EVIASPORTS ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-6/10)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών για τους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 5-6 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ  – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Ρίζος-Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδης Κ.-Χανής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντόσκουρης-Ζερβα-Δρίβα)

 

 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Δαλαμίσκου-Γαβριήλ Ελ.-Νταντή)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καμπεράκης  ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κούλος-Αντωνίου-Παπαδήμου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χαλαστάρα-Αλεξίου)

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Δέδες-Τσιαμούρας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Γαβριήλ Ειλ.-Τριανταφύλλου)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γαβριήλ Ελ.-Νταντή-Τραυλού)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Γκόλιας-Μπάκα-Σαράντης)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Βελεσιώτη-Χανής-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κάππας-Σύρος-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Δρίβα-Παπαδήμου-Ζέρβα)

19: 00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00  Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Μπουγέτσας-Κογιώνος-Σταματάκης)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.(Νιαβής-Κωτσαλάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Χαλαστάρα-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Καλαντζής-Αναγνώστου-Λαδάς)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (2η αγωνιστική)

Κώστας Λαγός

Κεραυνός Χαλκίδας: Δύο προσθήκες στο έμψυχο δυναμικό

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 3-0

Κώστας Λαγός