EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (17/7)

Με δύο παιχνίδια συνεχίστηκε την Τετάρτη 17/7 το ‘3ο Summer Cup’ μη εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Coca Juniors-Γκρινιάρηδες 7-9

Χαραυγή Δύναμη-Πρόσκοποι Χαλκίδας 6-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Άρχοντας 19 43-26
  2. Χαραυγή Δύναμη 16 37-26
  3. Γκρινιάρηδες 15 41-31
  4. Πρόσκοποι Χαλκίδας 13 23-23
  5. Trade Logistics 12 26-20
  6. Provatina United 12 29-27
  7. Coca Juniors 10 36-39
  8. Στεάουα Κοκορετσίου 7 23-27
  9. Vodka Juniors 6 15-12
  10. Ριχάρδοι 3 10-18
  11. Δεν τη δίνω 3 17-33

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Πέμπτη 18/7

7.30 μ.μ.

Vodka Juniors-Άρχοντας

9.30 μ.μ.

Δεν τη δίνω-Trade Logistics

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

16 ΓΚΟΛ

Αλέξανδρος Πεζόγλου (Coca Juniors).

13 ΓΚΟΛ

Γιάννης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη).

12 ΓΚΟΛ

Θανάσης Κουτσαυλής (Trade Logistics), Δημήτρης Αλεξάνδρου (Άρχοντας).

10 ΓΚΟΛ

Σάκης Μπρέλος (Άρχοντας).

9 ΓΚΟΛ

Γιάννης Σεφερλής (Γκρινιάρηδες).

8 ΓΚΟΛ

Σταμάτης Τόγκας (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Δημήτρης Οικονόμου (Στεάουα Κοκορετσίου).

7 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Λάζος (Άρχοντας), Σέργιο Μπράχο (Γκρινιάρηδες),Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω).

6 ΓΚΟΛ

Νίκος Μπεϊνόγλου (Coca Juniors), Νίκος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Χρήστος Ντεγιάννης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Μίλτος Θωμάς (Provatina United).

5 ΓΚΟΛ

Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Παναγιώτης Μωραΐτης (Στεάουα Κοκορετσίου), Νίκος Ξεφτεράκης (Trade Logistics), Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω), Δημήτρης Καραγιάννης (Αλιμπινίσης), Χάρης Φρυγανάς (Αλιμπινίσης), Άγγελος Τσιαρβούλας (Άρχοντας), Τζέσι Μπράχα (Γκρινιάρηδες).

4 ΓΚΟΛ

Γιώργος Βλάχος (Γκρινιάρηδες), Βαγγέλης Αθανασίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Λευτέρης Πέζογλου (Coca Juniors), Χάρης Θωμάς (Δεν τη δίνω), Γιώργος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Χρήστος Κουτσαυλής (Trade Logistics).

3 ΓΚΟΛ

Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Σταύρος Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Άρης Σμπρίνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Σιμιτζής (Ριχάρδοι).

2 ΓΚΟΛ

Κωνσταντίνος Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Τσάλλας (Ριχάρδοι), Τσοκάνης (Ριχάρδοι), Βασίλης Λέων (Vodka Juniors), Φώτης Λέων (Vodka Juniors), Αντρέας Ματράκας (Vodka Juniors), Γιώργος Νάτσος (Vodka Juniors), Γιάννης Κηρύκος (Provatina United), Γιάννης Οικονόμου (Provatina United), Νίκος Πέτσας (Provatina United), Κώστας Πασσάς (Provatina United), Πάνος Αλαμάνος (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Καϊμακούδης (Δεν τη δίνω), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Δημήτρης Βαταμίδης (Αλιμπινίσης) Γ. Κοκκάλας (Αίολος), Σ. Κοκκάλας (Αίολος), Σκάρλας (Αίολος).

1 ΓΚΟΛ

Σταύρος Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Γιώργος Βλάχος (Γκρινιάρηδες), Θανάσης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Γιάννης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Κώστας Κοντός (Στεάουα Κοκορετσίου), Χρήστος Λίτσας (Στεάουα Κοκορετσίου), Γιάννης Καραγκούνης (Στεάουα Κοκορετσίου), Βασίλης Σιγιάννης (Στεάουα Κοκορετσίου), Μαρία Δημητρίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Γιώτης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Δημήτρης Λαγός (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Κώστας Τσομόκος (Vodka Juniors), Σοφοκλής Βεζιρτζόγλου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Λάμπρος Κονδώνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Σταυρόπουλος (Provatina United), Ζήσης Γκάγκαρης (Provatina United), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Αναστασόπουλος (Trade Logistics), Στάμος Σταματούκος (Trade Logistics), Μιχαλόπουλος (Trade Logistics), Δημήτρης Νιάνιας (Trade Logistics), Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Κνέζεβιτς (Coca Juniors), Νίκος Μαραγκός (Coca Juniors), Χρήστος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Πέτρος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Κώστας Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Σπύρος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Αντρέας Ιμεράι (Αλιμπινίσης), Μαμτζαδέριας (Άρχοντας).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (27/10/2019): Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Όλυμπος Γυμνού 0-1 (photos)

eviasports

Στο… τραπέζι οι προσφυγές – Στο Διαιτητικό κρίνεται η αναδιάρθρωση

eviasports

Καστέλλα: Τέσσερις ακόμη προσθήκες

Κώστας Λαγός
-->