ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (19/7)

Με ένα παιχνίδι συνεχίστηκε την Παρασκευή 19/7 το ‘3ο Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Στρουμφοχωριό-Καφενείο 1-9

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Ε ρε Γλέντια 31 87-41
  2. Ακράτητος Μαλακώντα 22 70-54
  3. Τρελλά Νερά 21 72-31
  4. Σπηλιαγκώνηδες 19 56-41
  5. Raptors 18 57-37
  6. Φασόλια 16 40-36
  7. Aίας 15 53-59
  8. Εύβοια Ρωμ 15 51-61
  9. Παλαίμαχοι 13 29-32
  10. Καφενείο 9 44-62
  11. Στρουμφοχωριό 7 54-65
  12. Μπαταριακός 6 21-51
  13. Δεν Μπορούσιαν Ντόρτμουντ 0 12-76

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Σάββατο 20/7-8.30 μ.μ.

Τρελλά Νερά-Παλαίμαχοι

Κυριακή 21/7-10.30 μ.μ.

Φασόλια-Παλαίμαχοι

Δευτέρα 22/7

9.30 μ.μ.

Φασόλια-Σπηλιαγκώνηδες

10 μ.μ.

Στρουμφοχωριό-Τρελλά Νερά

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

32 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Βεζιρτζόγλου (Τρελλά Νερά).

23 ΓΚΟΛ

Κώστας Αναγνώστου (Σπηλιαγκώνηδες).

21 ΓΚΟΛ

Αντωνής Νικολάου (Ε Ρε Γλέντια).

20 ΓΚΟΛ

Παναγιώτης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ).

18 ΓΚΟΛ

Παρασκευάς Λάζρι (Ε Ρε Γλέντια).

17 ΓΚΟΛ

Πάρης Σπυράκης (Αίας), Νίκος Κουζούλογλου (Ακράτητος Μαλακώντα).

15 ΓΚΟΛ

Αποστόλης Τσαλμάς (Ακράτητος Μαλακώντα), Γιώργος Αργύρης (Αίας).

14 ΓΚΟΛ

Αποστόλης Χατζηστάμου (Ε ρε Γλέντια), Νίκος Μώρος (Ακράτητος Μαλακώντα), Λάμπρος Πολίτης (Ε ρε Γλέντια).

13 ΓΚΟΛ

Παντελής Ευαγγελινός (Raptors).

12 ΓΚΟΛ

Στέργιος Παππάς (Raptors), Σαμ Ντότσι (Παλαίμαχοι).

10 ΓΚΟΛ

Ηλίας Ντασιώτης (Στρουμφοχωριό), Δημήτρης Οικονόμου (Καφενείο).

9 ΓΚΟΛ

Κώστας Τζάβρας (Τρελλά Νερά), Δημήτρης Κικίδης (Σπηλιαγκώνηδες), Γιάννης Παπακωνσταντίνου (Τρελλά Νερά), Χρήστος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός).

8 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Πρασσάς (Raptors), Παναγιώτης Μωραΐτης (Τρελλά Νερά), Κώστας Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Σταμάτης Σάλεμ (Φασόλια), Δημήτρης Μπασούκος (Φασόλια), Βασίλης Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό).

7 ΓΚΟΛ

Παναγιώτης Σκριβάνος (Τρελλά Νερά), Θάνος Μακρής (Καφενείο).

6 ΓΚΟΛ

Τάσος Καλύβας (Καφενείο), Τάσος Γκιζάνης (Στρουμφοχωριό), Γεράσιμος Βάθης (Raptors), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ), Κώστας Μάκο (Raptors).

5 ΓΚΟΛ

Αντώνης Αγγελής (Αίας), Μάκης Λαπιδάκης (Παλαίμαχοι), Παναγιώτης Πατρινός (Φασόλια), Παύλος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Βασίλης Κολιόπουλος (Ε Ρε Γλέντια), Αντρέας Μαρίνος (Ε Ρε Γλέντια), Δημήτρης Φτούλης (Αίας), Γιώργος Δάβρης (Καφενείο), Αλεξάνδρου (Καφενείο).

