Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Μαρμάρι-Ληλάντιο 4-1

Το Μαρμάρι επικράτησε του Ληλαντίου με 4-1, για την όγδοη αγωνιστική του νοτίου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.

Ο Φ. Ποδαράς άνοιξε το σκορ στο τρίτο λεπτό για τους γηπεδούχους και ο ίδιος έκανε το 2-0 στο 31′. Στο 54′ ο Κατσίκας σημείωσε το τρίτο γκολ του Μαρμαρίου και στο 62′ ο Λαμπρόπουλος μείωσε σε 3-1 στο 62′. Τέσσερα λεπτά μετά διαμορφώθηκε το τελικό αποτέλεσμα, με γκολ του Παναγιωτίδη.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ντούρας/Ντόβολης Ε.-Γάτος.

ΓΚΟΛ: 3′ & 31′ Φ. Ποδαράς, 54′ Κατσίκας, 66′ Παναγιωτίδης-62′ Λαμπρόπουλος.

Μαρμάρι: Γκίκας, Κούσας, Συμεών (63′ Αστήθας), Παναγιωτίδης (90′ Τσόνγκα), Βαζιουράκης, Δ. Ποδαράς, Χαλιώτης (88′ Κέκης), Διακάκης, Φ. Ποδαράς, Κατσίκας (70′ Γ. Ποδαράς), Μπαλογιάννης,

Ληλάντιο (Νίκος Ρόγκας): Καρύμπας (75′ Βλάμης), Ντούρμας, Ματσούκας, Εντόι, Τουλούμης, Σίμος (60′ Μαρτσούκος), Ρωμανός, Νικόλαρος (46′ Λαμπρόπουλος), Νάνος (55′ Μπαρίτας), Παπαγεωργίου, Μακ Κόλλιας.