Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 30/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 1/12.

Α’ ΕΠΣΕ

Παντριαδικός-Ελλήσποντος 0-2

Σκεπαστή-Δόξα Προκοπίου 2-0

Ηρακλής Ψαχνών-Αυλωνάρι 3-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα 1-2

Ερμήλιος-Αστέρας Βατώντα 2-2

ΑΕ Χαλκίδας-Μαντούδι 0-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Στύρα-Σκύρος 0-0

Άγιος Λουκάς-Νηλέας Νεοχωρίου 0-0

Λουκίσια-Ληλάντιο 5-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Αυλίδα 2-0

Κάρυστος-Μαρμάρι 1-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύζικος Αρτάκης-Έραπος 2-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Αγίου Ιωάννη-Αιγέας Πετριών 2-1

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός 1-5

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 6-3

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Άρης-Αβαντίδες (γήπεδο Τριανδρίας, Διακουμάκος (Πιερίας)/Τσικλητάρη (Πιερίας)-Φωτιάδου (Πιερίας), παρατηρητής: Βλάχος (Μακεδονίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Διγενής Καρδίτσας-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Αγίων Θεοδώρων, Φραντζή (Φθιώτιδας)/Φαρμάκης (Φθιώτιδας)-Αναγνώστου (Φθιώτιδας))

Νηρηίδες Φθίας-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας, Ανδρεόπουλος (Φωκίδας)/Ζανιάς (Φωκίδας)-Πλέσσας (Φωκίδας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Κιθαιρώνας Καπαρελλίου-Αρτάκη (γήπεδο δημοτικό Λεύκτρων, Φωστέρης (Ανατολικής Αττικής)/Μητράκος (Αθηνών)-Κακάνης (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Κουφογιάννης (Φωκίδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας,  Κασομούλης/Πριόνας-Ιωάννου)

Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Αλιβερίου, Παπακυριάκος/Ρουμπής-Δελχάς)

Μακρυκάπα-Δροσιά (γήπεδο Μακρυκάπας, Λάμπρου/Κωνστάντιος-Κελεπούρης)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Καλαμάτας/Πασχαλίδης-Αντωνίου Χ.)

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός (γήπεδο Ερέτριας, Φώτης/Τσιφλάκος-Χασάνδρας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Αρτεμησίου, Πόγκας/Καραβά-Παυλάτος)

ΟΠΑ Αιδηψού-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Αιδηψού, Μπούρικας/Τσάλλα-Ντόβολης Ε.)

Ωρεοί-Ταξιάρχης (γήπεδο Νέου Πύργου, Χουλιάρας/Δούκας-Νικολάου Σ.)

Ευβοϊκός Γουβών-Αλάτσατα (γήπεδο Γουβών, Βελέντζας/Μητρολιός-Ακριώτης)

Σταυρός-Αρτεμησιακός (γήπεδο Καστέλλας, Τουλούμης/Παππάς-Μαρίνος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες (γήπεδο Φύλλων, Καρράς/Δάλλας-Σιμιτζής)

Προποντίδα-Κονίστρες (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντούρας/Ρέτσας-Λειβαδιτάκης)

Απόλλων Παραλίας-Δύστος (γήπεδο Παραλίας, Κούκουρα/Κοντογιαννίδης-Νικολάου Γ.)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Πανηλιακός-Κήρινθος (γήπεδο Αιδηψού, Δούκας/Χουλιάρας-Νικολάου Σ.)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Νέου Πύργου, Μητρολιός/Βελέντζας-Ακριώτης)

Ακράτητος Κεχριών-Ελληνικά (γήπεδο Κεχριών, Μπούρικας/Τσάλλα-Ντόβολης Ε.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ανάποδος-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σιμιτζής/Δάλλας-Καρράς)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Πισσώνας (γήπεδο Μακρυκάπας, Παππάς/Τουλούμης-Μαρίνος)

11.30 π.μ.

ΠΑΟ Κανήθου-Αφράτι (γήπεδο Καλαμακίδη, Ρέτσας/Ντούρας-Λειβαδιτάκης)

Αθλόπολις-Φοίνικας Ψαχνών 3-0 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κριεζά (γήπεδο Αυλωναρίου, Καρβελάς/Κηρύκος-Ποδαράς)

3 μ.μ.

Κύμη-Μονόδρυ (γήπεδο Μονοδρίου, Κηρύκος/Καρβελάς-Ποδαράς)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Θανάσης Κούτος: Φταίνε αυτοί… φταίμε και μεις… φταίνε κι άλλοι..!

Θανάσης Κούτος

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Έξω Παναγίτσα-Ακαδημία Αρτάκης 0-4

Κώστας Λαγός

Τ. Ταυταρίδης: ‘Βάζουμε ένα στόχο σε κάθε 4δα αγώνων’

Κώστας Λαγός