19.5 C
Chalkida
17 Οκτωβρίου 2019
Αγαπημένα ΡΟΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2019-20

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 9/10 η κλήρωση του πρωταθλήματος νέων ΕΠΣΕ ‘Αναστασίου Φώτης’.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ιστιαία-Αιδηψός/ΟΠΑ

2η αγωνιστική

Αιδηψός/ΟΠΑ-Ιστιαία

3η αγωνιστική

Ιστιαία-Αιδηψός/ΟΠΑ

4η αγωνιστική

Αιδηψός/ΟΠΑ-Ιστιαία

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Αθλόπολις

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού

2η αγωνιστική

Ερμήλιος-Δροσιά/Αριστοτέλειος

Αθλόπολις-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Κύζικος/ΑΟΝΑ

3η αγωνιστική

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Αθλόπολις

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Λήλας Βασιλικού

4η αγωνιστική

Ερμήλιος-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις

5η αγωνιστική

Αθλόπολις-Ερμήλιος

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού

6η αγωνιστική

Αθλόπολις-Δροσιά/Αριστοτέλειος

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος

7η αγωνιστική

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Ερμήλιος

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Αθλόπολις

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Λήλας Βασιλικού

8η αγωνιστική

Ερμήλιος-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

Αθλόπολις-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά/Αριστοτέλειος

9η αγωνιστική

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Ερμήλιος

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Δροσιά/Αριστοτέλειος

Αθλόπολις-Λήλας Βασιλικού

10η αγωνιστική

Ερμήλιος-Αθλόπολις

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Λήλας Βασιλικού-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

Αμαρυνθιακός-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη

Ληλάντιο-Ακαδημία Αρτάκης

2η αγωνιστική

Ληλάντιο-ΑΕΧ/Παναγίτσα

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Αμαρυνθιακός

Ακαδημία Αρτάκης-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη

3η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Ληλάντιο

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ακαδημία Αρτάκης

4η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Αμαρυνθιακός

Ακαδημία Αρτάκης-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

5η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ληλάντιο

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-ΑΕΧ/Παναγίτσα

Αμαρυνθιακός-Ακαδημία Αρτάκης

6η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-ΑΕΧ/Παναγίτσα

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Αμαρυνθιακός

Ακαδημία Αρτάκης-Ληλάντιο

7η αγωνιστική

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ληλάντιο

Αμαρυνθιακός-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Ακαδημία Αρτάκης

8η αγωνιστική

Ληλάντιο-Αμαρυνθιακός

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη

Ακαδημία Αρτάκης-ΑΕΧ/Παναγίτσα

9η αγωνιστική

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Ληλάντιο

Αμαρυνθιακός-ΑΕΧ/Παναγίτσα

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Αρτάκης

10η αγωνιστική

Ληλάντιο-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη

Ακαδημία Αρτάκης-Αμαρυνθιακός

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Κάρυστος-Αυλωνάρι/Κονίστρες

Ρεπό: Αίολος Κριεζών

2η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Κάρυστος

Αίολος Κριεζών-Αυλωνάρι/Κονίστρες

Ρεπό: Άγιος Λουκάς/Σκύρος

3η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Κάρυστος

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Ρεπό: Κάρυστος

4η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Κάρυστος

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Ρεπό: Αυλωνάρι/Κονίστρες

5η αγωνιστική

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών

Ρεπό: Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

6η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος

Ρεπό: Αίολος Κριεζών

7η αγωνιστική

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Αίολος Κριεζών

Ρεπό: Άγιος Λουκάς/Σκύρος

8η αγωνιστική

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών

Ρεπό: Κάρυστος

9η αγωνιστική

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών

Ρεπό: Αυλωνάρι/Κονίστρες

10η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αυλωνάρι/Κονίστρες

Αίολος Κριεζών-Κάρυστος

Ρεπό: Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

  • ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ: 2 πρώτοι 1ου ομίλου, 3 πρώτοι από 2ο και 3ο όμιλο και οι 2 πρώτοι απόν τον τέταρτο.
  • Β’ ΦΑΣΗ (ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, πρώτο παιχνίδι στις έδρες των τρίτων)

1. 1ος 1ου ομίλου-3ος 2ου ομίλου

2. 2ος 1ου ομίλου-3ος 3ου ομίλου

  • Γ’ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

3. Νικητής 1-2ος 2ου ομίλου

4. 1ος 2ου ομίλου-Νικητής 2

5. 1ος 3ου ομίλου-2ος 4ου ομίλου

6. 1ος 4ου ομίλου-2ος 3ου ομίλου

  • Δ’ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

7. Νικητής 3-Νικητής 5

8. Νικητής 4-Νικητής 6

  • ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 7-Νικητής 8

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΠΣΕ: Συνεδρίαση ΔΣ την Παρασκευή 15/2

Κώστας Λαγός

Χ. Λιατίφης: Κλήση στην εθνική παίδων

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Ηρακλής Ψαχνών-Λήλας Βασιλικού 1-1

Κώστας Λαγός