EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (12/7)

Με τρία παιχνίδια συνεχίστηκε την Παρασκευή 12/7 το ‘3ο Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εύβοια Ρωμ-Σπηλιαγκώνηδες 4-5

Αίας-Ε Ρε Γλέντια 2-12

Παλαίμαχοι-Στρουμφοχωριό 5-5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Ε ρε Γλέντια 25 75-37
  2. Σπηλιαγκώνηδες 19 56-41
  3. Τρελλά Νερά 15 48-25
  4. Ακράτητος Μαλακώντα 15 51-42
  5. Raptors 15 47-27
  6. Φασόλια 12 29-28
  7. Aίας 12 46-51
  8. Εύβοια Ρωμ 12 41-47
  9. Στρουμφοχωριό 7 53-56
  10. Παλαίμαχοι 7 18-31
  11. Μπαταριακός 6 21-30
  12. Καφενείο 3 32-61
  13. Δεν Μπορούσιαν Ντόρτμουντ 0 10-51

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Σάββατο 13/7-9.30 μ.μ.

Εύβοια Ρωμ-Μπαταριακός

Κυριακή 14/7

8 μ.μ.

Τρελλά Νερά-Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ

9.30 μ.μ.

Μπαταριακός-Ακράτηττος Μαλακώντα

10.30 μ.μ.

Παλαίμαχοι-Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

23 ΓΚΟΛ

Κώστας Αναγνώστου (Σπηλιαγκώνηδες), Δημήτρης Βεζυρτζόγλου (Τρελλά Νερά).

21 ΓΚΟΛ

Αντωνής Νικολάου (Ε Ρε Γλέντια).

18 ΓΚΟΛ

Παρασκευάς Λάζρι (Ε Ρε Γλέντια).

17 ΓΚΟΛ

Πάρης Σπυράκης (Αίας).

16 ΓΚΟΛ

Νίκος Κουζούλογλου (Ακράτητος Μαλακώντα).

15 ΓΚΟΛ

Παναγιώτης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ).

12 ΓΚΟΛ

Γιώργος Αργύρης (Αίας).

11 ΓΚΟΛ

Στέργιος Παππάς (Raptors), Λάμπρος Πολίτης (Ε ρε Γλέντια), Παντελής Ευαγγελινός (Raptors), Αποστόλης Τσαλμάς (Ακράτητος Μαλακώντα).

10 ΓΚΟΛ

Ηλίας Ντασιώτης (Στρουμφοχωριό), Νίκος Μώρος (Ακράτητος Μαλακώντα).

9 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Κικίδης (Σπηλιαγκώνηδες), Χρήστος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός).

8 ΓΚΟΛ

Κώστας Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Αποστόλης Χατζηστάμου (Ε ρε Γλέντια), Δημήτρης Μπασούκος (Φασόλια), Βασίλης Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό).

7 ΓΚΟΛ

Σαμ Ντότσι (Παλαίμαχοι), Σταμάτης Σάλεμ (Φασόλια), Παναγιώτης Μωραΐτης (Τρελλά Νερά), Δημήτρης Πρασσάς (Raptors), Θάνος Μακρής (Καφενείο), Δημήτρης Οικονόμου (Καφενείο).

6 ΓΚΟΛ

Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ), Κώστας Μάκο (Raptors).

5 ΓΚΟΛ

Τάσος Γκιζάνης (Στρουμφοχωριό), Κώστας Τζάβρας (Τρελλά Νερά), Παύλος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Βασίλης Κολιόπουλος (Ε Ρε Γλέντια), Αντρέας Μαρίνος (Ε Ρε Γλέντια), Δημήτρης Φτούλης (Αίας), Γιώργος Δάβρης (Καφενείο), Αλεξάνδρου (Καφενείο).

4 ΓΚΟΛ

Αντώνης Αγγελής (Αίας), Αρντιόν Σεχάι (Φασόλια), Γιάννης Παπακωνσταντίνου (Τρελλά Νερά), Μάκης Λαπιδάκης (Παλαίμαχοι), Νίκος Μαρίνης (Στρουμφοχωριό), Μάριος Χιούσκα (Ε Ρε Γλέντια), Παναγιώτης Ίμπο (Raptors).

