Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 7/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 8/12.

Α’ ΕΠΣΕ

Όλυμπος Γυμνού-Παντριαδικός 2-0

Λήλας Βασιλικού-Μακρυκάπα 3-0

Δροσιά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 5-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Βατώντα-Ευβοϊκός Γουβών 0-3

Αλάτσατα-Σταυρός 1-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δύστος-Σκύρος 1-2

Αυλίδα-Προποντίδα 3-4

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αιγέας Πετριών-Μονόδρυ 0-7

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-ΑΕΚ Νέου Πύργου 1-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία 0-3

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Κάνηθος/Δροσιά 2-3

Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης-Λήλας Βασιλικού 8-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 2-4

Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός-Ακαδημία Ερέτριας 2-0

Ακαδημία Αρτάκης-Ερμήλιος 0-3 α.α.

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αμαρυνθιακός 1-4

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Αίολος Κριεζών 0-4

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αβαντίδες-ΟΦΗ (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Αλαφογιάννης (Βοιωτίας/Τσαγανού (Βοιωτίας)-Σοφός (Βοιωτίας), παρατηρητής: Αδάμ (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αήττητος Σπάτων-Αρτάκη (γήπεδο δημοτικό Σπάτων, Ευθυμίου (Αθηνών)/Τζίκας (Αθηνών)-Μημίδης (Αθηνών), παρατηρητής: Τζιλίρης (Αθηνών))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Πόγκας/Κελεπούρης-Κοντογιαννίδης)

Ελλήσποντος-Σκεπαστή (γήπεδο Λαμψάκου, Καλαμάτας/Κούκουρα-Αντωνίου Χ.)

Δόξα Προκοπίου-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Προκοπίου, Κασομούλης/Λιαγκάκης-Λειβαδιτάκης)

Αμαρυνθιακός-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Γυμνού, Σιαπλαούρας/Κηρύκος-Περιβολάρης)

Αιδηψός-Αυλωνάρι (γήπεδο Αιδηψού, Παπακυριάκος/Παππάς-Καραβά)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ιστιαία-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Ιστιαίας, Βελέντζας/Σέρρας-Νέγρης)

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Καστέλλας, Παπαδόπουλος/Καρβελάς-Παπαθανασίου Δ.)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ερμήλιος (γήπεδο Βασιλικών, Ντούρας/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

Κεραυνός Χαλκίδας-Ωρεοί (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δανιηλίδης/Σιμιτζής-Ακριώτης)

Ταξιάρχης-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Νέου Πύργου, Καρράς/Μαρίνος-Γάτος)

Μαντούδι-Αρτεμησιακός (γήπεδο Μαντουδίου, Μητρολιός/Παυλάτος-Ντόβολης Ι.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Αγίου Λουκά, ΕΟΔ/ΕΠΟ / ΕΟΔ/ΕΠΟ-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

Ζάρακες-Λουκίσια (γήπεδο Ζαράκων, Γκρινιάρης/Σοφίου-Πολίτης)

Νηλέας Νεοχωρίου-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Νεοχωρίου (γήπεδο Νεοχωρίου, ΕΟΔ/ΕΠΟ / ΕΟΔ/ΕΠΟ-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

Ληλάντιο-Κάρυστος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Μπούρικας/Μούτουπας-Ντόβολης Ε.)

Μαρμάρι-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Καρύστου, Ρουμπής/Δούκας-Τσάλλα)

Κονίστρες-Στύρα (γήπεδο Βρύσης, Τουλούμης/Δελχάς-Νικολάου Σ.)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Πανηλιακός (γήπεδο Κεχρών, Ντόβολης Ι./Μητρολιός-Παυλάτος)

Κήρινθος-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Κηρίνθου, Ντούρας/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

Ολυμπιακός Λίμνης-Ελληνικά (γήπεδο Λίμνης, Καρράς/Μαρίνος-Γάτος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ανάποδος (γήπεδο Μακρυκάπας, Καρβελάς/Παπαδόπουλος-Παπαθανασίου Δ.)

Πισσώνας-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πισσώνα, Κοντογιαννίδης/Κελεπούρης-Ντόβολης Ε.)

Καθενοί-Αθλόπολις (γήπεδο Πάλιουρα, Σιμιτζής/Δανιηλίδης-Ακριώτης)

Έραπος-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Φύλλων, Μπούρικας/Μούτουπας-Γεωργαράς)

Φοίνικας Ψαχνών-Αφράτι 0-3 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Κριεζά-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Κριεζών, Δούκας/Ρουμπής-Τσάλλα)

11.30 π.μ.

Κύμη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Μονοδρίου, Δελχάς/Τουλούμης-Νικολάου Σ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης (γήπεδο Νέου Πύργου, Καραβά)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (9-10/2)

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΠΑΟ Λιχάδας-Κύζικος Αρτάκης 3-0

Κώστας Λαγός

Δ. Τσακαλίδης: ‘Στόχος η καταξίωση του ΑΟΝΑ’

Κώστας Λαγός