Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 2/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 3/11.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Θύελλα Ραφήνας-Αρτάκη 0-0

 

Α’ ΕΠΣΕ

Δροσιά-Αμαρυνθιακός 2-0

Όλυμπος Γυμνού-Ηρακλής Ψαχνών 1-2

Ταμυναϊκός-Δόξα Προκοπίου 8-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Βατώντα-Αλάτσατα 1-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Μαντούδι 0-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών 1-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος 1-2

Ζάρακες-Στύρα 1-2

Λουκίσια-Προποντίδα 1-0

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάρυστος-Αυλωνάρι/Κονίστρες 3-0

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Γιάννενα-Αβαντίδες (γήπεδο Αθλητικό κέντρο Epirus, Φίτσας (Πρέβεζας-Λευκάδας)/Κέφης (Πρέβεζας-Λευκάδας)-Ράπτης (Πρέβεζας-Λευκάδας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Απολλωνίδες Ερέτριας-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Ερέτριας, Κοτταρά/Λειβαδιτάκης-Παπαθανασίου Δ.)

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Σκεπαστή-Μακρυκάπα (γήπεδο Σκεπαστής, Κηρύκος/Κοντογιαννίδης-Καραβά)

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι (γήπεδο Βασιλικού, Καλαμάτας/Αντωνίου Χ.-Σιμιτζής)

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Φώτης/Κελεπούτης-Περιβολάρης)

Παντριαδικός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Τριάδας, Κούκουρα/Μητρολιός-Μούρτικας)

Ελλήσποντος-Αιδηψός (γήπεδο Λαμψάκου, Ντούρας/Γάτος-Ντόβολης Ι.)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

ΠΑΟ Πολιτικών-Ταξιάρχης (γήπεδο Πολιτικών, Λιαγκάκης/Γκρινιάρης-Αντωνίου Γ.)

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός (γήπεδο Βασιλικών, Κασομούλης/Τουλούμης-Μαρίνος)

Καστέλλα-Σταυρός (γήπεδο Καστέλλας, Δανιηλίδης/Μπούρικας-Ποδαράς)

Ωρεοί-Ερμήλιος (γήπεδο Νέου Πύργου, Σιαπλαούρας/Ρέτσας-Νικολάου Σ.)

Ιστιαία-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Ιστιαίας, Βλάχος/Δελχάς-Παππάς)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλίδα-Κονίστρες (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, ΕΟΔ/ΕΠΟ/ΕΟΔ-ΕΠΟ-ΕΟΔ-ΕΠΟ)

Άγιος Λουκάς-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Αγίου Λουκά, Παπακυριάκος/Νικολάου Γ.-Καρβελάς)

Μιαούλης Φύλλων-Μαρμάρι (γήπεδο Φύλλων, ΕΟΔ/ΕΠΟ/ΕΟΔ/ΕΠΟ-Μακρής)

Ληλάντιο-Δύστος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Παπαδόπουλος/Πασχαλίδης-Ζεϊμπέκης)

Κάρυστος-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Καρύστου, Βελέντζας/Δούκας-Μούτουπας)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Πανηλιακός-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Δελχάς/Βλάχος-Παππάς)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Κήρινθος (γήπεδο Νέου Πύργου, Ρέτσας, Σιαπλαούρας-Νικολάου Σ.)

Ελληνικά-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Ελληνικών, Τουλούμης/Κασομούλης-Μαρίνος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Έραπος-Αφράτι (γήπεδο Αφρατίου, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Γάτος)

Καθενοί-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Πάλιουρα, Γκρινιάρης/Λιαγκάκης-Αντωνίου Γ.)

Πισσώνας-Αθλόπολις (γήπεδο Πισσώνα, Παπαδόπουλος/Πασχαλίδης-Ζεϊμπέκης)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μπούρικας/Δανιηλίδης-Ποδάρας)

Ανάποδος-Φοίνικας Ψαχνών 3-0 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κύμη (γήπεδο Αυλωναρίου, Ρουμπής/Ακριώτης-Ντόβολης Ε.)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κριεζά (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Παπακυριάκος/Νικολάου Γ.-Καρβελάς)

3 μ.μ.

Μονόδρυ-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Μονοδρίου, Ρουμπής/Ακριώτης-Ντόβολης Ε.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Ψαχνών, Σιμιτζής)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αίολος Κριεζών-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Ζαράκων, Μούτουπας)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σ. Δαριβέρης: ‘Σκέφτομαι σοβαρά ν’ αναλάβω τον ΑΟ Χαλκίς’

Κώστας Λαγός

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων (9-10/2)

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (10η αγωνιστική)

Κώστας Λαγός