EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2019-20

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Βορείου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2019-20.

1η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ευβοϊκός Γουβών

ΑΕ Χαλκίδας-Ωρεοί

Σταυρός-Ερμήλιος

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού

Μαντούδι-Ιστιαία

Αλάτσατα-Καστέλλα

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών

Κεραυνός Χαλκίδας-Αστέρας Βατώντα

 

2η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών

Ευβοϊκός Γουβών-Σταυρός

Ωρεοί-Αρτεμησιακός

Ερμήλιος-Μαντούδι

ΟΠΑ Αιδηψού-Αλάτσατα

Ιστιαία-Ταξιάρχης

Καστέλλα-Αστέρας Βατώντα

Ατρόμητος Βασιλικών-Κεραυνός Χαλκίδας

 

3η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Σταυρός

Αρτεμησιακός-ΑΕ Χαλκίδας

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών

Αλάτσατα-Ωρεοί

Ταξιάρχης-Ερμήλιος

Αστέρας Βατώντα-ΟΠΑ Αιδηψού

Κεραυνός Χαλκίδας-Ιστιαία

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών

 

4η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-ΠΑΟ Πολιτικών

Σταυρός-Μαντούδι

ΑΕ Χαλκίδας-Αλάτσατα

Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης

Ωρεοί-Αστέρας Βατώντα

Ερμήλιος-Κεραυνός Χαλκίδας

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών

Ιστιαία-Καστέλλα

 

5η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Μαντούδι

Αλάτσατα-Αρτεμησιακός

Ταξιάρχης-Σταυρός

Αστέρας Βατώντα-ΑΕ Χαλκίδας

Κεραυνός Χαλκίδας-Ευβοϊκός Γουβών

Ατρόμητος Βασιλικών-Ωρεοί

Καστέλλα-Ερμήλιος

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία

 

6η αγωνιστική

Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών

Μαντούδι-Ταξιάρχης

Αρτεμησιακός-Αστέρας Βατώντα

Σταυρός-Κεραυνός Χαλκίδας

ΑΕ Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών

Ευβοϊκός Γουβών-Καστέλλα

Ωρεοί-Ιστιαία

Ερμήλιος-ΟΠΑ Αιδηψού

 

7η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ταξιάρχης

Αστέρας Βατώντα-Αλάτσατα

Κεραυνός Χαλκίδας-Μαντούδι

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός

Καστέλλα-Σταυρός

Ιστιαία-ΑΕ Χαλκίδας

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών

Ωρεοί-Ερμήλιος

 

8η αγωνιστική

Αστέρας Βατώντα-ΠΑΟ Πολιτικών

Ταξιάρχης-Κεραυνός Χαλκίδας

Αλάτσατα-Ατρόμητος Βασιλικών

Μαντούδι-Καστέλλα

Αρτεμησιακός-Ιστιαία

Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού

ΑΕ Χαλκίδας-Ερμήλιος

Ευβοϊκός Γουβών-Ωρεοί

 

9η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Κεραυνός Χαλκίδας

Ατρόμητος Βασιλικών-Αστέρας Βατώντα

Καστέλλα-Ταξιάρχης

Ιστιαία-Αλάτσατα

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι

Ερμήλιος-Αρτεμησιακός

Ωρεοί-Σταυρός

Ευβοϊκός Γουβών-ΑΕ Χαλκίδας

 

10η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-ΠΑΟ Πολιτικών

Κεραυνός Χαλκίδας-Καστέλλα

Αστέρας Βατώντα-Ιστιαία

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού

Αλάτσατα-Ερμήλιος

Μαντούδι-Ωρεοί

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών

Σταυρός-ΑΕ Χαλκίδας

 

11η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών

ΟΠΑ Αιδηψού-Κεραυνός Χαλκίδας

Ερμήλιος-Αστέρας Βατώντα

Ωρεοί-Ταξιάρχης

Ευβοϊκός Γουβών-Αλάτσατα

ΑΕ Χαλκίδας-Μαντούδι

Σταυρός-Αρτεμησιακός

 

