21.2 C
Chalkida
17 Ιουλίου 2019
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (11/7)

Με ένα παιχνίδι για την 6η αγωνιστική συνεχίστηκε την Πέμπτη 11/7 το ‘3ο Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Raptors-Ακράτητος Μαλακώντα 7-8

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Ε ρε Γλέντια 22 63-35
  2. Σπηλιαγκώνηδες 16 51-37
  3. Ακράτητος Μαλακώντα 15 51-42
  4. Τρελλά Νερά 15 48-25
  5. Raptors 15 47-27
  6. Aίας 12 44-39
  7. Φασόλια 12 29-28
  8. Εύβοια Ρωμ 12 37-42
  9. Στρουμφοχωριό 6 48-51
  10. Μπαταριακός 6 21-30
  11. Παλαίμαχοι 6 13-26
  12. Καφενείο 3 32-61
  13. Δεν Μπορούσιαν Ντόρτμουντ 0 10-51

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Παρασκεύη 12/7

8.30 μ.μ.

Αίας-Ε Ρε Γλέντια

9.30 μ.μ.

Εύβοια Ρωμ-Σπηλιαγκώνηδες

10.30 μ.μ.

Παλαίμαχοι-Μπαταριακός

Σάββατο 13/7-9.30 μ.μ.

Εύβοια Ρωμ-Μπαταριακός

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

23 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Βεζυρτζόγλου (Τρελλά Νερά).

21 ΓΚΟΛ

Κώστας Αναγνώστου (Σπηλιαγκώνηδες).

17 ΓΚΟΛ

Πάρης Σπυράκης (Αίας), Αντωνής Νικολάου (Ε Ρε Γλέντια).

16 ΓΚΟΛ

Παρασκευάς Λάζρι (Ε Ρε Γλέντια), Νίκος Κουζούλογλου (Ακράτητος Μαλακώντα).

12 ΓΚΟΛ

Γιώργος Αργύρης (Αίας), Παναγιώτης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ).

11 ΓΚΟΛ

Στέργιος Παππάς (Raptors), Παντελής Ευαγγελινός (Raptors), Αποστόλης Τσαλμάς (Ακράτητος Μαλακώντα).

10 ΓΚΟΛ

Νίκος Μώρος (Ακράτητος Μαλακώντα).

9 ΓΚΟΛ

Χρήστος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Λάμπρος Πολίτης (Ε ρε Γλέντια).

8 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Μπασούκος (Φασόλια), Βασίλης Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό).

7 ΓΚΟΛ

Σταμάτης Σάλεμ (Φασόλια), Ηλίας Ντασιώτης (Στρουμφοχωριό), Δημήτρης Κικίδης (Σπηλιαγκώνηδες), Κώστας Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Παναγιώτης Μωραΐτης (Τρελλά Νερά), Δημήτρης Πρασσάς (Raptors), Θάνος Μακρής (Καφενείο), Δημήτρης Οικονόμου (Καφενείο).

6 ΓΚΟΛ

Σαμ Ντότσι (Παλαίμαχοι), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ), Κώστας Μάκο (Raptors).

5 ΓΚΟΛ

Κώστας Τζάβρας (Τρελλά Νερά), Παύλος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Βασίλης Κολιόπουλος (Ε Ρε Γλέντια), Αντρέας Μαρίνος (Ε Ρε Γλέντια), Δημήτρης Φτούλης (Αίας), Γιώργος Δάβρης (Καφενείο), Αλεξάνδρου (Καφενείο).

4 ΓΚΟΛ

ΓΑρντιόν Σεχάι (Φασόλια), ιάννης Παπακωνσταντίνου (Τρελλά Νερά), Τάσος Γκιζάνης (Στρουμφοχωριό), Νίκος Μαρίνης (Στρουμφοχωριό), Αποστόλης Χατζηστάμου (Ε ρε Γλέντια), Μάριος Χιούσκα (Ε Ρε Γλέντια), Παναγιώτης Ίμπο (Raptors).

