναϊκός), Θανάση (Ταμυναϊκός), Λ. Πιλάτης (Ταμυναϊκός), Σπυράκης (Ταμυναϊκός).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές 10ης αγωνιστικής (23-24/11)

Κώστας Λαγός

Αν. Τσαραντάνης: ‘Να ευχαριστηθούν άπαντες τον τελικό’

Κώστας Λαγός

Σχολικοί αγώνες: Τα τελευταία πέναλτι & οι πανηγυρισμοί του ΓΕΛ Αρτάκης (video)

Κώστας Λαγός