ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (10/7)

Με ένα παιχνίδι για την 6η αγωνιστική συνεχίστηκε την Τετάρτη 10/7 το ‘3ο Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Καφενείο-Φασόλια 4-5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Ε ρε Γλέντια 22 63-35
  2. Σπηλιαγκώνηδες 16 51-37
  3. Τρελλά Νερά 15 48-25
  4. Raptors 15 40-19
  5. Aίας 12 44-39
  6. Φασόλια 12 29-28
  7. Εύβοια Ρωμ 12 37-42
  8. Ακράτητος Μαλακώντα 9 40-35
  9. Στρουμφοχωριό 6 48-51
  10. Μπαταριακός 6 21-30
  11. Παλαίμαχοι 6 13-26
  12. Καφενείο 3 32-61
  13. Δεν Μπορούσιαν Ντόρτμουντ 0 10-48

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Παρασκεύη 12/7-8.30 μ.μ.

Εύβοια Ρωμ-Σπηλιαγκώνηδες

 

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

23 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Βεζυρτζόγλου (Τρελλά Νερά).

21 ΓΚΟΛ

Κώστας Αναγνώστου (Σπηλιαγκώνηδες).

17 ΓΚΟΛ

Πάρης Σπυράκης (Αίας), Αντωνής Νικολάου (Ε Ρε Γλέντια).

16 ΓΚΟΛ

Παρασκευάς Λάζρι (Ε Ρε Γλέντια).

15 ΓΚΟΛ

Νίκος Κουζούλογλου (Ακράτητος Μαλακώντα).

12 ΓΚΟΛ

Γιώργος Αργύρης (Αίας), Παναγιώτης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ).

9 ΓΚΟΛ

Στέργιος Παππάς (Raptors), Χρήστος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Λάμπρος Πολίτης (Ε ρε Γλέντια).

8 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Μπασούκος (Φασόλια), Βασίλης Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό), Παντελής Ευαγγελινός (Raptors), Αποστόλης Τσαλμάς (Ακράτητος Μαλακώντα).

7 ΓΚΟΛ

Σταμάτης Σάλεμ (Φασόλια), Ηλίας Ντασιώτης (Στρουμφοχωριό), Δημήτρης Κικίδης (Σπηλιαγκώνηδες), Κώστας Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Παναγιώτης Μωραΐτης (Τρελλά Νερά), Δημήτρης Πρασσάς (Raptors), Νίκος Μώρος (Ακράτητος Μαλακώντα), Θάνος Μακρής (Καφενείο), Δημήτρης Οικονόμου (Καφενείο).

6 ΓΚΟΛ

Σαμ Ντότσι (Παλαίμαχοι), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ), Κώστας Μάκο (Raptors).

5 ΓΚΟΛ

Κώστας Τζάβρας (Τρελλά Νερά), Παύλος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Βασίλης Κολιόπουλος (Ε Ρε Γλέντια), Αντρέας Μαρίνος (Ε Ρε Γλέντια), Δημήτρης Φτούλης (Αίας), Γιώργος Δάβρης (Καφενείο), Αλεξάνδρου (Καφενείο).

4 ΓΚΟΛ

ΓΑρντιόν Σεχάι (Φασόλια), ιάννης Παπακωνσταντίνου (Τρελλά Νερά), Τάσος Γκιζάνης (Στρουμφοχωριό), Νίκος Μαρίνης (Στρουμφοχωριό), Αποστόλης Χατζηστάμου (Ε ρε Γλέντια), Μάριος Χιούσκα (Ε Ρε Γλέντια), Παναγιώτης Ίμπο (Raptors).

3 ΓΚΟΛ

Γεράσιμος Καμινάρης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Βασίλης Κηπιώτης (Φασόλια), Γιώργος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Παναγιώτης Σκριβάνος (Τρελλά Νερά), Αντώνης Αγγελής (Αίας), Νίκος Μεταξάς (Φασόλια), Φώτης Λέων (Καφενείο), Γκέρσι Τόρα (Ακράτητος Μαλακώντα), Νίκος Τσάλλας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Στέφανος Σταθόπουλος (Μπαταριακός), Σπανός (Ακράτητος Μαλακώντα), Δεμερτζής (Σπηλιαγκωνήδες).

2 ΓΚΟΛ

Πάνος Μπρατσιώτης (Στρουμφοχωριό), Ηλιάς Ντασιώτης (Στρουμφοχωριό), Χρήστος Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό), Γιάννης Σακάλογλου (Στρουμφοχωριό), Νίκος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Μάκης Λαπιδάκης (Παλαίμαχοι), Βασίλης Νάνος (Παλαίμαχοι), Πάρης Σαμαράς (Μπαταριακός), Γιάννης Αργύρης (Αίας), Γιώργος Αργύρης (Αίας), Νίκος Βελαέτης (Αίας), Γιάννης Σπυρόπουλος (Τρελλά Νερά), Αλέκος Συνοδάκης (Τρελλά Νερά), Κώστας Αγγελάκης (Ε ρε Γλέντια), Κοτρότσιος (Raptors), Γεράσιμος Βάθης (Raptors), Μακρής (Σπηλιαγκώνηδες), Παπαγεωργίου (Σπηλιαγκώνηδες), Λευτέρης Θαλάσσης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Χαράλαμπος Ντεγιάννης (Καφενείο), Άγγελος Τουλούμης (Καφενείο), Γιάννης Καλαμιωτης (Εύβοια Ρωμ), Λευτέρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ).

1 ΓΚΟΛ

Νίκος Αθανασίου (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Κώστας Στούπας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Γιώργος Αγγελάτος (Αίας), Τάσος Θάνος (Στρουμφοχωριό), Σάκης Καραμπάς (Στρουμφοχωριό), Νίκος Τσουπεής (Στρουμφοχωριό), Γιώργος Πεππές (Ακράτητος Μαλακώντα), Γιάννης Αποστόλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Ντούρμας (Ακράτητος Μαλακώντα), Καρλατήρας (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Γκελάς (Raptors), Έλμπαν Πρίφτι (Raptors), Φώτης Βελής (Raptors), Βασίλης Ζαχαρίας (Μιαούλης), Γιώργος Καρβελάς (Μιαούλης), Θάνος Μακρής (Μιαούλης), Δημήτρης Τσούτσικας (Μπαταριακός), Νίκος Αντωνίου (Μπαταριακός), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Δημήτρης Ντοβίνος (Παλαίμαχοι), Τάσος Καλύβας (Καφενείο), Χρήστος Λίτσας (Καφενείο), Κυριακού (Καφενείο), Παναγιώτης Μπαϊμπάκης (Τρελλά Νερά), Τάκης Αχματιώτης (Φασόλια), Παναγιώτης Πατρινός (Φασόλια), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Γιάννης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Δήμος Νικολάου (Εύβοια Ρωμ), Γιώργος Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Αγραφιώτης (Σπηλιαγκώνηδες), Τρεπεκλής (Σπηλιαγκώνηδες).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Η παράταση του lockdown, η απαγόρευση των μετακινήσεων και οι εκλογές της ΕΠΟ

eviasports

Πέρσι… σαν σήμερα (3/7/2019)

eviasports

Σαν Σήμερα (31/3/2013): Δροσιά-Καστέλλα 5-1

eviasports