EVIASPORTS Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2019-20

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2019-20.

1η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Απόλλων Ερέτριας-Σκεπαστή

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα

Αυλωνάρι-Παντριαδικός

Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού

Δόξα Προκοπίου-Λήλας Βασιλικού

Ελλήσποντος-Δροσιά

 

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ηρακλής Ψαχνών

Σκεπαστή-Αυλωνάρι

Μακρυκάπα-Αιδηψός

Παντριαδικός-Αμαρυνθιακός

ΑΟ Χαλκίς-Δόξα Προκοπίου

Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά

Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος

 

3η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας

Αιδηψός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή

Δόξα Προκοπίου-Μακρυκάπα

Δροσιά-Παντριαδικός

Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού

 

4η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός

Ηρακλής Ψαχνών-Αιδηψός

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δόξα Προκοπίου

Σκεπαστή-Δροσιά

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος

Παντριαδικός-Λήλας Βασιλικού

ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού

 

5η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αιδηψός

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι

Δόξα Προκοπίου-Ηρακλής Ψαχνών

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας

Ελλήσποντος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή

Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα

Παντριαδικός-ΑΟ Χαλκίς

 

6η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου

Αυλωνάρι-Δροσιά

Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Όλυμπος Γυμνού

Σκεπαστή-ΑΟ Χαλκίς

Μακρυκάπα-Παντριαδικός

 

7η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Δόξα Προκοπίου

Δροσιά-Αμαρυνθιακός

Ελλήσποντος-Αιδηψός

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι

Όλυμπος Γυμνού-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας

Παντριαδικός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Σκεπαστή-Μακρυκάπα

 

8η αγωνιστική

Δροσιά-Ταμυναϊκός

Δόξα Προκοπίου-Ελλήσποντος

Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού

Αυλωνάρι-ΑΟ Χαλκίς

Ηρακλής Ψαχνών-Παντριαδικός

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκεπαστή

 

9η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά

Όλυμπος Γυμνού-Δόξα Προκοπίου

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός

Παντριαδικός-Αιδηψός

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι

Σκεπαστή-Ηρακλής Ψαχνών

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Απόλλων Ερέτριας

 

10η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ταμυναϊκός

Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού

Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς

Δόξα Προκοπίου-Παντριαδικός

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα

Αιδηψός-Σκεπαστή

Αυλωνάρι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Ηρακλής Ψαχνών-Απόλλων Ερέτριας

 

11η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού

ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού

Παντριαδικός-Ελλήσποντος

Μακρυκάπα-Δροσιά

Σκεπαστή-Δόξα Προκοπίου

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αμαρυνθιακός

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός

Ηρακλής Ψαχνών-Αυλωνάρι

 

12η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός

Όλυμπος Γυμνού-Παντριαδικός

Λήλας Βασιλικού-Μακρυκάπα

Ελλήσποντος-Σκεπαστή

Δροσιά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Δόξα Προκοπίου-Απόλλων Ερέτριας

Αμαρυνθιακός-Ηρακλής Ψαχνών

Αιδηψός-Αυλωνάρι

 

13η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Παντριαδικός

Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς

Σκεπαστή-Όλυμπος Γυμνού

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Λήλας Βασιλικού

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος

Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά

Αυλωνάρι-Δόξα Προκοπίου

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός

 

14η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός

Παντριαδικός-Σκεπαστή

ΑΟ Χαλκίς-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Όλυμπος Γυμνού-Απόλλων Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Ηρακλής Ψαχνών

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι

Δροσιά-Αιδηψός

Δόξα Προκοπίου-Αμαρυνθιακός

 

15η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Σκεπαστή

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μακρυκάπα

Απόλλων Ερέτριας-Παντριαδικός

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίς

Αυλωνάρι-Όλυμπος Γυμνού

Αιδηψός-Λήλας Βασιλικού

Αμαρυνθιακός-Ελλήσποντος

Δόξα Προκοπίου-Δροσιά

 

16η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ταμυναϊκός

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας

Μακρυκάπα-Ηρακλής Ψαχνών

Παντριαδικός-Αυλωνάρι

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός

Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος

 

17η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας

Ηρακλής Ψαχνών-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Αυλωνάρι-Σκεπαστή

Αιδηψός-Μακρυκάπα

Αμαρυνθιακός-Παντριαδικός

Δόξα Προκοπίου-ΑΟ Χαλκίς

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού

 

