Αγαπημένα ΡΟΗ ΒΟΛΕΪ

Κορασίδων ΕΣΠΑΑΑ: Η κλήρωση της β’ φάσης για Ηρακλή Χ. & ΟΠΕΧ

Στον πρώτο όμιλο κληρώθηκε ο Ηρακλής Χαλκίδας και στον τρίτο ο ΟΠΕ Χαλκίδας, στη δεύτερη φάση του πρωταθλήματος κορασίδων της ΕΣΠΑΑΑ, σύμφωνα με την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 2/12.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε πρώτο και τρίτο όμιλο:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική-7/12

Ηρακλής Χαλκίδας-Δεξαμενή

Απόλλων Αγίου Δημητρίου-Νίκη Αμαρουσίου

Θέτις-Ηλυσιακός

2η αγωνιστική-14/12

Θέτις-Ηρακλής Χαλκίδας

Δεξαμενή-Απόλλων Αγίου Δημητρίου

Ηλυσιακός-Νίκη Αμαρουσίου

3η αγωνιστική-21/12

Απόλλων Αγίου Δημητρίου-Θέτις

Νίκη Αμαρουσίου-Δεξαμενή

Ηρακλής Χαλκίδας-Ηλυσιακός

4η αγωνιστική-11/1

Θέτις-Νίκη Αμαρουσίου

Ηρακλής Χαλκίδας-Απόλλων Αγίου Δημητρίου

Ηλυσιακός-Δεξαμενή

5η αγωνιστική-18/1

Δεξαμενή-Θέτις

Νίκη Αμαρουσίου-Ηρακλής Χαλκίδας

Απόλλων Αγίου Δημητρίου-Ηλυσιακός

6η αγωνιστική-25/1

Δεξαμενή-Ηρακλής Χαλκίδας

Νίκη Αμαρουσίου-Απόλλων Αγίου Δημητρίου

Ηλυσιακός-Θέτις

7η αγωνιστική-1/2

Ηρακλής Χαλκίδας-Θέτις

Απόλλων Αγίου Δημητρίου-Δεξαμενή

Νίκη Αμαρουσίου-Ηλυσιακός

8η αγωνιστική-8/2

Θέτις-Απόλλων Αγίου Δημητρίου

Δεξαμενή-Νίκη Αμαρουσίου

Ηλυσιακός-Ηρακλής Χαλκίδας

9η αγωνιστική-15/2

Νίκη Αμαρουσίου-Θέτις

Απόλλων Αγίου Δημητρίου-Ηρακλής Χαλκίδας

Δεξαμενή-Ηλυσιακός

10η αγωνιστική-22/2

Θέτις-Δεξαμενή

Ηρακλής Χαλκίδας-Νίκη Αμαρουσίου

Ηλυσιακός-Απόλλων Αγίου Δημητρίου

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική-7/12

Φοίβος-Ίωνες

ΟΠΕ Χαλκίδας-Αμαζόνες

Νέοι Βύρωνος-Δάφνη Αγίου Δημητρίου

2η αγωνιστική-14/12

Νέοι Βύρωνος-Φοίβος

Ίωνες-ΟΠΕ Χαλκίδας

Δάφνη Αγίου Δημητρίου-Αμαζόνες

3η αγωνιστική-21/12

ΟΠΕ Χαλκίδας-Νέοι Βύρωνος

Αμαζόνες-Ίωνες

Φοίβος-Δάφνη Αγίου Δημητρίου

4η αγωνιστική-11/1

Νέοι Βύρωνος-Αμαζόνες

Φοίβος-ΟΠΕ Χαλκίδας

Δάφνη Αγίου Δημητρίου-Ίωνες

5η αγωνιστική-18/1

Ίωνες-Νέοι Βύρωνος

Αμαζόνες-Φοίβος

ΟΠΕ Χαλκίδας-Δάφνη Αγίου Δημητρίου

6η αγωνιστική-25/1

Ίωνες-Φοίβος

Αμαζόνες-ΟΠΕ Χαλκίδας

Δάφνη Αγίου Δημητρίου-Νέοι Βύρωνος

7η αγωνιστική-1/2

Φοίβος-Νέοι Βύρωνος

ΟΠΕ Χαλκίδας-Ίωνες

Αμαζόνες-Δάφνη Αγίου Δημητρίου

8η αγωνιστική-8/2

Νέοι Βύρωνος-ΟΠΕ Χαλκίδας

Ίωνες-Αμαζόνες

Δάφνη Αγίου Δημητρίου-Φοίβος

9η αγωνιστική-15/2

Αμαζόνες-Νέοι Βύρωνος

ΟΠΕ Χαλκίδας-Φοίβος

Ίωνες-Δάφνη Αγίου Δημητρίου

10η αγωνιστική-22/2

Νέοι Βύρωνος-Ίωνες

Φοίβος-Αμαζόνες

Δάφνη Αγίου Δημητρίου-ΟΠΕ Χαλκίδας

 

*Στην τρίτη φάση προκρίνονται οι δύο πρώτοι κάθε ομίλου.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Μέσα στον Ιούλιο τα πρώτα χρήματα στα ερασιτεχνικά σωματεία

eviasports

Στον Κέρκη Σάμου ο Β. Μανδηλάρης

Κώστας Λαγός

Νέο ‘hypercar’ ετοιμάζει ο Σπ. Πανόπουλος!

Μιχάλης Πράσινος
-->