Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 19/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 20/10.

Α’ ΕΠΣΕ

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 1-1

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Ελλήσποντος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 6-0

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Βατώντα-ΑΕ Χαλκίδας 1-2

Κεραυνός Χαλκίδας-Ευβοϊκός Γουβών 3-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Ωρεοί 7-0

Καστέλλα-Ερμήλιος 1-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία 1-3

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Σκύρος 0-4

Αυλίδα-Απόλλων Παραλίας 1-3

Γ’ ΕΠΣΕ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Αγίου Ιωάννη-Μονόδρυ 1-2

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Οδυσσέας Γλυφάδας (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)/Τσώνης (Βοιωτίας)-Καλαμπούκας (Βοιωτίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

4 μ.μ.

Αχαρναϊκός-Αρτάκη (γήπεδο Αχαρνών, Καλογερόπουλος (Αθηνών)/Δόσης (Αθηνών)-Ίσσα (Αθηνών))

 

Α’ ΕΠΣΕ

2.15 μ.μ.

Ταμυναϊκός-Αιδηψός (γήπεδο Αλιβερίου, Σιαπλαούρας/Περιβολάρης-Αντωνίου Χ.)

4 μ.μ.

Δόξα Προκοπίου-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Προκοπίου, Κασομούλης/Ρουμπής-Κελεπούρης)

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή (γήπεδο Βασιλικού, Παπακυριάκος/Δελχάς-Μαρίνος)

Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα (γήπεδο Γυμνού, Ντούρας/Τσιφλάκος-Πασχαλίδης)

Παντριαδικός-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Τριάδας, Γκάτσος/Δάλλας-Παππάς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

ΠΑΟ Πολιτικών-Μαντούδι (γήπεδο Πολιτικών, Κούκουρα/Κοτταρά-Ζεϊμπέκης)

Αλάτσατα-Αρτεμησιακός (γήπεδο Αλεξάνδρου, Ιωάννου/Καρράς-Λειβαδιτάκης)

Ταξιάρχης-Σταυρός (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος (γήπεδο Φύλλων, Μητρολιός/Κηρύκος-Νικολάου Γ.)

Μαρμάρι-Στύρα (γήπεδο Καρύστου, Δανιηλίδης/Ντόβολης Ι.-Περούλιας)

Ληλάντιο-Προποντίδα (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Φώτης/Κοντογιαννίδης-Σέρρας)

Νηλέας Νεοχωρίου-Κάρυστος (γήπεδο Νεοχωρίου, Μπούρικας/Καρβελάς-Τουλούμης)

Ζάρακες-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Ζαράκων, Κωνστάντιος/Αργύρης-Ποδαράς)

Λουκίσια-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Λουκισίων, Παπαδόπουλος/Σιμιτζής-Μούτουπας)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ελληνικά (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

12 μ.μ.

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Σπανός/Καραβά-Παυλάτος)

Ακράτητος Κεχριών-Κήρινθος (γήπεδο Κεχριών, Ρουμπής/Κασομούλης-Κελεπούρης)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αφράτι-Αθλόπολις (γήπεδο Αφρατίου, Κοτταρά/Μητρολιός-Ακριώτης)

Ανάποδος-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοντογιαννίδης/Ντούρας-Μαρίνος)

12 μ.μ.

Καθενοί-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Πάλιουρα, Δούκας/Παπακυριάκος-Δελχάς)

Πισσώνας-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Πισσώνα, Καρράς/Ιωάννου-Λειβαδιτάκης)

Φοίνικας Ψαχνών-Κύζικος Αρτάκης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ (0-3 α.α.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αυλωναρίου, Τουλούμης/Μπούρικας-Καρβελάς)

12.30 μ.μ.

Κύμη-Κριεζά (γήπεδο Μονοδρίου, Αργύρης/Κωνστάντιος-Ποδαράς)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής (28-29/9)

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Άρης Αγίου Ιωάννη-Αμαρυνθιακός 0-2

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ: ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΦΡΑΤΙ 0-2

Κώστας Λαγός