3 ΓΚΟΛ

Γεράσιμος Καμινάρης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Γεράσιμος Βάθης (Raptors), Βασίλης Κηπιώτης (Φασόλια), Γιώργος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Παναγιώτης Σκριβάνος (Τρελλά Νερά), Αντώνης Αγγελής (Αίας), Νίκος Μεταξάς (Φασόλια), Φώτης Λέων (Καφενείο), Γκέρσι Τόρα (Ακράτητος Μαλακώντα), Νίκος Τσάλλας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Στέφανος Σταθόπουλος (Μπαταριακός), Σπανός (Ακράτητος Μαλακώντα), Δεμερτζής (Σπηλιαγκωνήδες).

2 ΓΚΟΛ

Νίκος Σταματάκος (Ακράτητος Μαλακώντα), Πάνος Μπρατσιώτης (Στρουμφοχωριό), Ηλιάς Ντασιώτης (Στρουμφοχωριό), Χρήστος Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό), Γιάννης Σακάλογλου (Στρουμφοχωριό), Νίκος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Μάκης Λαπιδάκης (Παλαίμαχοι), Βασίλης Νάνος (Παλαίμαχοι), Πάρης Σαμαράς (Μπαταριακός), Γιάννης Αργύρης (Αίας), Γιώργος Αργύρης (Αίας), Νίκος Βελαέτης (Αίας), Γιάννης Σπυρόπουλος (Τρελλά Νερά), Αλέκος Συνοδάκης (Τρελλά Νερά), Κώστας Αγγελάκης (Ε ρε Γλέντια), Δημήτρης Γκελάς (Raptors), Βαγγέλης Κοτρότσιος (Raptors), Μακρής (Σπηλιαγκώνηδες), Παπαγεωργίου (Σπηλιαγκώνηδες), Λευτέρης Θαλάσσης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Χαράλαμπος Ντεγιάννης (Καφενείο), Άγγελος Τουλούμης (Καφενείο), Γιάννης Καλαμιωτης (Εύβοια Ρωμ), Λευτέρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ).

1 ΓΚΟΛ

Νίκος Αθανασίου (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Κώστας Στούπας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Γιώργος Αγγελάτος (Αίας), Τάσος Θάνος (Στρουμφοχωριό), Σάκης Καραμπάς (Στρουμφοχωριό), Νίκος Τσουπεής (Στρουμφοχωριό), Γιώργος Πεππές (Ακράτητος Μαλακώντα), Γιάννης Αποστόλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Ντούρμας (Ακράτητος Μαλακώντα), Καρλατήρας (Ακράτητος Μαλακώντα), Έλμπαν Πρίφτι (Raptors), Φώτης Βελής (Raptors), Βασίλης Ζαχαρίας (Μιαούλης), Γιώργος Καρβελάς (Μιαούλης), Θάνος Μακρής (Μιαούλης), Δημήτρης Τσούτσικας (Μπαταριακός), Νίκος Αντωνίου (Μπαταριακός), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Δημήτρης Ντοβίνος (Παλαίμαχοι), Τάσος Καλύβας (Καφενείο), Χρήστος Λίτσας (Καφενείο), Κυριακού (Καφενείο), Παναγιώτης Μπαϊμπάκης (Τρελλά Νερά), Τάκης Αχματιώτης (Φασόλια), Παναγιώτης Πατρινός (Φασόλια), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Γιάννης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Δήμος Νικολάου (Εύβοια Ρωμ), Γιώργος Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Αγραφιώτης (Σπηλιαγκώνηδες), Τρεπεκλής (Σπηλιαγκώνηδες).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Πρωταθλητής ο ΑΟΝΑ! (Αρτάκη-Αιδηψός 6-1)

Κώστας Λαγός

Μαχητής Αγ. Θεοδώρων: Κάτι περισσότερο από ομάδα-παρέα! (pics+videos)

Κώστας Λαγός

ΑΟ Σκεπαστής: Στην τεχνική ηγεσία ο Στ. Κατσικογιάννης

Κώστας Λαγός