Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μικτές ΕΠΣΕ: Η λίστα των παίδων για την προπόνηση στις 21/10

Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση κοινοποίησε τη λίστα των ποδοσφαιριστών που κλήθηκαν να συμμετάσχουν στην προπόνηση της Μικτής παίδων Εύβοιας, τη Δευτέρα 21/10 (ώρα έναρξης: 4.30 μ.μ.) στο ‘Ενωσιακό’ γήπεδο.

Αναλυτικά:

  1. Βασίλης Κουσερής (2006, Ταμυναϊκός)
  2. Στράτος Κουρκουλιώτης (2006, Μαντούδι)
  3. Γιώργος Μπάρκογλου (2006, Άγιος Λουκάς)
  4. Αντώνης Μυτακίδης (2006, Ακαδημία Ερέτριας)
  5. Γιώργος Καραγιάννης (2007, Προποντίδα)
  6. Παναγιώτης Καρατζιάς, 2006, Έξω Παναγίτσα)
  7. Φλάβιο Σολάκου (2006, Ταμυναϊκός)
  8. Κωνσταντίνος Δεμερτζής (2006, Αρτάκη)
  9. Κωνσταντίνος Ρουμπής (2006, Ηρακλής Ψαχνών)
  10. Θανάσης Γκίκας (2006, Ηρακλής Ψαχνών)
  11. Γιώργος Μαστραντωνάς (2006, Προποντίδα)
  12. Δημήτρης Κουρκουλιώτης (2006, Αριστοτέλειος)
  13. Κωνσταντίνος Κουτουλής (2006, Κύζικος Αρτάκης)
  14. Γιώργος Ράζος (2006, Ηρακλής Ψαχνών)
  15. Νίκος Καπόλας (2006, Κάρυστος)
  16. Πέτρος Λιάκος (2006, Μαντούδι)
  17. Νεκτάριος Αλαφάκης (2006, Ηρακλής Ψαχνών)
  18. Αλέξανδρος Τσούμαρης (2007, Αμαρυνθιακός)
  19. Χριστόφορος Τσούμαρης (2007, Ακαδημία Ερέτριας)
  20. Ορέστης Μάρκου (2006, Ληλάντιο)
  21. Δαυίδ Οικονόμου (2007, Αθλόπολις)
  22. Δημήτρης Σπύρου (2007, Κύζικος Αρτάκης)
  23. Νίκος Βουγιούκας (2007, Κύζικος Αρτάκης)
  24. Δημήτρης Τσάλλας (2006, Νεάπολη)
  25. Γιώργος Ζαχαριάς (2006, Λήλας Βασιλικού)
  26. Κωνσταντίνος Λιάσκος (2006, Κύζικος Αρτάκης)
  27. Βασίλης Κωτσής (2006, Άγιος Λουκάς)
  28. Φίλιππος Βογιατζής (2006, Μονόδρυ)
  29. Αριστείδης Συκάς (2006, Ακαδημία Ερέτριας)
  30. Βασίλης Δεμερούτης (2006, Αίολος Κριεζών)
  31. Κωνσταντίνος Σταγάκης (2006, Ληλάντιο)
  32. Αντώνης Νταλιάνης (2006, Αθλόπολις)
  33. Νίκος Κριτσιώτης (2006, Αμαρυνθιακός)
  34. Γιάννης Αρτσίτας (2006, Ληλάντιο)
  35. Νίκος Μήτρου (2006, Ακαδημία Ερέτριας)
  36. Μανώλης Ρουμελιώτης (2006, Ληλάντιο)
  37. Λάμπρος Τσιαμπαλής (2006, Προποντίδα)
  38. Γιάννης Ηλιόπουλος (2006, Ληλάντιο)
  39. Νίκος Παπαδόπουλος (2006, Ιστιαία)
  40. Αργύρης Μαρνέζος (2006, Ιστιαία)
  41. Ραφαήλ Τσάλλας (2006, Ηρακλής Ψαχνών)
  42. Διονύσης Πετράκης (2006, Ερμήλιος)
  43. Νίκος Σταματίου (2006, Ηρακλής Ψαχνών)
  44. Γιάννης Μπόκος (2007, Κύζικος Αρτάκης)
  45. Γιάννης Νταυρής (2006, Δροσιά)
  46. Γιώργος Καραμπιτσάκος (2006, Ερμήλιος)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

SpeedSector: ‘Festival Of Speed’ στη Ρόδο! (photos)

Μιχάλης Πράσινος

Ν. Κιαπέκος: ‘Η Ερέτρια μας έκανε να παίξουμε και ‘μεις ωραίο ποδόσφαιρο’

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Κώστας Λαγός