Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 11/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 12/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Μακρυκάπα-Ηρακλής Ψαχνών 2-3

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός 1-3

Λήλας Βασιλικού-Δόξα Προκοπίου 1-0

Δροσιά-Ελλήσποντος 2-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός 0-5

Ιστιαία-Μαντούδι 0-3

Καστέλλα-Αλάτσατα 3-4

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λουκίσια-Σκύρος 1-0

Προποντίδα-Μιαούλης Φύλλων 2-1

Άγιος Λουκάς-Δύστος 0-3

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ελληνικά 2-2

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης 3-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Αγίου Ιωάννη-Μονόδρυ 1-0

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος 5-0

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 1-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-4

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Άγιος 1-3

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Ηρακλής Ψαχνών 3-2

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού 0-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος 0-2

Δροσιά-Αθλόπολις/Αλάτσατα 0-4

Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αρτάκη 0-4

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Ατρόμητος (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Κορωνιάς (Ανατολικής Αττικής)/Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)-Λιαμιράς (Θεσπρωτίας), παρατηρητής: Αδάμ (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Νηρηίδες Φθίας-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Μεγάλης Βρύσης, Κουτρομάνος (Καρδίτσας)/Καραγιώτα (Καρδίτσας)-Πολύμερου (Καρδίτσας))

Απολλωνίδες Ερέτριας-Μαγνησιακός (γήπεδο δημοτικό Ερέτριας, Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)/Περδίκη (Ανατολικής Αττικής)-Πυκνής (Ανατολικής Αττικής))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ταμυναϊκός (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Ρέτσας/Δάλλας-Ιωάννου)

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Σκεπαστής, Σιαπλαούρας/Λιαγκάκης-Παππάς)

Παντριαδικός-Αυλωνάρι (γήπεδο Τριάδας, Γκάτσος/Αντωνίου Χ.-Μακρής)

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Φώτης/Κωνστάντιος-Πριόνας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ευβοϊκός Γουβών-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Γουβών, Πόγκας/Λειβαδιτάκης-Γκρινιάρης)

Ωρεοί-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Νέου Πύργου, Τουλούμης/Παυλάτος-Ντόβολης)

Ερμήλιος-Σταυρός (γήπεδο Δροσιάς, Παπακυριάκος/Κούκουρα-Ρουμπής)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης (γήπεδο Βασιλικών, Μούρτικας/Δούκας-Καραβά)

Αστέρας Βατώντα-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Βατώντα, Καρράς/Βλάχος-Παπαθανασίου Γ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Κάρυστος-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Καρύστου, Κασομούλης/Μητρολιός-Δελχάς)

Καλοχώρι/Παντείχι-Στύρα (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Παπαδόπουλος/Σιμιτζής-Καρβελάς)

Ζάρακες-Κονίστρες (γήπεδο Ζαράκων, Μπούρικας/Κοντογιαννίδης-Νικολάου Σ.)

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι (γήπεδο Νεοχωρίου, Κηρύκος/Κελεπούρης-Ακριώτης)

Αυλίδα-Ληλάντιο (γήπεδο Βαθέος, Ντούρας/Παπαθανασίου Δ.-Ντόβολης Ι.)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Πόγκας/Λειβαδιτάκης-Γκρινιάρης)

Ακράτητος Κεχριών-Κήρινθος (γήπεδο Κεχριών, Δούκας/Μούρτικας-Καραβά)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ανάποδος-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Βλάχος/Καρράς-Παπαθανασίου Γ.)

Έραπος-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Φύλλων, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Παπαθανασίου Δ.)

12 μ.μ.

Πισσώνας-Καθενοί (γήπεδο Πισσώνα, Φώτης/Κωνστάντιος-Πριόνας)

Φοίνικας Ψαχνών-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 0-3 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αυλωναρίου, Κοντογιαννίδης/Μπούρικας-Νικολάου Σ.)

3 μ.μ.

Κύμη-Κριεζά (γήπεδο Μονοδρίου, Καλαμάτας/Μαρίνος-Καραδήμος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 π.μ.

Κάνηθος/Δροσιά-Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης (γήπεδο Δροσιάς, Βελέντζας)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 π.μ.

Ερμήλιος-Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός (γήπεδο Δροσιάς, Βελέντζας)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός (γήπεδο Ζαράκων, Δελχάς)

 

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Διαιτητές: Επαναληπτικές δοκιμασίες για τα τοπικά πρωταθλήματα

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές 10ης αγωνιστικής (7-8/12)

Κώστας Λαγός

Λ. Αυγενάκης: ‘Μετά τις γιορτές θα ανοίξουν τα πρωταθλήματα’

eviasports