EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Μικτές ΕΠΣΕ: Η λίστα των προπαίδων για την προπόνηση στις 21/10

Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση κοινοποίησε τη λίστα των ποδοσφαιριστών που κλήθηκαν να συμμετάσχουν στην προπόνηση της Μικτής προπαίδων Εύβοιας, τη Δευτέρα 21/10 (ώρα έναρξης: 3 μ.μ.) στο ‘Ενωσιακό’ γήπεδο.

Αναλυτικά:

  1. Χρήστος Τόγιας (2009, Ληλάντιο)
  2. Γιώργος Μπουρνοσούτης (2009, Κάρυστος)
  3. Θόδωρος Γεωργίου (2008, Αίολος Κριεζών)
  4. Γιώργος Γεωργίο (2008, Λήλας Βασιλικού)
  5. Χριστόδουλος Γιαλός (2008, Αθλόπολις)
  6. Σταύρος Στούμπος (2008, Κύζικος Αρτάκης)
  7. Νίκος Ψωμαδέλης (2008, Ακαδημία Ερέτριας)
  8. Γιώργος Γένης (2008, Κύζικος Αρτάκης)
  9. Μιχάλης Κουσερής (2008, Αμαρυνθιακός)
  10. Παντελής Κωνσταντούρας (2009, Καμάρες)
  11. Ραφαήλ Μιτζιφίρης (2008, Κύζικος Αρτάκης)
  12. Διονύσης Φλίγγος (2008, Ιστιαία)
  13. Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου (2009, Ληλάντιο)
  14. Κωνσταντίνος Τσούμαρης (2008, Ακαδημία Ερέτριας)
  15. Αντώνης Δεληγιάννης (2008, Κάνηθος)
  16. Αργύρης Αρδίζογλου (2008, Ληλάντιο)
  17. Νίκος Συρμάς (2008, Αίολος Κριεζών)
  18. Αντώνης Τόγιας (2009, Ληλάντιο)
  19. Γιώργος Αλαφάκης (2008, Ηρακλής Ψαχνών)
  20. Θανάσης Τρίκκας (2008, Ερμήλιος)
  21. Αλέξανδρος  Θεοδώρου (2009, Ακαδημία Ερέτριας)
  22. Αλέξανδρος Θεοδώρου (2008, Ερμήλιος)
  23. Αλέξανδρος Πηλιχός (2008, Αίολος Κριεζών)
  24. Δημήτρης Λάμπρου (2008, Αθλόπολις)
  25. Λουκάς Λάμπρου (2008, Αμαρυνθιακός)
  26. Νίκος Δημολιάνης (2009, Άγιος Λουκάς)
  27. Δημήτρης Τσούπρας (2008, Λήλας Βασιλικού)
  28. Αντωνίου Παναγιώτης (2009, Ιστιαία)
  29. Κωνσταντίνος Αδαμόπουλος (2009, Κύζικος Αρτάκης)
  30. Θανάσης Μπέμπελος (2008, Ιστιαία)
  31. Θανάσης Θέμελης (2008, Ταξιάρχης)
  32. Χαράλαμπος Μαυρογένης (2008, Αίολος Κριεζών)
  33. Παναγιώτης Ελευθερίου (2008, Δροσιά)
  34. Βαγγέλης Τζένης (2008, Κάρυστος)
  35. Πάρης Παπαδόπουλος (2008, Αθλόπολις)
  36. Γιάννης Τζαφέρος (2008, Κύζικος Αρτάκης)
  37. Δημήτρης Σταυρόπουλος (2009, Κάρυστος)
  38. Γιώργος Τουλούμης (2009, Αμαρυνθιακός)
  39. Θανάσης Ρίννης (2009, Λήλας Βασιλικού)
  40. Τάσος Ρουμπής (2009, Κάρυστος)
  41. Κωνσταντίνος Μίσχος (2009, Ερμήλιος)
  42. Άρης Σερέλης (2009, Κάρυστος)
  43. Παναγιώτης Πάλλης (2009, Άγιος Λουκάς)
  44. Βλάσης Βεζιρτζόγλου (2009, Ερμήλιος)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Στις 18/6 έρχεται ανανεωμένο το Skyros Run 2022!

eviasports

Φ. Ιωαννίδης: Χάρισε το 11ο ‘τρίποντο’ στο Αγρίνιο! (video)

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (24/10)

eviasports