EVIASPORTS Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (10/11)

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της όγδοης αγωνιστικής, στις 9-10/11.

1η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 8-0

Απόλλων Ερέτριας-Σκεπαστή 2-2

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα 3-0

Αυλωνάρι-Παντριαδικός 1-1

Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς 2-1

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού 0-1

Δόξα Προκοπίου-Λήλας Βασιλικού 2-1

Ελλήσποντος-Δροσιά 0-1

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 1-3

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ηρακλής Ψαχνών 0-3

Σκεπαστή-Αυλωνάρι 4-2

Μακρυκάπα-Αιδηψός 3-0

Παντριαδικός-Αμαρυνθιακός 2-1

ΑΟ Χαλκίς-Δόξα Προκοπίου 3-0

Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά 2-2

Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος 1-3

3η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών 1-1

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας 4-1

Αιδηψός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0

Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή 0-0

Δόξα Προκοπίου-Μακρυκάπα 2-3

Δροσιά-Παντριαδικός 2-0

Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς 2-1

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού 2-3

4η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός 0-3

Ηρακλής Ψαχνών-Αιδηψός 3-0

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 0-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δόξα Προκοπίου 1-2

Σκεπαστή-Δροσιά 3-2

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος 1-1

Παντριαδικός-Λήλας Βασιλικού 0-2

ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού 2-0

5η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αιδηψός 5-0

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 1-1

Δόξα Προκοπίου-Ηρακλής Ψαχνών 0-1

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Ελλήσποντος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 6-0

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή 1-3

Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα 1-1

Παντριαδικός-ΑΟ Χαλκίς 2-1

6η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 1-1

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου 3-0

Αυλωνάρι-Δροσιά 1-3

Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 3-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Όλυμπος Γυμνού 0-1

Σκεπαστή-ΑΟ Χαλκίς 3-1

Μακρυκάπα-Παντριαδικός 1-1

7η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Δόξα Προκοπίου 8-0

Δροσιά-Αμαρυνθιακός 2-0

Ελλήσποντος-Αιδηψός 1-1

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι 2-2

Όλυμπος Γυμνού-Ηρακλής Ψαχνών 1-2

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας 0-2

Παντριαδικός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3-2

Σκεπαστή-Μακρυκάπα 0-1

8η αγωνιστική

Δροσιά-Ταμυναϊκός 0-4

Δόξα Προκοπίου-Ελλήσποντος 2-6

Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού 2-0

Αυλωνάρι-ΑΟ Χαλκίς 1-0

Αιδηψός-Όλυμπος Γυμνού 2-2

Ηρακλής Ψαχνών-Παντριαδικός 3-0

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα 1-3

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκεπαστή 0-3

  1. Ηρακλής Ψαχνών 22
  2. Ταμυναϊκός 20
  3. Σκεπαστή 17
  4. Δροσιά 16
  5. Μακρυκάπα 15
  6. Ελλήσποντος 14
  7. Παντριαδικός 11
  8. Αιδηψός 11
  9. Όλυμπος Γυμνού 9
  10. Αυλωνάρι 9
  11. Απόλλων Ερέτριας 8
  12. Αμαρυνθιακός 7
  13. Λήλας Βασιλικού 7
  14. ΑΟ Χαλκίς 6
  15. Δόξα Προκοπίου 6
  16. Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-17/11)

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά

Όλυμπος Γυμνού-Δόξα Προκοπίου

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός

Παντριαδικός-Αιδηψός

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι

Σκεπαστή-Ηρακλής Ψαχνών

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Απόλλων Ερέτριας

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Επιτροπή ΔΣ Αμαρύνθου: Προτάσεις προς τη δημοτική αρχή

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (8/12/2019)

eviasports

Οι ώρες διεξαγωγής των αγώνων σε Α & Β’ ΕΣΚΑΣΕ στις 25-26/1

Παναγιώτης Νικολάου