Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς μετά την 6η αγωνιστική

Οι σκόρερς στη Γ’ ΕΠΣΕ μετά την πραγματοποίηση της έκτης αγωνιστικής.

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

6 ΓΚΟΛ

Τσούτσικας (Κήρινθος).

4 ΓΚΟΛ

Ντέντης (ΑΕΚ Νέου Πύργου).

3 ΓΚΟΛ

Γοργομάτης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Αγέτι (Ολυμπιακός Λίμνης), Κούβαρης (Ολυμπιακός Λίμνης).

2 ΓΚΟΛ

Ι. Κερασιώτης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Ε. Μόσχου (Κήρινθος), Μακρής (Ολυμπιακός Λίμνης), Λάιος (Πανηλιακός).

1 ΓΚΟΛ

Παπαθανασίου (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Αλεξίου (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Μακαντάσης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Αχματιώτης (Ακράτητος Κεχριών), Κοντογιάννης (Ακράτητος Κεχριών), Σκαραμάγκος (Ακράτητος Κεχριών), Κομποθανάσης (Ελληνικά), Μπαρμπούνης (Ελληνικά), Χ. Κρυσταλόγιαννης (Ελληνικά), Ε. Κρυσταλλόγιαννης (Ελληνικά), Φεγγέρος (Ελληνικά), Τζανής (Κήρινθος), Τριανταφύλλου (Κήρινθος), Γεωργοσόπουλος (Κήρινθος), Ι. Σταματέλος (Κήρινθος), Πάγκαλος (Ολυμπιακός Λίμνης), Γεωργαντζής (Ολυμπιακός Λίμνης), Καπλάνης (Πανηλιακός), Ζουζουλής (Πανηλιακός), Σταθαράς (Πανηλιακός), Γάσπαρης (Πανηλιακός).

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

8 ΓΚΟΛ

Σολογιάννης (Καθενοί).

7 ΓΚΟΛ

Ι. Μαργέτης (Αφράτι).

5 ΓΚΟΛ

Ι. Μουτουσίδης (Έραπος).

4 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Πισσώνας).

3 ΓΚΟΛ

Κ. Γεωργαντόπουλος (Αθλόπολις), Μεταξάς (Έραπος).

2 ΓΚΟΛ

Αργυρίου (Αθλόπολις), Κυτίνος (Αφράτι), Φεϊζόλη (Καθενοί), Σκριβάνος (Καθενοί), Παπαδημητρίου (Κύζικος Αρτάκης), Αποστόλου (Κύζικος Αρτάκης), Ράνα (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Σόλα (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Κοροβέσης (ΠΑΟ Κανήθου).

1 ΓΚΟΛ

Μπαρόλας (Αθλόπολις), Οικονόμου (Αθλόπολις), Σαββόπουλος (Αθλόπολις), Σίδερης (Αθλόπολις), Σουλιώτης (Ανάποδος), Μεγαγιάννης (Ανάποδος), Παύλου (Ανάποδος), Νερούτσος (Αφράτι), Σόλιας (Έραπος), Γαραντζόγιαννης (Έραπος), Μανάρης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Γκρινιάρης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Ντρέκης (Κύζικος Αρτάκης), Καλαμιώτης (Κύζικος Αρτάκης), Σπύρου (Κύζικος Αρτάκης), Μαντάς (Κύζικος Αρτάκης), Πασσάς (Κύζικος Αρτάκης), Κορώνης (Καθενοί), Μπασινάς (Καθενοί), Παυλής (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Τσέτα (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Τσιαρβούλας (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Καλύβας (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Σίδερης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Αραπάκης (ΠΑΟ Κανήθου), Μπαμπίν (ΠΑΟ Κανήθου), Τρίκκας (Πισσώνας), Μουστάκας (Πισσώνας), Μ. Αντωνίου (Πισσώνας), Τσώκος (Πισσώνας), Τοτός (Πισσώνας).

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9 ΓΚΟΛ

Κουιμτσίδης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Δ. Λαθουράς (Κριεζά).

6 ΓΚΟΛ

Α. Περιβολάρης (Κριεζά).

3 ΓΚΟΛ

Μπουλής (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Πασσάς (Μονόδρυ), Ανδρέου (Μονόδρυ).

2 ΓΚΟΛ

Καβαλάρης (Αιγέας Πετριών), Πάσχος (Άρης Αγίου Ιωάννη), Φωτιάς (Άρης Αγίου Ιωάννη), Σαμαράς (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Λύκος (Κριεζά), Σ. Λαθουράς (Κριεζά), Λ. Μήτρου (Κριεζά), Κοτρόζος (Μονόδρυ), Καψούλης (Μονόδρυ), Γιαννακός (Μονόδρυ).

1 ΓΚΟΛ

Γ. Βογιατζής (Αιγέας Πετριών), Π. Δεμερτζής (Αιγέας Πετριών), Ρέτσας (Αιγέας Πετριών), Κ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Στουραΐτης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Καρατζάς (Άρης Αγίου Ιωάννη), Πανοβασίλης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Τσιρέκας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Β. Βασιλείου (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Δ. Βασιλείου (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Τσαούσης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Θ. Μούντριχας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Ρέτσας (Κύμη), Ντέντια (Κύμη), Κωτσής (Κύμη), Καράπας (Κύμη), Κ. Πετρογιάννης (Μονόδρυ).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αθλόπολις-Ερμήλιος 5-2

Κώστας Λαγός

ΑΕ Ιστιαίας: Απέκτησε τον Ν. Γοργομάτη

Κώστας Λαγός

ΑΟ Χαλκίς: Ανακοίνωση για απερχόμενο-νέο ΔΣ & Στέλιο Γκάρα

Κώστας Λαγός
-->