12η αγωνιστική

Ιστιαία-ΠΑΟ Πολιτικών

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού

Ατρόμητος Βασιλικών-Ερμήλιος

Κεραυνός Χαλκίδας-Ωρεοί

Αστέρας Βατώντα-Ευβοϊκός Γουβών

Ταξιάρχης-ΑΕ Χαλκίδας

Αλάτσατα-Σταυρός

Μαντούδι-Αρτεμησιακός

 

13η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-ΟΠΑ Αιδηψού

Ερμήλιος-Ιστιαία

Ωρεοί-Καστέλλα

Ευβοϊκός Γουβών-Ατρόμητος Βασιλικών

ΑΕ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας

Σταυρός-Αστέρας Βατώντα

Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης

Μαντούδι-Αλάτσατα

 

14η αγωνιστική

Ερμήλιος-ΠΑΟ Πολιτικών

ΟΠΑ Αιδηψού-Ωρεοί

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών

Καστέλλα-ΑΕ Χαλκίδας

Ατρόμητος Βασιλικών-Σταυρός

Κεραυνός Χαλκίδας-Αρτεμησιακός

Αστέρας Βατώντα-Μαντούδι

Ταξιάρχης-Αλάτσατα

 

15η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ωρεοί

Ευβοϊκός Γουβών-Ερμήλιος

ΑΕ Χαλκίδας-ΟΠΑ Αιδηψού

Σταυρός-Ιστιαία

Αρτεμησιακός-Καστέλλα

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών

Αλάτσατα-Κεραυνός Χαλκίδας

Ταξιάρχης-Αστέρας Βατώντα

 

16η αγωνιστική

Ευβοϊκός Γουβών-ΠΑΟ Πολιτικών

Ωρεοί-ΑΕ Χαλκίδας

Ερμήλιος-Σταυρός

ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός

Ιστιαία-Μαντούδι

Καστέλλα-Αλάτσατα

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης

Αστέρας Βατώντα-Κεραυνός Χαλκίδας

 

17η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-ΑΕ Χαλκίδας

Σταυρός-Ευβοϊκός Γουβών

Αρτεμησιακός-Ωρεοί

Μαντούδι-Ερμήλιος

Αλάτσατα-ΟΠΑ Αιδηψού

Ταξιάρχης-Ιστιαία

Αστέρας Βατώντα-Καστέλλα

Κεραυνός Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών

 

18η αγωνιστική

Σταυρός-ΠΑΟ Πολιτικών

ΑΕ Χαλκίδας-Αρτεμησιακός

Ευβοϊκός Γουβών-Μαντούδι

Ωρεοί-Αλάτσατα

Ερμήλιος-Ταξιάρχης

ΟΠΑ Αιδηψού-Αστέρας Βατώντα

Ιστιαία-Κεραυνός Χαλκίδας

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα

 

19η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Αρτεμησιακός

Μαντούδι-Σταυρός

Αλάτσατα-ΑΕ Χαλκίδας

Ταξιάρχης-Ευβοϊκός Γουβών

Αστέρας Βατώντα-Ωρεοί

Κεραυνός Χαλκίδας-Ερμήλιος

Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού

Καστέλλα-Ιστιαία

 

20η αγωνιστική

Μαντούδι-ΠΑΟ Πολιτικών

Αρτεμησιακός-Αλάτσατα

Σταυρός-Ταξιάρχης

ΑΕ Χαλκίδας-Αστέρας Βατώντα

Ευβοϊκός Γουβών-Κεραυνός Χαλκίδας

Ωρεοί-Ατρόμητος Βασιλικών

Ερμήλιος-Καστέλλα

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού

 

21η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Αλάτσατα

Ταξιάρχης-Μαντούδι

Αστέρας Βατώντα-Αρτεμησιακός

Κεραυνός Χαλκίδας-Σταυρός

Ατρόμητος Βασιλικών-ΑΕ Χαλκίδας

Καστέλλα-Ευβοϊκός Γουβών

Ιστιαία-Ωρεοί

ΟΠΑ Αιδηψού-Ερμήλιος

 

