17.8 C
Chalkida
19 Οκτωβρίου 2019
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (25/6)

Με δύο παιχνίδια για την 5η αγωνιστική συνεχίστηκε τη Τρίτη 25/6 το ‘3ο Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εύβοια Ρωμ-Αίας 4-6

Ακράτητος Μαλακώντα-Τρελλά Νερά 8-5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Raptors 9 28-9
  2. Σπηλιαγκώνηδες 9 33-22
  3. Ε ρε Γλέντια 9 18-9
  4. Aίας 9 24-17
  5. Εύβοια Ρωμ 9 20-23
  6. Τρελλά Νερά 6 20-14
  7. Ακράτητος Μαλακώντα 6 32-29
  8. Μπαταριακός 6 18-20
  9. Παλαίμαχοι 3 5-4
  10. Φασόλια 3 10-14
  11. Στρουμφοχωριό 0 16-30
  12. Δεν Μπορούσιαν Ντόρτμουντ 0 4-18
  13. Καφενείο 0 11-30

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Τετάρτη 26/6-8.30 μ.μ.

Καφενείο-Ε ρε Γλέντια

Πέμπτη 27/6-10.30 μ.μ.

Σπηλιαγκώνηδες-Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ

Παρασκευή 28/6

8.30 μ.μ.

Raptors-Ακράτητος Μαλακώντα

9.30 μ.μ.

Καφενείο-Φασόλια

10.30 μ.μ.

Παλαίμαχοι-Στρουμφοχωριό

Σάββατο 29/6-8.30 μ.μ.

Αίας-Ε ρε Γλέντια

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

16 ΓΚΟΛ

Κώστας Αναγνώστου (Σπηλιαγκώνηδες).

12 ΓΚΟΛ

Νίκος Κουζούλογλου (Ακράτητος Μαλακώντα).

9 ΓΚΟΛ

Πάρης Σπυράκης (Αίας).

8 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Βεζυρτζόγλου (Τρελλά Νερά), Παντελής Ευαγγελινός (Raptors), Στέργιος Παππάς (Raptors).

7 ΓΚΟΛ

Νίκος Μώρος (Ακράτητος Μαλακώντα), Γιώργος Αργύρης (Αίας), Παναγιώτης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ), Χρήστος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός).

6 ΓΚΟΛ

Αποστόλης Τσαλμάς (Ακράτητος Μαλακώντα).

5 ΓΚΟΛ

Παρασκευάς Λάζρι (Ε Ρε Γλέντια), Δημήτρης Μπασούκος (Φασόλια), Δημήτρης Πρασσάς (Raptors).

4 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Φτούλης (Αίας), Παύλος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Κικίδης (Σπηλιαγκώνηδες), Μάριος Χιούσκα (Ε Ρε Γλέντια), Παναγιώτης Ίμπο (Raptors), Μακρής (Καφενείο).

3 ΓΚΟΛ

Γιάννης Παπακωνσταντίνου (Τρελλά Νερά), Αντωνής Νικολάου (Ε Ρε Γλέντια), Αντρέας Μαρίνος (Ε Ρε Γλέντια), Νίκος Τσάλλας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Στέφανος Σταθόπουλος (Μπαταριακός), Σπανός (Ακράτητος Μαλακώντα), Σαμ Ντότσι (Παλαίμαχοι), Δεμερτζής (Σπηλιαγκωνήδες).

2 ΓΚΟΛ

Νίκος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Βασίλης Νάνος (Παλαίμαχοι), Πάρης Σαμαράς (Μπαταριακός), Γιώργος Αργύρης (Αίας), Νίκος Βελαέτης (Αίας), Παναγιώτης Μωραΐτης (Τρελλά Νερά), Κώστας Τζάβρας (Τρελλά Νερά), Αντώνης Νικολάου (Ε ρε Γλέντια), Κοτρότσιος (Raptors), Μακρής (Σπηλιαγκώνηδες), Παπαγεωργίου (Σπηλιαγκώνηδες), Αλεξάνδρου (Καφενείο), Δάβρης (Καφενείο), Άγγελος Τουλούμης (Καφενείο), Λευτέρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ).

1 ΓΚΟΛ

Πάνος Μπρατσιώτης (Στρουμφοχωριό), Βασίλης Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό), Νίκος Μαρίνης (Στρουμφοχωριό), Νίκος Τσουπεής (Στρουμφοχωριό), Λάμπρος Πολίτης (Ε ρε Γλέντια), Γιώργος Πεππές (Ακράτητος Μαλακώντα), Γιάννης Αποστόλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Ντούρμας (Ακράτητος Μαλακώντα), Καρλατήρας (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Γκελάς (Raptors), Βασίλης Ζαχαρίας (Μιαούλης), Γιώργος Καρβελάς (Μιαούλης), Θάνος Μακρής (Μιαούλης), Δημήτρης Τσούτσικας (Μπαταριακός), Νίκος Αντωνίου (Μπαταριακός), Σταμάτης Σάλεμ (Φασόλια), Αντώνης Σεχάι (Φασόλια), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Νίκος Μεταξάς (Φασόλια), Μάκης Λαπιδάκης (Παλαίμαχοι), Δημήτρης Ντοβίνος (Παλαίμαχοι), Καλύβας (Καφενείο), Παναγιώτης Μπαϊμπάκης (Τρελλά Νερά), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Γιάννης Σπυρόπουλος (Τρελλά Νερά), Αλέκος Συνοδάκης (Τρελλά Νερά), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Καλαμιωτης (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ), Αγραφιώτης (Σπηλιαγκώνηδες), Κώστας Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Λευτέρης Θαλάσσης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Ταμυναϊκός-Ωρεοί 1-0

Κώστας Λαγός

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (21/4)

Κώστας Λαγός

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων (23/3)

Κώστας Λαγός