19.5 C
Chalkida
17 Οκτωβρίου 2019
Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2019-20

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 9/10 η κλήρωση του πρωταθλήματος νέων ΕΠΣΕ ‘Γκάβαλης Γεώργιος’.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-ΑΕΚ Νέου Πύργου

Ιστιαία/Άγιος-Ταξιάρχης

Τροπαιοφόρος-Μαντούδι

2η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ιστιαία/Άγιος

Μαντούδι-Ταξιάρχης

3η αγωνιστική

Ιστιαία/Άγιος-Τροπαιοφόρος

Ταξιάρχης-ΑΕΚ Νέου Πύργου

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι

4η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Άγιος

Μαντούδι-ΑΕΚ Νέου Πύργου

5η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Τροπαιοφόρος

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού

Ιστιαία/Άγιος-Μαντούδι

6η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού

Ταξιάρχης-Ιστιαία/Άγιος

Μαντούδι-Τροπαιοφόρος

7η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Τροπαιοφόρος

Ιστιαία/Άγιος-ΑΕΚ Νέου Πύργου

Ταξιάρχης-Μαντούδι

8η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία/Άγιος

ΑΕΚ Νέου Πύργου -Ταξιάρχης

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού

9η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος

Ιστιαία/Άγιος-ΟΠΑ Αιδηψού

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Μαντούδι

10η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-ΑΕΚ Νέου Πύργου

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

Μαντούδι-Ιστιαία/Άγιος

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αθλόπολις-Λήλας Βασιλικού

Νεάπολη-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Ρεπό: Κάνηθος/Δροσιά

2η αγωνιστική

Νεάπολη-Αθλόπολις

Λήλας Βασιλικού-Κάνηθος/Δροσιά

Ρεπό: Κύζικος/ΑΟΝΑ

3η αγωνιστική

Κάνηθος/Δροσιά-Νεάπολη

Αθλόπολις-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

4η αγωνιστική

Αθλόπολις-Κάνηθος/Δροσιά

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Λήλας Βασιλικού

Ρεπό: Νεάπολη

5η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Νεάπολη

Κάνηθος/Δροσιά-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Ρεπό: Αθλόπολις

6η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Νεάπολη

Ρεπό: Κάνηθος/Δροσιά

7η αγωνιστική

Αθλόπολις-Νεάπολη

Κάνηθος/Δροσιά-Λήλας Βασιλικού

Ρεπό: Κύζικος/ΑΟΝΑ

8η αγωνιστική

Νεάπολη-Κάνηθος/Δροσιά

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Αθλόπολις

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

9η αγωνιστική

Κάνηθος/Δροσιά-Αθλόπολις

Λήλας Βασιλικού-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Ρεπό: Νεάπολη

10η αγωνιστική

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Κάνηθος/Δροσιά

Ρεπό: Αθλόπολις

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ερμήλιος

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Ακαδημία Αρτάκης

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Ερέτριας

2η αγωνιστική

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Ληλάντιο

Ερμήλιος-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

Ακαδημία Αρτάκης-Ακαδημία Ερέτριας

3η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός

Ληλάντιο-Ακαδημία Αρτάκης

Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος

4η αγωνιστική

Ληλάντιο-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

Ακαδημία Αρτάκης-Ερμήλιος

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Ακαδημία Ερέτριας

5η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Αρτάκης

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο

6η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ληλάντιο

Ακαδημία Αρτάκης-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός

Ακαδημία Ερέτριας-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

7η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος

Ακαδημία Ερέτριας-Ακαδημία Αρτάκης

8η αγωνιστική

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

Ακαδημία Αρτάκης-Ληλάντιο

Ερμήλιος-Ακαδημία Ερέτριας

9η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ληλάντιο

Ερμήλιος-Ακαδημία Αρτάκης

Ακαδημία Ερέτριας-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός

10η αγωνιστική

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Ερμήλιος

Ακαδημία Αρτάκης-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Κάρυστος

Αίολος Κριεζών-Αμαρυνθιακός

2η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αυλωνάρι/Κονίστρες

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός

3η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος

Αμαρυνθιακός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

4η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Αμαρυνθιακός

5η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Αίολος Κριεζών-Αυλωνάρι/Κονίστρες

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος

6η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι/Κονίστρες

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Αμαρυνθιακός-Αίολος Κριεζών

7η αγωνιστική

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Αίολος Κριεζών-Κάρυστος

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

8η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών

Κάρυστος-Αυλωνάρι/Κονίστρες

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αμαρυνθιακός

9η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Κάρυστος

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι/Κονίστρες

10η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Αίολος Κριεζών

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός

  • ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
  • ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΓΗΠΕΔΑ
  • Β’ ΦΑΣΗ

1. 1ος 1ου ομίλου-4ος 2ου ομίλου

2. 2ος 1ου ομίλου-3ος 2ου ομίλου

3. 1ος 2ου ομίλου-4ος 1ου ομίλου

4. 2ος 2ου ομίλου-3ος 1ου ομίλου

5. 1ος 3ου ομίλου-4ος 4ου ομίλου

6. 2ος 3ου ομίλου-3ος 4ου ομίλου

7. 1ος 4ου ομίλου-4ος 3ου ομίλου

8. 2ος 4ου ομίλου-3ος 3ου ομίλου

  • Γ’ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

9. Νικητής 1-Νικητής 4

10. Νικητής 2-Νικητής 2

11. Νικητής 5-Νικητής 8

12. Νικητής 6-Νικητής 7

  • Δ’ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

13. Νικητής 9-Νικητής 12

14. Νικητής 10-Νικητής 11

  • ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 13-Νικητής 14

  • ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ηττημένος 13-Ηττημένος 14

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΦΑΣΗ): Πρόγραμμα & διαιτητές (8,9,10/6)

Κώστας Λαγός

Αρτεμησιακός: Ορίστηκε η ‘τριάδα’ των αρχηγών

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-0

Κώστας Λαγός