EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (26/6)

Με δύο παιχνίδια για την 4η αγωνιστική συνεχίστηκε την Τετάρτη 26/6 το ‘3ο Summer Cup’ μη εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Trade Logistics-Άρχοντας 7-7

Στεάουα Κοκορετσίου-Πρόσκοποι Χαλκίδας 2-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Άρχοντας 10 29-20
  2. Χαραυγή Δύναμη 9 14-7
  3. Trade Logistics 7 19-21
  4. Αλιμπινίσης 6 17-3
  5. Γκρινιάρηδες 6 18-15
  6. Πρόσκοποι Χαλκίδας 6 13-15
  7. Αίολος 3 6-3
  8. Provatina United 3 10-11
  9. Coca Juniors 3 13-17
  10. Μπόχα Τζούνιορς 0 3-8
  11. Στεάουα Κοκορετσίου 0 17-24
  12. Δεν τη δίνω 0 8-23

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Πέμπτη 27/6-7.30 μ.μ.

Provatina United-Χαραυγή Δύναμη

Κυριακή 30/6-8.30 μ.μ.

Αλιμπινίσης-Χαραυγή Δύναμη

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

10 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Οικονόμου (Στεάουα Κοκορετσίου).

9 ΓΚΟΛ

Θανάσης Κουτσαυλής (Trade Logistics).

7 ΓΚΟΛ

Σάκης Μπρέλος (Άρχοντας), Σέργιο Μπράχο (Γκρινιάρηδες).

6 ΓΚΟΛ

Αλέξανδρος Πέζογλου (Coca Juniors), Δημήτρης Αλεξάνδρου (Άρχοντας).

5 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Λάζος (Άρχοντας), Βαγγέλης Ματράγκας (Δεν τη δίνω), Δημήτρης Καραγιάννης (Αλιμπινίσης), Χάρης Φρυγανάς (Αλιμπινίσης), Άγγελος Τσιαρβούλας (Άρχοντας), Τζέσι Μπράχα (Γκρινιάρηδες).

4 ΓΚΟΛ

Χρήστος Ντεγιάννης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιώργος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Γιάννης Αγριόδημος (Provatina United), Χρήστος Κουτσαυλής (Trade Logistics).

3 ΓΚΟΛ

Νίκος Ξεφτεράκης (Trade Logistics), Παναγιώτης Μωραΐτης (Στεάουα Κοκορετσίου), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Λευτέρης Πέζογλου (Coca Juniors), Άρης Σμπρίνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Σεφερλής (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Σιμιτζής (Μπόχα Τζούνιορς), Γιάννης Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη).

2 ΓΚΟΛ

Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Κώστας Πασσάς (Provatina United), Πάνος Αλαμάνος (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Βαγγέλης Αθανασίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Σταμάτης Τόγκας (Γκρινιάρηδες), Χάρης Θωμάς (Δεν τη δίνω), Παναγιώτης Μάλλιαρης (Coca Juniors), Νίκος Κατσαρής (Χαραυγή Δύναμη), Δημήτρης Βαταμίδης (Αλιμπινίσης) Γ. Κοκκάλας (Αίολος), Σ. Κοκκάλας (Αίολος), Σκάρλας (Αίολος).

1 ΓΚΟΛ

Κώστας Κοντός (Στεάουα Κοκορετσίου), Χρήστος Λίτσας (Στεάουα Κοκορετσίου), Γιάννης Καραγκούνης (Στεάουα Κοκορετσίου), Βασίλης Σιγιάννης (Στεάουα Κοκορετσίου), Δημήτρης Λαγός (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Λάμπρος Κονδώνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Γιάννης Οικονόμου (Provatina United), Γιώργος Σταυρόπουλος (Provatina United), Κηρύκος (Provatina United), Λουκάς Μαντάς (Γκρινιάρηδες), Γιάννης Κουτσαυλής (Δεν τη δίνω), Γιάννης Αναστασόπουλος (Trade Logistics), Στάμος Σταματούκος (Trade Logistics), Μιχαλόπουλος (Trade Logistics), Γιώργος Πύθουλας (Άρχοντας), Νίκος Μπεϊνόγλου (Coca Juniors), Αλέξανδρος Πέζογλου (Coca Juniors), Πέτρος Νικολάου (Χαραυγή Δύναμη), Κώστας Καλαμιώτης (Χαραυγή Δύναμη), Αντρέας Ιμεράι (Αλιμπινίσης), Μαμτζαδέριας (Άρχοντας).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Στοίχημα: Δυνατοί άσοι τριπλασιάζουν το ποντάρισμα μας

eviasports

Αβαντίδες: Κάλεσμα για αγώνα με ΠΑΟΚ

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές 4ης αγωνιστικής (17-18/10)

Κώστας Λαγός