23.2 C
Chalkida
17 Ιουλίου 2019
Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (11/7)

Με τρία παιχνίδια συνεχίστηκε την Πέμπτη 11/7 το ‘3ο Summer Cup’ μη εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Provatina United-Γκρινιάρηδες 5-3

Στεάουα Κοκορετσίου-Trade Logistics 3-3

Χαραυγή Δύναμη-Άρχοντας 5-8

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Άρχοντας 19 43-26
  2. Χαραυγή Δύναμη 13 31-23
  3. Πρόσκοποι Χαλκίδας 13 20-17
  4. Γκρινιάρηδες 12 32-24
  5. Trade Logistics 12 26-20
  6. Provatina United 12 29-27
  7. Coca Juniors 10 29-30
  8. Στεάουα Κοκορετσίου 7 23-27
  9. Vodka Juniors 6 15-12
  10. Ριχάρδοι 3 10-18
  11. Δεν τη δίνω 3 17-33

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Τετάρτη 17/7

8.30 μ.μ.

Χαραυγή Δύναμη-Πρόσκοποι Χαλκίδας

9.30 μ.μ.

Coca Juniors-Ριχάρδοι

Πέμπτη 18/7

8.30 μ.μ.

Vodka Juniors-Άρχοντας

9.30 μ.μ.

Δεν τη δίνω-Trade Logistics

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

13 ΓΚΟΛ

Αλέξανδρος Πεζόγλου (Coca Juniors).

12 ΓΚΟΛ

Θανάσης Κουτσαυλής (Trade Logistics), Δημήτρης Αλεξάνδρου (Άρχοντας).

11 ΓΚΟΛ

Γιάννης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη).

10 ΓΚΟΛ

Σάκης Μπρέλος (Άρχοντας).

8 ΓΚΟΛ

Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Γιάννης Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Δημήτρης Οικονόμου (Στεάουα Κοκορετσίου).

7 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Λάζος (Άρχοντας), Σέργιο Μπράχο (Γκρινιάρηδες),Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω).

6 ΓΚΟΛ

Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Χρήστος Ντεγιάννης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Μίλτος Θωμάς (Provatina United).

5 ΓΚΟΛ

Νίκος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Παναγιώτης Μωραΐτης (Στεάουα Κοκορετσίου), Νίκος Ξεφτεράκης (Trade Logistics), Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω), Δημήτρης Καραγιάννης (Αλιμπινίσης), Χάρης Φρυγανάς (Αλιμπινίσης), Άγγελος Τσιαρβούλας (Άρχοντας), Σταμάτης Τόγκας (Γκρινιάρηδες), Τζέσι Μπράχα (Γκρινιάρηδες).

4 ΓΚΟΛ

Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Λευτέρης Πέζογλου (Coca Juniors), Χάρης Θωμάς (Δεν τη δίνω), Γιώργος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Χρήστος Κουτσαυλής (Trade Logistics).

3 ΓΚΟΛ

Νίκος Μπεϊνόγλου (Coca Juniors), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Άρης Σμπρίνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Σιμιτζής (Ριχάρδοι).

2 ΓΚΟΛ

Τσάλλας (Ριχάρδοι), Τσοκάνης (Ριχάρδοι), Βασίλης Λέων (Vodka Juniors), Φώτης Λέων (Vodka Juniors), Αντρέας Ματράκας (Vodka Juniors), Γιώργος Νάτσος (Vodka Juniors), Γιάννης Κηρύκος (Provatina United), Γιάννης Οικονόμου (Provatina United), Νίκος Πέτσας (Provatina United), Κώστας Πασσάς (Provatina United), Πάνος Αλαμάνος (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Βαγγέλης Αθανασίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Καϊμακούδης (Δεν τη δίνω), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Δημήτρης Βαταμίδης (Αλιμπινίσης) Γ. Κοκκάλας (Αίολος), Σ. Κοκκάλας (Αίολος), Σκάρλας (Αίολος).

1 ΓΚΟΛ

Σταύρος Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Γιώργος Βλάχος (Γκρινιάρηδες), Θανάσης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Γιάννης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Κώστας Κοντός (Στεάουα Κοκορετσίου), Χρήστος Λίτσας (Στεάουα Κοκορετσίου), Γιάννης Καραγκούνης (Στεάουα Κοκορετσίου), Βασίλης Σιγιάννης (Στεάουα Κοκορετσίου), Μαρία Δημητρίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Δημήτρης Λαγός (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Κώστας Τσομόκος (Vodka Juniors), Σοφοκλής Βεζιρτζόγλου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Λάμπρος Κονδώνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Σταυρόπουλος (Provatina United), Ζήσης Γκάγκαρης (Provatina United), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Αναστασόπουλος (Trade Logistics), Στάμος Σταματούκος (Trade Logistics), Μιχαλόπουλος (Trade Logistics), Δημήτρης Νιάνιας (Trade Logistics), Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Κνέζεβιτς (Coca Juniors), Νίκος Μαραγκός (Coca Juniors), Χρήστος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Πέτρος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Κώστας Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Σπύρος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Αντρέας Ιμεράι (Αλιμπινίσης), Μαμτζαδέριας (Άρχοντας).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ιστιαία-Ακράτητος Κεχριών 6-0

Κώστας Λαγός

Αστέρας Χαλκίδας: Έναρξη προετοιμασίας στις 19/8

Κώστας Λαγός

Φοίνικας Ψαχνών: Ευχαριστήρια ανακοίνωση προς τον Θ. Μαντά

Κώστας Λαγός