ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (18/7)

Με δύο παιχνίδια συνεχίστηκε την Πέμπτη 18/7 το ‘3ο Summer Cup’ μη εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Vodka Juniors-Άρχοντας 5-6

Δεν τη δίνω-Trade Logistics 2-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Άρχοντας 22 49-31
  2. Χαραυγή Δύναμη 16 37-26
  3. Γκρινιάρηδες 15 41-31
  4. Πρόσκοποι Χαλκίδας 13 23-23
  5. Trade Logistics 15 29-22
  6. Provatina United 12 29-27
  7. Coca Juniors 10 36-39
  8. Στεάουα Κοκορετσίου 7 23-27
  9. Vodka Juniors 9 23-18
  10. Ριχάρδοι 3 10-18
  11. Δεν τη δίνω 3 20-35

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Παρασκευή 19/7-9.30 μ.μ.

Provatina United-Ριχάρδοι

Δευτέρα 22/7

7.30 μ.μ.

Vodka Juniors-Πρόσκοποι Χαλκίδας

10 μ.μ.

Άρχοντας-Ριχάρδοι

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

16 ΓΚΟΛ

Αλέξανδρος Πεζόγλου (Coca Juniors).

14 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Αλεξάνδρου (Άρχοντας).

13 ΓΚΟΛ

Γιάννης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη).

12 ΓΚΟΛ

Θανάσης Κουτσαυλής (Trade Logistics).

10 ΓΚΟΛ

Σάκης Μπρέλος (Άρχοντας).

9 ΓΚΟΛ

Γιάννης Σεφερλής (Γκρινιάρηδες).

8 ΓΚΟΛ

Σταμάτης Τόγκας (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Δημήτρης Οικονόμου (Στεάουα Κοκορετσίου).

7 ΓΚΟΛ

Άγγελος Τσιαρβούλας (Άρχοντας), Δημήτρης Λάζος (Άρχοντας), Σέργιο Μπράχο (Γκρινιάρηδες),Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω).

6 ΓΚΟΛ

Νίκος Μπεϊνόγλου (Coca Juniors), Νίκος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Χρήστος Ντεγιάννης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Μίλτος Θωμάς (Provatina United).

5 ΓΚΟΛ

Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Παναγιώτης Μωραΐτης (Στεάουα Κοκορετσίου), Χρήστος Κουτσαυλής (Trade Logistics), Νίκος Ξεφτεράκης (Trade Logistics), Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω), Δημήτρης Καραγιάννης (Αλιμπινίσης), Χάρης Φρυγανάς (Αλιμπινίσης), Τζέσι Μπράχα (Γκρινιάρηδες).

4 ΓΚΟΛ

Γιώργος Βλάχος (Γκρινιάρηδες), Φώτης Λέων (Vodka Juniors), Βαγγέλης Αθανασίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Λευτέρης Πέζογλου (Coca Juniors), Χάρης Θωμάς (Δεν τη δίνω), Γιώργος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United).

3 ΓΚΟΛ

Γιώργος Καϊμακούδης (Δεν τη δίνω), Γιάννης Ανδριανόπουλος (Vodka Juniors), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Σταύρος Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Άρης Σμπρίνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Σιμιτζής (Ριχάρδοι).

2 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Νιάνιας (Trade Logistics), Κωνσταντίνος Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Τσάλλας (Ριχάρδοι), Τσοκάνης (Ριχάρδοι), Βασίλης Λέων (Vodka Juniors), Αντρέας Ματράκας (Vodka Juniors), Γιώργος Νάτσος (Vodka Juniors), Γιάννης Κηρύκος (Provatina United), Γιάννης Οικονόμου (Provatina United), Νίκος Πέτσας (Provatina United), Κώστας Πασσάς (Provatina United), Πάνος Αλαμάνος (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Δημήτρης Βαταμίδης (Αλιμπινίσης) Γ. Κοκκάλας (Αίολος), Σ. Κοκκάλας (Αίολος), Σκάρλας (Αίολος).

1 ΓΚΟΛ

Σταύρος Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Γιώργος Βλάχος (Γκρινιάρηδες), Θανάσης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Γιάννης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Κώστας Κοντός (Στεάουα Κοκορετσίου), Χρήστος Λίτσας (Στεάουα Κοκορετσίου), Γιάννης Καραγκούνης (Στεάουα Κοκορετσίου), Βασίλης Σιγιάννης (Στεάουα Κοκορετσίου), Μαρία Δημητρίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Γιώτης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Δημήτρης Λαγός (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Κώστας Τσομόκος (Vodka Juniors), Βαγγέλης Λέων (Vodka Juniors), Σοφοκλής Βεζιρτζόγλου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Λάμπρος Κονδώνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Σταυρόπουλος (Provatina United), Ζήσης Γκάγκαρης (Provatina United), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Αναστασόπουλος (Trade Logistics), Στάμος Σταματούκος (Trade Logistics), Μιχαλόπουλος (Trade Logistics), Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Κνέζεβιτς (Coca Juniors), Νίκος Μαραγκός (Coca Juniors), Χρήστος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Πέτρος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Κώστας Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Σπύρος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Αντρέας Ιμεράι (Αλιμπινίσης), Μαμτζαδέριας (Άρχοντας).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Αρτάκη-Ταμυναϊκός 1-0 (video)

Κώστας Λαγός

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Α’ Φάση): Ευβοϊκός Γουβών-Σκεπαστή 1-2

Κώστας Λαγός

Ταμυναϊκός-Προοδευτική 1-3

Κώστας Λαγός