22η αγωνιστική

Ταξιάρχης-ΠΑΟ Πολιτικών

Αλάτσατα-Αστέρας Βατώντα

Μαντούδι-Κεραυνός Χαλκίδας

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών

Σταυρός-Καστέλλα

ΑΕ Χαλκίδας-Ιστιαία

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού

Ερμήλιος-Ωρεοί

 

23η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Αστέρας Βατώντα

Κεραυνός Χαλκίδας-Ταξιάρχης

Ατρόμητος Βασιλικών-Αλάτσατα

Καστέλλα-Μαντούδι

Ιστιαία-Αρτεμησιακός

ΟΠΑ Αιδηψού-Σταυρός

Ερμήλιος-ΑΕ Χαλκίδας

Ωρεοί-Ευβοϊκός Γουβών

 

24η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών

Αστέρας Βατώντα-Ατρόμητος Βασιλικών

Ταξιάρχης-Καστέλλα

Αλάτσατα-Ιστιαία

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού

Αρτεμησιακός-Ερμήλιος

Σταυρός-Ωρεοί

ΑΕ Χαλκίδας-Ευβοϊκός Γουβών

 

25η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ατρόμητος Βασιλικών

Καστέλλα-Κεραυνός Χαλκίδας

Ιστιαία-Αστέρας Βατώντα

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

Ερμήλιος-Αλάτσατα

Ωρεοί-Μαντούδι

Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός

ΑΕ Χαλκίδας-Σταυρός

 

26η αγωνιστική

Καστέλλα-ΠΑΟ Πολιτικών

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία

Κεραυνός Χαλκίδας-ΟΠΑ Αιδηψού

Αστέρας Βατώντα-Ερμήλιος

Ταξιάρχης-Ωρεοί

Αλάτσατα-Ευβοϊκός Γουβών

Μαντούδι-ΑΕ Χαλκίδας

Αρτεμησιακός-Σταυρός

 

27η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ιστιαία

ΟΠΑ Αιδηψού-Καστέλλα

Ερμήλιος-Ατρόμητος Βασιλικών

Ωρεοί-Κεραυνός Χαλκίδας

Ευβοϊκός Γουβών-Αστέρας Βατώντα

Σταυρός-Αλάτσατα

Αρτεμησιακός-Μαντούδι

 

28η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-ΠΑΟ Πολιτικών

Ιστιαία-Ερμήλιος

Καστέλλα-Ωρεοί

Ατρόμητος Βασιλικών-Ευβοϊκός Γουβών

Κεραυνός Χαλκίδας-ΑΕ Χαλκίδας

Αστέρας Βατώντα-Σταυρός

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός

Αλάτσατα-Μαντούδι

 

29η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ερμήλιος

Ωρεοί-ΟΠΑ Αιδηψού

Ευβοϊκός Γουβών-Ιστιαία

ΑΕ Χαλκίδας-Καστέλλα

Σταυρός-Ατρόμητος Βασιλικών

Αρτεμησιακός-Κεραυνός Χαλκίδας

Μαντούδι-Αστέρας Βατώντα

Αλάτσατα-Ταξιάρχης

 

30η αγωνιστική

Ωρεοί-ΠΑΟ Πολιτικών

Ερμήλιος-Ευβοϊκός Γουβών

ΟΠΑ Αιδηψού-ΑΕ Χαλκίδας

Ιστιαία-Σταυρός

Καστέλλα-Αρτεμησιακός

Ατρόμητος Βασιλικών-Μαντούδι

Κεραυνός Χαλκίδας-Αλάτσατα

Αστέρας Βατώντα-Ταξιάρχης

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Στοίχημα: Άρης – Ολυμπιακός στο 2.41

koubanezos.gr

Αισιοδοξία για επιστροφή στην αγωνιστική δράση!

Παναγιώτης Νικολάου

Αβαντίδες: ‘Φιλική’ νίκη με Λεοντικό

Κώστας Λαγός