Α' ΕΣΚΑΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ μετά τον ορισμό το βράδυ της Πέμπτης για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 7-8 Δεκεμβρίου είναι οι εξής: 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γλωσσόπουλος-Αλεξίου-Χριστόπουλος)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ. (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Τραυλού)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Νταντή-Χανής-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

17:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Νιαβής-Σταματάκης-Μπουγέτσας)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Αλεξίου-Γλωσσόπουλος-Χριστόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Μασλατζίδης Κ.-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Κάζας-Νιαβής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κατρακάζος-Μασλατζίδου Αικ.-Νικολακάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γλωσσόπουλος-Τσιαμούρας-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Μέτσικα-Εμφιετζής-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νταντή-Μάγκος-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μέτσικα-Εμφιετζής-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καλαντζής-Ίσαρη-Αναγνώστου)

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ()

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κάζας-Σταματάκης-Μπουγέτσας)

12:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κάζας-Σταματάκης-Μπουγέτσας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (Ίσαρη-Κιαφγοβάντα-Τσιμπρίκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τραυλού-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ()

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Στεφ.-Χανής-Τραυλού)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μάγκος-Τριανταφύλλου-Νταντή)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:45 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ()

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:45 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΑΕ Ληλαντίου: Αγώνες αγάπης για το ‘Χαμόγελο του Παιδιού’

Κώστας Λαγός

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): El Professors-L.A. Team 10-6

Κώστας Λαγός

ΓΣ Νεάπολης: Στηρίζει τον ‘Ημιμαραθώνιο Χαλκίδας’

Κώστας Λαγός
-->