EVIASPORTS ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος 2-1

Η ομάδα Αυλωνάρι/Κονίστρες επικράτησε της Καρύστου με 2-1, για την τρίτη αγωνιστική του τέταρτου ομίλου του πρωταθλήματος παίδων ‘Γκάβαλης Γεώργιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 28ο λεπτό με τέρμα του Νίκολι. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι αντέδρασαν και κατάφεραν να ισοφαρίσουν στο 44′ με γκολ του Ντάικο, ο οποίος ολοκλήρωσε την ανατροπή για την ομάδα του, διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα, τέσσερα λεπτά πριν τη λήξη.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντόβολης Ι.

ΓΚΟΛ: 44′ & 66′ Ντάικο-28′ Νίκολι.

Αυλωνάρι/Κονίστρες (Τάσος Βέκιος): Σατήρης, Καλογήρου, Παπαθανασίου, Ντάικο, Χοτζαλάρι, Γιαννούλης, Μολές, Πίγκος, Μάγκος, Γκιούλι, Καρτελιάς. (Σταμούλης, Παπαρήγσς, Τσούρτος).

Κάρυστος (Πολυχρονίου-Αντωνιάδης): Γκίκας, Κοτσανιώτης, Μαρίνος, Μάμολας, Τσάλλας, Μπινιάκος, Μάτο, Τζέσι, Μπλαζία, Κοκοκύρης, Νίκολι. (Παπαζαχαρίου, Βαλαμάσκας, Αθανασίου, Δριμαρόπουλος, Χατζής, Μανουσάκης, Δόνα).

Α’ ΕΠΣΕ: Αιδηψός-Δροσιά 1-1