Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 16/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 17/11.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Ρόδος-Αρτάκη 1-0

 

Α’ ΕΠΣΕ

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Απόλλων Ερέτριας 3-3

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά 2-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Πολιτικών-Κεραυνός Χαλκίδας 0-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι 0-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μιαούλης Φύλλων-Ληλάντιο 3-1

Άγιος Λουκάς-Κονίστρες 8-0

Κάρυστος-Στύρα 1-0

Προποντίδα-Απόλλων Παραλίας 3-3

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία-Ταξιάρχης 3-0 α.α.

Τροπαιοφόρος-Μαντούδι 0-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-6

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Λάρισα-Αβαντίδες (γήπεδο Αλκαζάρ, Πλακιάς (Θεσσαλίας)/Αναστασίου (Θεσσαλίας)-Σαμαράς (Θεσσαλίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

1 μ.μ.

Πιερίδες Μούσες-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο Α’ ΔΑΚ Κατερίνης, Ρηγόπουλος (Ημαθίας)/Μπέκας (Ημαθίας)-Μπογιατζόγλου (Ημαθίας))

3 μ.μ.

Αστέρας Χαλκίδας-Μαγνησιακός (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Πίγγιου (Θεσπρωτίας)/Αργυριάδης (Αθηνών)-Κούλης (Αθηνών))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Σιαπλαούρας/Ρέτσας-Μακρής)

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος (γήπεδο Αλιβερίου, Πόγκας/Δάλλας-Σέρρας)

Όλυμπος Γυμνού-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Γυμνού, Καλαμάτας/Νικολάου Γ.-Μαρίνος)

Παντριαδικός-Αιδηψός (γήπεδο Τριάδας, Κηρύκος/Κωνστάντιος-Κούκουρα)

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι (γήπεδο Μακρυκάπας, Παπακυριάκος/Παππάς-Πασχαλίδης)

Σκεπαστή-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Σκεπαστής, Κασομούλης/Ιωάννου-Κελεπούρης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ατρόμητος Βασιλικών-Αστέρας Βατώντα (γήπεδο Βασιλικών, Κοντογιαννίδης/Δούκας-Τσάλλα)

Καστέλλα-Ταξιάρχης (γήπεδο Καστέλλας, Ντούρας/Βλάχος-Μπακατσέλος)

Ιστιαία-Αλάτσατα (γήπεδο Ιστιαίας, Χουλιάρας/Θεοδώρου-Παυλάτος)

Ερμήλιος-Αρτεμησιακός (γήπεδο Δροσιάς, Καρράς/Σιμιτζής-Γάτος)

Ωρεοί-Σταυρός (γήπεδο Νέου Πύργου, Μητρολιός/Ντόβολης Ι.-Καραβά)

Ευβοϊκός Γουβών-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Γουβών, Βελέντζας/Μπούρικας-Παπαδόπουλος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλίδα (γήπεδο Νεοχωρίου, Δανιηλίδης/Κοτταρά-Νικολάου Σ.)

Ζάρακες-Μαρμάρι (γήπεδο Ζαράκων, Ρουμπής/Νέγρης-Καρβελάς)

Λουκίσια-Δύστος (γήπεδο Λουκισίων, Γκρινιάρης/Μούτουπας-Αντωνίου Γ.)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Πανηλιακός-Ελληνικά (γήπεδο Αιδηψού, Ντόβολης Ι./Μητρολιός-Καραβά)

Κήρινθος-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Κηρίνθου, Ιωάννου/Κασομούλης-Κελεπούρης)

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Κεχριών, Δούκας/Κοντογιαννίδης-Τσάλλα)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αφράτι (γήπεδο Μακρυκάπας, Βλάχος/Ντούρας-Μπακατσέλος)

11.30 π.μ.

Ανάποδος-Καθενοί (γήπεδο Πάρκο Λαού, Γκρινιάρης/Μούτουπας-Αντωνίου Γ.)

Πισσώνας-Έραπος (γήπεδο Πισσώνα, Σιμιτζής/Καρράς-Γάτος)

Κύζικος Αρτάκης-Αθλόπολις (γήπεδο Βατώντα, Ρέτσας/Παππάς-Πασχαλίδης)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Φοίνικας Ψαχνών 3-0 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Μονόδρυ (γήπεδο Αυλωναρίου, Καρβελάς/Νέγρης-Ρουμπής)

Κριεζά-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Κριεζών, Δάλλας/Πόγκας-Σέρρας)

Κύμη-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Μονοδρίου, Κοτταρά/Δανιηλίδης-Νικολάου Σ.)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Δύστος-Άγιος Λουκάς 3-3

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Ταμυναϊκός-Ωρεοί 1-0

Κώστας Λαγός

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Άρχοντας-Coca Juniors 10-4

Κώστας Λαγός