18η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός

Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αιδηψός\

Σκεπαστή-Αμαρυνθιακός

Μακρυκάπα-Δόξα Προκοπίου

Παντριαδικός-Δροσιά

ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού

 

19η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι

Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας

Δόξα Προκοπίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Δροσιά-Σκεπαστή

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα

Λήλας Βασιλικού-Παντριαδικός

Όλυμπος Γυμνού-ΑΟ Χαλκίς

 

20η αγωνιστική

Αιδηψός-Ταμυναϊκός

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός

Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Προκοπίου

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ελλήσποντος

Σκεπαστή-Λήλας Βασιλικού

Μακρυκάπα-Όλυμπος Γυμνού

ΑΟ Χαλκίς-Παντριαδικός

 

21η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός

Δόξα Προκοπίου-Αιδηψός

Δροσιά-Αυλωνάρι

Ελλήσποντος-Ηρακλής Ψαχνών

Λήλας Βασιλικού-Απόλλων Ερέτριας

Όλυμπος Γυμνού-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

ΑΟ Χαλκίς-Σκεπαστή

Παντριαδικός-Μακρυκάπα

 

22η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ταμυναϊκός

Αμαρυνθιακός-Δροσιά

Αιδηψός-Ελλήσποντος

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού

Ηρακλής Ψαχνών-Όλυμπος Γυμνού

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Παντριαδικός

Μακρυκάπα-Σκεπαστή

 

23η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Δροσιά

Ελλήσποντος-Δόξα Προκοπίου

Λήλας Βασιλικού-Αμαρυνθιακός

Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός

ΑΟ Χαλκίς-Αυλωνάρι

Παντριαδικός-Ηρακλής Ψαχνών

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας

Σκεπαστή-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

 

24η αγωνιστική

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός

Δροσιά-Λήλας Βασιλικού

Δόξα Προκοπίου-Όλυμπος Γυμνού

Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς

Αιδηψός-Παντριαδικός

Αυλωνάρι-Μακρυκάπα

Ηρακλής Ψαχνών-Σκεπαστή

Απόλλων Ερέτριας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

 

25η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Λήλας Βασιλικού

Όλυμπος Γυμνού-Ελλήσποντος

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά

Παντριαδικός-Δόξα Προκοπίου

Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός

Σκεπαστή-Αιδηψός

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αυλωνάρι

Απόλλων Ερέτριας-Ηρακλής Ψαχνών

 

26η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός

Λήλας Βασιλικού-ΑΟ Χαλκίς

Ελλήσποντος-Παντριαδικός

Δροσιά-Μακρυκάπα

Δόξα Προκοπίου-Σκεπαστή

Αμαρυνθιακός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας

Αυλωνάρι-Ηρακλής Ψαχνών

 

27η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς

Παντριαδικός-Όλυμπος Γυμνού

Μακρυκάπα-Λήλας Βασιλικού

Σκεπαστή-Ελλήσποντος

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δροσιά

Απόλλων Ερέτριας-Δόξα Προκοπίου

Ηρακλής Ψαχνών-Αμαρυνθιακός

Αυλωνάρι-Αιδηψός

 

28η αγωνιστική

Παντριαδικός-Ταμυναϊκός

ΑΟ Χαλκίς-Μακρυκάπα

Όλυμπος Γυμνού-Σκεπαστή

Λήλας Βασιλικού-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας

Δροσιά-Ηρακλής Ψαχνών

Δόξα Προκοπίου-Αυλωνάρι

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός

 

29η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα

Σκεπαστή-Παντριαδικός

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-ΑΟ Χαλκίς

Απόλλων Ερέτριας-Όλυμπος Γυμνού

Ηρακλής Ψαχνών-Λήλας Βασιλικού

Αυλωνάρι-Ελλήσποντος

Αιδηψός-Δροσιά

Αμαρυνθιακός-Δόξα Προκοπίου

 

30η αγωνιστική

Σκεπαστή-Ταμυναϊκός

Μακρυκάπα-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Παντριαδικός-Απόλλων Ερέτριας

ΑΟ Χαλκίς-Ηρακλής Ψαχνών

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι

Λήλας Βασιλικού-Αιδηψός

Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός

Δροσιά-Δόξα Προκοπίου

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΟΠΕ Χαλκίδας: Άνετο ‘τρίποντο’ για άντρες με Αμπελόκηπους

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Αβαντίδες-Μεσολόγγι 1-1

Μιχάλης Πράσινος

Αβαντίδες: Στην τελική ευθεία προετοιμασίας, ενόψει ΟΦΗ (video)

Κώστας Λαγός
-->