Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Οι σκόρερς μετά την 11η αγωνιστική

Οι σκόρερς στον βόρειο όμιλο της Β’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της 11ης αγωνιστικής.

7 ΓΚΟΛ

Ν. Γοργομάτης (Ευβοϊκός Γουβών).

6 ΓΚΟΛ

Ν. Καρακάξης (Αρτεμησιακός), Γουναρόπουλος (ΑΕ Χαλκίδας), Βασιλείου (Ευβοϊκός Γουβών), Λυσσέας (Ιστιαία), Κουβούσης (Καστέλλα), Δ. Δαρζέντας (Μαντούδι).

5 ΓΚΟΛ

Αγγελόπουλος (Αρτεμησιακός), Β. Ανέστης (Αρτεμησιακός), Σ. Μπίτζος (Αστέρας Βατώντα), Στεργίου (Ευβοϊκός Γουβών), Νικούλης (Σταυρός).

4 ΓΚΟΛ

Γκίνης (Αλάτσατα), Λαλανίτης (Αλάτσατα), Στραφιώτης (Αρτεμησιακός), Καραβάς (Ταξιάρχης).

3 ΓΚΟΛ

Διαμαντάκης (ΑΕ Χαλκίδας), Τριανταφύλλου (ΑΕ Χαλκίδας), Κ. Ράζος (ΑΕ Χαλκίδας), Γ. Μπίτζος (Αστέρας Βατώντα), Λαδογιάννης (Ατρόμητος Βασιλικών), Σταματούλας (Ατρόμητος Βασιλικών), Γαβριήλ (Ατρόμητος Βασιλικών), Μπρατσιώτης (Ερμήλιος), Δήμου (Ευβοϊκός Γουβών), Α. Γοργομάτης (Ευβοϊκός Γουβών), Κατσάρης (Ιστιαία), Γ. Παπαδόπουλος (Καστέλλα), Α. Γραμματικόγιαννης (Καστέλλα), Ραβανός (Κεραυνός Χαλκίδας), Ανδριόλας (ΠΑΟ Πολιτικών), Ζήσης (Σταυρός), Μαργέτης (Ωρεοί).

2 ΓΚΟΛ

Παπουτσόγλου (ΑΕ Χαλκίδας), Μιχαηλίδης (Αλάτσατα), Αργυρός (Αλάτσατα), Τσακλάνος (Αλάτσατα), Μπερμπεράι (Αρτεμησιακός), Α.Χ. Θεοχάρης (Ατρόμητος Βασιλικών), Λαδογιάννης (Ατρόμητος Βασιλικών), Δ. Αντωνίου (Ατρόμητος Βασιλικών), Παλπάνης (Ερμήλιος), Διοκμετζίδης (Ερμήλιος), Αρκάς (Ερμήλιος), Δούκας (Ερμήλιος), Καπατσούλιας (Ερμήλιος), Παπανδρέου (Ευβοϊκός Γουβών), Τριανταφύλλου (Καστέλλα), Βασιλείου (Ιστιαία), Σταμούλος (Ιστιαία), Στεργίου (Ιστιαία), Αλεξίου (Κεραυνός Χαλκίδας), Αντωνίου (Κεραυνός Χαλκίδας), Πουλιπούλης (Μαντούδι), Λιάκος (Μαντούδι), Τζαμίχας (Σταυρός), Βασιλείου (ΟΠΑ Αιδηψού), Β. Γαλιατσάτος (ΟΠΑ Αιδηψού), Χουβαρδάς (Ταξιάρχης).

1 ΓΚΟΛ

Μπήτας (ΑΕ Χαλκίδας), Πατούλιας (ΑΕ Χαλκίδας), Τσοκάνης (ΑΕ Χαλκίδας), Ν. Τσάλλας (Αλάτσατα), Νερούτσος (Αλάτσατα), Μιχαηλίδης (Αλάτσατα), Α. Κατόλης (Αστέρας Βατώντα), Λαλάκος (Αστέρας Βατώντα), Κρητικός (Αστέρας Βατώντα), Σκούρος (Αστέρας Βατώντα), Ραβανός (Ατρόμητος Βασιλικών), Πέντσιος (Ερμήλιος), Μπακρής (Ερμήλιος), Γ. Μπουρνάζος (Ερμήλιος), Δροσούνης (Ευβοϊκός Γουβών), Ν. Σελίμης (Ευβοϊκός Γουβών), Φλέβας (Ευβοϊκός Γουβών), Μπαλαγιάννης (Ευβοϊκός Γουβών), Χονδρός (Ιστιαία), Ασαμόα (Ιστιαία), Στεργίου (Ιστιαία), Σταματόπουλος (Ιστιαία), Καλιβάτσι (Ιστιαία), Ντεγιάννης (Καστέλλα), Παυλίδης (Καστέλλα), Α. Παπαδόπουλος (Καστέλλα), Τριανταφύλλου (Καστέλλα), Τιόπουλος (Κεραυνός Χαλκίδας), Ζαφείρης (Κεραυνός Χαλκίδας), Τουλούμης (Κεραυνός Χαλκίδας), Τσώκος (Κεραυνός Χαλκίδας), Παπαγρηγορίου (Κεραυνός Χαλκίδας), Ν. Μπίλας (Μαντούδι), Μπαλατσός (Μαντούδι), Α. Δαρζέντας (Μαντούδι), Α. Καντζούρας (Μαντούδι), Γ.Κ. Σουλιάδης (ΟΠΑ  Αιδηψού), Μηλόπουλος (ΟΠΑ Αιδηψού), Αρετσίνης (ΟΠΑ Αιδηψού), Μάρκου (ΟΠΑ Αιδηψού), Σμπρίνης (ΠΑΟ Πολιτικών), Τσώκος (ΠΑΟ Πολιτικών), Οσμάνι (Σταυρός), Καπετάνιος (Σταυρός), Δημητράκης (Ταξιάρχης), Τσαμούρογλου (Ταξιάρχης), Καπόλος (Ταξιάρχης), Δέσπους (Ταξιάρχης), Αρβανίτης (Ωρεοί), Παριανός (Ωρεοί), Καπλανάι (Ωρεοί).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

‘Η ΜΝΗΜΗ ΔΑΚΡΥΖΕΙ’: Παράγοντες τότε και σήμερα… (μέρος Β)

Θανάσης Κούτος

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Οι σκόρερς του 2ου ομίλου (14/7)

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ: Ταμυναϊκός-Αιδηψός 5-0

Σταύρος Κιούσης
-->