4 ΓΚΟΛ

Αντώνης Αγγελής (Αίας), Αρντιόν Σεχάι (Φασόλια), Νίκος Μαρίνης (Στρουμφοχωριό), Μάριος Χιούσκα (Ε Ρε Γλέντια), Παναγιώτης Ίμπο (Raptors).

3 ΓΚΟΛ

Έλμπαν Πρίφτι (Raptors), Γιάννης Χαϊντάρι (Παλαίμαχοι), Γεράσιμος Καμινάρης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Βασίλης Κηπιώτης (Φασόλια), Γιώργος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Βαγγέλης Σολογιάννης (Φασόλια), Νίκος Μεταξάς (Φασόλια), Φώτης Λέων (Καφενείο), Γιάννης Αποστόλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Γκέρσι Τόρα (Ακράτητος Μαλακώντα), Νίκος Τσάλλας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Στέφανος Σταθόπουλος (Μπαταριακός), Σπανός (Ακράτητος Μαλακώντα), Δεμερτζής (Σπηλιαγκωνήδες).

2 ΓΚΟΛ

Νίκος Σταματάκος (Ακράτητος Μαλακώντα), Βασίλης Αγγελάτος (Ακράτητος Μαλάκωντα), Πάνος Μπρατσιώτης (Στρουμφοχωριό), Ηλιάς Ντασιώτης (Στρουμφοχωριό), Χρήστος Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό), Γιάννης Σακάλογλου (Στρουμφοχωριό), Νίκος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Βασίλης Νάνος (Παλαίμαχοι), Μπλέντι Μπαλόζι (Παλαίμαχοι), Πάρης Σαμαράς (Μπαταριακός), Γιάννης Αργύρης (Αίας), Γιώργος Αργύρης (Αίας), Νίκος Βελαέτης (Αίας), Γιάννης Σπυρόπουλος (Τρελλά Νερά), Αλέκος Συνοδάκης (Τρελλά Νερά), Κώστας Αγγελάκης (Ε ρε Γλέντια), Δημήτρης Γκελάς (Raptors), Βαγγέλης Κοτρότσιος (Raptors), Μακρής (Σπηλιαγκώνηδες), Παπαγεωργίου (Σπηλιαγκώνηδες), Λευτέρης Θαλάσσης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Θάνος Ρουμπής (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Χαράλαμπος Ντεγιάννης (Καφενείο), Άγγελος Τουλούμης (Καφενείο), Νίκος Κωτσής (Καφενείο), Γιάννης Καλαμιωτης (Εύβοια Ρωμ), Γιώργος Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Λευτέρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ).

1 ΓΚΟΛ

Νίκος Αθανασίου (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Κώστας Στούπας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Γιάννης Λάμπρου (Αίας), Γιώργος Αγγελάτος (Αίας), Τάσος Θάνος (Στρουμφοχωριό), Σάκης Καραμπάς (Στρουμφοχωριό), Νίκος Τσουπεής (Στρουμφοχωριό), Στογιάννης (Στρουμφοχωριό), Γιώργος Πεππές (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Ντούρμας (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Αγγελάτος (Ακράτητος Μαλακώντα), Καρλατήρας (Ακράτητος Μαλακώντα), Φώτης Βελής (Raptors), Βασίλης Ζαχαρίας (Μιαούλης), Γιώργος Καρβελάς (Μιαούλης), Θάνος Μακρής (Μιαούλης), Δημήτρης Τσούτσικας (Μπαταριακός), Νίκος Αντωνίου (Μπαταριακός), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Δημήτρης Ντοβίνος (Παλαίμαχοι), Χρήστος Λίτσας (Καφενείο), Κυριακού (Καφενείο), Παναγιώτης Μπαϊμπάκης (Τρελλά Νερά), Τάκης Αχματιώτης (Φασόλια), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Γιάννης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Δήμος Νικολάου (Εύβοια Ρωμ), Αγραφιώτης (Σπηλιαγκώνηδες), Τρεπεκλής (Σπηλιαγκώνηδες).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

2004: Φωκικός-Λήλας Βασιλικού 2-4 (video)

eviasports

Κύπελλο Ελλάδας: Τ’ αποτελέσματα & οι ομάδες της γ’ φάσης

eviasports

ΑΕ Ιστιαίας: Το νέο ΔΣ της ‘Ένωσης’

Κώστας Λαγός
-->