3 ΓΚΟΛ

Γεράσιμος Καμινάρης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Γεράσιμος Βάθης (Raptors), Βασίλης Κηπιώτης (Φασόλια), Γιώργος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Παναγιώτης Σκριβάνος (Τρελλά Νερά), Νίκος Μεταξάς (Φασόλια), Φώτης Λέων (Καφενείο), Γκέρσι Τόρα (Ακράτητος Μαλακώντα), Νίκος Τσάλλας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Στέφανος Σταθόπουλος (Μπαταριακός), Σπανός (Ακράτητος Μαλακώντα), Δεμερτζής (Σπηλιαγκωνήδες).

2 ΓΚΟΛ

Νίκος Σταματάκος (Ακράτητος Μαλακώντα), Πάνος Μπρατσιώτης (Στρουμφοχωριό), Ηλιάς Ντασιώτης (Στρουμφοχωριό), Χρήστος Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό), Γιάννης Σακάλογλου (Στρουμφοχωριό), Νίκος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Βασίλης Νάνος (Παλαίμαχοι), Γιάννης Χαϊντάρι (Παλαίμαχοι), Πάρης Σαμαράς (Μπαταριακός), Γιάννης Αργύρης (Αίας), Γιώργος Αργύρης (Αίας), Νίκος Βελαέτης (Αίας), Γιάννης Σπυρόπουλος (Τρελλά Νερά), Αλέκος Συνοδάκης (Τρελλά Νερά), Κώστας Αγγελάκης (Ε ρε Γλέντια), Δημήτρης Γκελάς (Raptors), Βαγγέλης Κοτρότσιος (Raptors), Μακρής (Σπηλιαγκώνηδες), Παπαγεωργίου (Σπηλιαγκώνηδες), Λευτέρης Θαλάσσης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Χαράλαμπος Ντεγιάννης (Καφενείο), Άγγελος Τουλούμης (Καφενείο), Γιάννης Καλαμιωτης (Εύβοια Ρωμ), Γιώργος Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Λευτέρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ).

1 ΓΚΟΛ

Νίκος Αθανασίου (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Κώστας Στούπας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Γιάννης Λάμπρου (Αίας), Γιώργος Αγγελάτος (Αίας), Τάσος Θάνος (Στρουμφοχωριό), Σάκης Καραμπάς (Στρουμφοχωριό), Νίκος Τσουπεής (Στρουμφοχωριό), Στογιάννης (Στρουμφοχωριό), Γιώργος Πεππές (Ακράτητος Μαλακώντα), Γιάννης Αποστόλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Ντούρμας (Ακράτητος Μαλακώντα), Καρλατήρας (Ακράτητος Μαλακώντα), Έλμπαν Πρίφτι (Raptors), Φώτης Βελής (Raptors), Βασίλης Ζαχαρίας (Μιαούλης), Γιώργος Καρβελάς (Μιαούλης), Θάνος Μακρής (Μιαούλης), Δημήτρης Τσούτσικας (Μπαταριακός), Νίκος Αντωνίου (Μπαταριακός), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Δημήτρης Ντοβίνος (Παλαίμαχοι), Τάσος Καλύβας (Καφενείο), Χρήστος Λίτσας (Καφενείο), Κυριακού (Καφενείο), Παναγιώτης Μπαϊμπάκης (Τρελλά Νερά), Τάκης Αχματιώτης (Φασόλια), Παναγιώτης Πατρινός (Φασόλια), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Γιάννης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Δήμος Νικολάου (Εύβοια Ρωμ), Αγραφιώτης (Σπηλιαγκώνηδες), Τρεπεκλής (Σπηλιαγκώνηδες).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (17/1/2015): Λουκίσια-Παντριαδικός 2-1

eviasports

Το αφεντικό της Ferrari προβλέπει τέλος σεζόν τον Ιανουάριο του 2021

Μιχάλης Πράσινος

Γ’ ΕΠΣΕ-2ος Όμιλος: Έραπος-Κύμη 5-1

Παναγιώτης Νικολάου
-->