EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (4/7)

Με τρία παιχνίδια συνεχίστηκε την Πέμπτη 4/7 το ‘3ο Summer Cup’ μη εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Provatina United-Vodka Juniors 6-4

Δεν τη δίνω-Άρχοντας 1-3

Γκρινιάρηδες-Ριχάρδοι 8-4

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Άρχοντας 13 32-21
  2. Χαραυγή Δύναμη 13 26-15
  3. Γκρινιάρηδες 9 26-19
  4. Trade Logistics 8 21-23
  5. Coca Juniors 7 23-25
  6. Πρόσκοποι Χαλκίδας 7 15-17
  7. Αλιμπινίσης 6 17-3
  8. Provatina United 6 21-24
  9. Vodka Juniors 3 10-9
  10. Στεάουα Κοκορετσίου 3 17-24
  11. Ριχάρδοι 0 7-16
  12. Δεν τη δίνω 0 14-33

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Τετάρτη 10/7

8.30 μ.μ.

Coca Juniors-Vodka Juniors

9.30 μ.μ.

Δεν τη δινω-Πρόσκοποι Χαλκίδας

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

13 ΓΚΟΛ

Αλέξανδρος Πέζογλου (Coca Juniors).

11 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Αλεξάνδρου (Άρχοντας).

10 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Οικονόμου (Στεάουα Κοκορετσίου).

9 ΓΚΟΛ

Θανάσης Κουτσαυλής (Trade Logistics).

7 ΓΚΟΛ

Σάκης Μπρέλος (Άρχοντας), Γιάννης Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Σέργιο Μπράχο (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω).

6 ΓΚΟΛ

Μίλτος Θωμάς (Provatina United).

5 ΓΚΟΛ

Χρήστος Ντεγιάννης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Νίκος Ξεφτεράκης (Trade Logistics), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Δημήτρης Λάζος (Άρχοντας), Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω), Δημήτρης Καραγιάννης (Αλιμπινίσης), Χάρης Φρυγανάς (Αλιμπινίσης), Άγγελος Τσιαρβούλας (Άρχοντας), Τζέσι Μπράχα (Γκρινιάρηδες).

4 ΓΚΟΛ

Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Χάρης Θωμάς (Δεν τη δίνω), Νίκος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Γιώργος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Χρήστος Κουτσαυλής (Trade Logistics).

3 ΓΚΟΛ

Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Σταμάτης Τόγκας (Γκρινιάρηδες), Παναγιώτης Μωραΐτης (Στεάουα Κοκορετσίου), Λευτέρης Πέζογλου (Coca Juniors), Άρης Σμπρίνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Σιμιτζής (Ριχάρδοι).

2 ΓΚΟΛ

Τσάλλας (Ριχάρδοι), Τσοκάνης (Ριχάρδοι), Αντρέας Ματράκας (Vodka Juniors), Γιάννης Οικονόμου (Provatina United), Κώστας Πασσάς (Provatina United), Πάνος Αλαμάνος (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Βαγγέλης Αθανασίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Καϊμακούδης (Δεν τη δίνω), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Δημήτρης Βαταμίδης (Αλιμπινίσης) Γ. Κοκκάλας (Αίολος), Σ. Κοκκάλας (Αίολος), Σκάρλας (Αίολος).

1 ΓΚΟΛ

Σταύρος Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Γιώργος Βλάχος (Γκρινιάρηδες), Γιώργος Νάτσος (Vodka Juniors), Φώτης Λέων (Vodka Juniors), Θανάσης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Γιάννης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Κώστας Κοντός (Στεάουα Κοκορετσίου), Χρήστος Λίτσας (Στεάουα Κοκορετσίου), Γιάννης Καραγκούνης (Στεάουα Κοκορετσίου), Βασίλης Σιγιάννης (Στεάουα Κοκορετσίου), Δημήτρης Λαγός (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Σοφοκλής Βεζιρτζόγλου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Λάμπρος Κονδώνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Σταυρόπουλος (Provatina United), Ζήσης Γκάγκαρης (Provatina United), Νίκος Πέτσας (Provatina United), Γιάννης Κηρύκος (Provatina United), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Αναστασόπουλος (Trade Logistics), Στάμος Σταματούκος (Trade Logistics), Μιχαλόπουλος (Trade Logistics), Δημήτρης Νιάνιας (Trade Logistics), Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Νίκος Μπεϊνόγλου (Coca Juniors), Κνέζεβιτς (Coca Juniors), Νίκος Μαραγκός (Coca Juniors), Χρήστοε Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Πέτρος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Κώστας Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Βασίλης Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Σπύρος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Αντρέας Ιμεράι (Αλιμπινίσης), Μαμτζαδέριας (Άρχοντας).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (17/7/2019)

eviasports

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (17-18/12)

Κώστας Λαγός

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (4/3)

eviasports