Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αφράτι-Αθλόπολις 2-3

Η Αθλόπολις κέρδισε στο Αφράτι την τοπική Αναγέννηση με 3-2, για την τρίτη αγωνιστική του κεντρικού ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 28ο λεπτό με γκολ του Μπαρόλα και στο 39′ ο Μαργιέτης ισοφάρισε σε 1-1 για το Αφράτι. Στο 61′ ο Οικονόμου έδωσε και πάλι το προβάδισμα στην Αθλόπολις και τέσσερα λεπτά μετά ο Κ. Γεωργαντόπουλος έκανε το 1-3. Το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων με τέρμα του Κυτίνου.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κοτταρά/Μητρολιός-Ακριώτης.

ΓΚΟΛ: 39′ Μαργιέτης, 90’+3′ Κυτίνος-28′ Μπαρόλας, 61′ Οικονόμου, 65′ Κ. Γεωργαντόπουλος.

Αφράτι (Σταμάτης Σταμογιάννης): Μαργέτης, Αναγνώστου, Μανικιώτης, Nduka, Πρασσάς, Κονάνας, Μαργιέτης, Σπανός, Γεωργίου, Κυτίνος, Χαραλάμπους

Αθλόπολις (Παναγιώτης Αφράτης): Πολυκαρπίδης, Λέων, Μαρίτσας, Λαγός, Μπαλάνος, Αργυρίου, Π. Γεωργαντόπουλος (60′ Χαλικόπουλος), Θ. Γεωργαντόπουλος (55′ Οικονόμου), Κ. Γεωργαντόπουλος (70′ Μπαλάνος), Παύλου (55′ Σίδερης), Μπαρόλας.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Σήμερα (5 μ.μ.) Δειλινό-ΑΕΕΠ Χαλκίδας στον εξ αναβολής αγώνα

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς 1-10