EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Πανόραμα (2-3/11)

Το πανόραμα του βορείου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της έβδομης αγωνιστικής, στις 2-3/11.

1η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ευβοϊκός Γουβών 0-4

ΑΕ Χαλκίδας-Ωρεοί 4-0

Σταυρός-Ερμήλιος 0-0

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού 3-1

Μαντούδι-Ιστιαία 2-2

Αλάτσατα-Καστέλλα 3-0

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών 0-0

Κεραυνός Χαλκίδας-Αστέρας Βατώντα 1-1

2η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών 1-0

Ευβοϊκός Γουβών-Σταυρός 2-0

Ωρεοί-Αρτεμησιακός 0-3

Ερμήλιος-Μαντούδι 4-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Αλάτσατα 0-4

Ιστιαία-Ταξιάρχης 1-2

Καστέλλα-Αστέρας Βατώντα 1-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Κεραυνός Χαλκίδας 0-0

3η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Σταυρός 2-0

Αρτεμησιακός-ΑΕ Χαλκίδας 3-0

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών 0-0

Αλάτσατα-Ωρεοί 2-1

Ταξιάρχης-Ερμήλιος 0-1

Αστέρας Βατώντα-ΟΠΑ Αιδηψού 1-0

Κεραυνός Χαλκίδας-Ιστιαία 1-4

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών 4-0

4η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-ΠΑΟ Πολιτικών 1-0

Σταυρός-Μαντούδι 1-0

ΑΕ Χαλκίδας-Αλάτσατα 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης 4-0

Ωρεοί-Αστέρας Βατώντα 1-2

Ερμήλιος-Κεραυνός Χαλκίδας 3-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών 2-2

Ιστιαία-Καστέλλα 2-1

5η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Μαντούδι 1-0

Αλάτσατα-Αρτεμησιακός 3-0

Ταξιάρχης-Σταυρός 1-2

Αστέρας Βατώντα-ΑΕ Χαλκίδας 1-2

Κεραυνός Χαλκίδας-Ευβοϊκός Γουβών 3-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Ωρεοί 7-0

Καστέλλα-Ερμήλιος 1-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία 1-3

6η αγωνιστική

Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών 1-0

Μαντούδι-Ταξιάρχης 2-0

Αρτεμησιακός-Αστέρας Βατώντα 4-0

Σταυρός-Κεραυνός Χαλκίδας 1-0

ΑΕ Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Καστέλλα 1-1

Ωρεοί-Ιστιαία 0-1

Ερμήλιος-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1

7η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ταξιάρχης 1-1

Αστέρας Βατώντα-Αλάτσατα 1-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Μαντούδι 0-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός 0-2

Καστέλλα-Σταυρός 0-0

Ιστιαία-ΑΕ Χαλκίδας 3-1

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών 1-2

Ωρεοί-Ερμήλιος 1-1

  1. Αρτεμησιακός 18
  2. Ερμήλιος 17
  3. Αλάτσατα 16
  4. Ιστιαία 16
  5. ΑΕ Χαλκίδας 15
  6. Ευβοϊκός Γουβών 14
  7. Σταυρός 11
  8. Αστέρας Βατώντα 11
  9. ΠΑΟ Πολιτικών 7
  10. Κεραυνός Χαλκίδας 6
  11. Ατρόμητος Βασιλικών 6
  12. Μαντούδι 6
  13. Καστέλλα 5
  14. Ταξιάρχης 5
  15. ΟΠΑ Αιδηψού 1
  16. Ωρεοί 1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/11)

Αστέρας Βατώντα-ΠΑΟ Πολιτικών

Ταξιάρχης-Κεραυνός Χαλκίδας

Αλάτσατα-Ατρόμητος Βασιλικών

Μαντούδι-Καστέλλα

Αρτεμησιακός-Ιστιαία

Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού

ΑΕ Χαλκίδας-Ερμήλιος

Ευβοϊκός Γουβών-Ωρεοί

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (20η αγωνιστική)

Κώστας Λαγός

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (28/8/2019): Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 2-2 (photos+video)

Σταύρος Κιούσης