EVIASPORTS ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (20/11)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος νέων ‘Αναστασίου Φώτης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων στις 20/11.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αιδηψός/ΟΠΑ-Ιστιαία/Άγιος 2-0

  1. Αιδηψός/ΟΠΑ 3
  2. Ιστιαία/Άγιος 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/12)

Ιστιαία/Άγιος-Αιδηψός/ΟΠΑ

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Αθλόπολις 2-1

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-2

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού 1-0

2η αγωνιστική

Ερμήλιος-Δροσιά/Αριστοτέλειος 5-1

Αθλόπολις-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας 0-4

Λήλας Βασιλικού-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-1

3η αγωνιστική

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος 2-2

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Αθλόπολις 7-0

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Λήλας Βασιλικού 1-2

  1. Κύζικος/ΑΟΝΑ 9
  2. Ερμήλιος 7
  3. Απόλλων Ερέτριας 4
  4. Λήλας Βασιλικού 3
  5. Δροσιά/Αριστοτέλειος 3
  6. Αθλόπολις 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμήλιος-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-1

Αμαρυνθιακός-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 1-3

Ληλάντιο-Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα 6-0

2η αγωνιστική

Ληλάντιο-ΑΕΧ/Παναγίτσα 2-1

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Αμαρυνθιακός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ακαδημία Αρτάκης-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 1-2

3η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Ληλάντιο 0-4

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-1

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ακαδημία Αρτάκης 6-0

  1. Ληλάντιο 9
  2. Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 7
  3. ΑΕΧ/Παναγίτσα 4
  4. Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 2
  5. Αμαρυνθιακός 0
  6. Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ληλάντιο-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Αμαρυνθιακός

Ακαδημία Αρτάκης-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Κάρυστος-Αυλωνάρι/Κονίστρες 3-0

Ρεπό: Αίολος Κριεζών

2η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Κάρυστος 0-3 α.α.

Αίολος Κριεζών-Αυλωνάρι/Κονίστρες 0-2

Ρεπό: Άγιος Λουκάς/Σκύρος

  1. Κάρυστος 6
  2. Άγιος Λουκάς/Σκύρος 3
  3. Αίολος Κριεζών 0
  4. Αυλωνάρι/Κονίστρες 0
  5. Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/11)

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Κάρυστος

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Ρεπό: Αυλωνάρι/Κονίστρες

 

  • ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ: 2 πρώτοι 1ου ομίλου, 3 πρώτοι από 2ο και 3ο όμιλο και οι 2 πρώτοι απόν τον τέταρτο.
  • Β’ ΦΑΣΗ (ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, πρώτο παιχνίδι στις έδρες των τρίτων)

1. 1ος 1ου ομίλου-3ος 2ου ομίλου

2. 2ος 1ου ομίλου-3ος 3ου ομίλου

  • Γ’ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

3. Νικητής 1-2ος 2ου ομίλου

4. 1ος 2ου ομίλου-Νικητής 2

5. 1ος 3ου ομίλου-2ος 4ου ομίλου

6. 1ος 4ου ομίλου-2ος 3ου ομίλου

  • Δ’ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

7. Νικητής 3-Νικητής 5

8. Νικητής 4-Νικητής 6

  • ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 7-Νικητής 8

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

‘Aquathlon Kids’ από τον ΝΟ Αλιβερίου!

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (12/4/2017): Αυλωνάρι-Δροσιά 2-0

eviasports

Ηρακλής Ψαχνών: Δήλωσε συμμετοχή στη Γ’ Εθνική

Κώστας Λαγός
-->