ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (10/7)

Με δύο παιχνίδια συνεχίστηκε την Τετάρτη 10/7 το ‘3ο Summer Cup’ μη εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ριχάρδοι-Πρόσκοποι Χαλκίδας 0-2

Coca Juniors-Vodka Juniors 3-5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Άρχοντας 13 32-21
  2. Χαραυγή Δύναμη 13 26-15
  3. Πρόσκοποι Χαλκίδας 10 17-17
  4. Γκρινιάρηδες 9 26-19
  5. Trade Logistics 8 21-23
  6. Coca Juniors 7 26-30
  7. Vodka Juniors 6 15-12
  8. Provatina United 6 21-24
  9. Στεάουα Κοκορετσίου 3 17-24
  10. Ριχάρδοι 0 7-18
  11. Δεν τη δίνω 0 14-33

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Πέμπτη 11/7

7.30 μ.μ.

Provatina United-Γκρινιάρηδες

8.30 μ.μ.

Χαραυγή Δύναμη-Άρχοντας

10.30 μ.μ.

Στεάουα Κοκορετσίου-Trade Logistics

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

13 ΓΚΟΛ

Αλέξανδρος Πέζογλου (Coca Juniors).

11 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Αλεξάνδρου (Άρχοντας).

10 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Οικονόμου (Στεάουα Κοκορετσίου).

9 ΓΚΟΛ

Θανάσης Κουτσαυλής (Trade Logistics).

7 ΓΚΟΛ

Σάκης Μπρέλος (Άρχοντας), Γιάννης Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Σέργιο Μπράχο (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω).

6 ΓΚΟΛ

Χρήστος Ντεγιάννης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Μίλτος Θωμάς (Provatina United).

5 ΓΚΟΛ

Νίκος Ξεφτεράκης (Trade Logistics), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Δημήτρης Λάζος (Άρχοντας), Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω), Δημήτρης Καραγιάννης (Αλιμπινίσης), Χάρης Φρυγανάς (Αλιμπινίσης), Άγγελος Τσιαρβούλας (Άρχοντας), Τζέσι Μπράχα (Γκρινιάρηδες).

4 ΓΚΟΛ

Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Λευτέρης Πέζογλου (Coca Juniors), Χάρης Θωμάς (Δεν τη δίνω), Νίκος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Γιώργος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Χρήστος Κουτσαυλής (Trade Logistics).

3 ΓΚΟΛ

Νίκος Μπεϊνόγλου (Coca Juniors), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Σταμάτης Τόγκας (Γκρινιάρηδες), Παναγιώτης Μωραΐτης (Στεάουα Κοκορετσίου), Άρης Σμπρίνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Σιμιτζής (Ριχάρδοι).

2 ΓΚΟΛ

Τσάλλας (Ριχάρδοι), Τσοκάνης (Ριχάρδοι), Βασίλης Λέων (Vodka Juniors), Φώτης Λέων (Vodka Juniors), Αντρέας Ματράκας (Vodka Juniors), Γιώργος Νάτσος (Vodka Juniors), Γιάννης Οικονόμου (Provatina United), Κώστας Πασσάς (Provatina United), Πάνος Αλαμάνος (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Βαγγέλης Αθανασίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Καϊμακούδης (Δεν τη δίνω), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Δημήτρης Βαταμίδης (Αλιμπινίσης) Γ. Κοκκάλας (Αίολος), Σ. Κοκκάλας (Αίολος), Σκάρλας (Αίολος).

1 ΓΚΟΛ

Σταύρος Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Γιώργος Βλάχος (Γκρινιάρηδες), Θανάσης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Γιάννης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Κώστας Κοντός (Στεάουα Κοκορετσίου), Χρήστος Λίτσας (Στεάουα Κοκορετσίου), Γιάννης Καραγκούνης (Στεάουα Κοκορετσίου), Βασίλης Σιγιάννης (Στεάουα Κοκορετσίου), Μαρία Δημητρίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Δημήτρης Λαγός (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Κώστας Τσομόκος (Vodka Juniors), Σοφοκλής Βεζιρτζόγλου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Λάμπρος Κονδώνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Σταυρόπουλος (Provatina United), Ζήσης Γκάγκαρης (Provatina United), Νίκος Πέτσας (Provatina United), Γιάννης Κηρύκος (Provatina United), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Αναστασόπουλος (Trade Logistics), Στάμος Σταματούκος (Trade Logistics), Μιχαλόπουλος (Trade Logistics), Δημήτρης Νιάνιας (Trade Logistics), Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Κνέζεβιτς (Coca Juniors), Νίκος Μαραγκός (Coca Juniors), Χρήστος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Πέτρος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Κώστας Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Σπύρος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Αντρέας Ιμεράι (Αλιμπινίσης), Μαμτζαδέριας (Άρχοντας).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Διαιτησία: Εκπαιδευτικό μάθημα στις 18/11

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (21/4/2019)

eviasports

Δ. Κουπτσίδης: ‘Αλίμονο αν οι πρόεδροι επιβάλλονται, δεν είναι δημοκρατικό, δε ζούμε στη Βόρεια Κορέα’

eviasports
-->