EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (24/6)

Με δύο παιχνίδια για την 5η αγωνιστική συνεχίστηκε τη Δευτέρα 24/6 το ‘3ο Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Σπηλιαγκώνηδες-Στρουμφοχωριό 9-6

Raptors-Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ 9-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Raptors 9 28-9
  2. Σπηλιαγκώνηδες 9 33-22
  3. Ε ρε Γλέντια 9 18-9
  4. Εύβοια Ρωμ 9 16-17
  5. Τρελλά Νερά 6 15-6
  6. Aίας 6 18-13
  7. Μπαταριακός 6 18-20
  8. Παλαίμαχοι 3 5-4
  9. Ακράτητος Μαλακώντα 3 24-24
  10. Φασόλια 3 10-14
  11. Στρουμφοχωριό 0 16-30
  12. Δεν Μπορούσιαν Ντόρτμουντ 0 4-18
  13. Καφενείο 0 11-30

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Τρίτη 25/6

8.30 μ.μ.

Ακράτητος Μαλακώντα-Τρελλά Νερά

9.30 μ.μ.

Παλαίμαχοι-Μπαταριακός

10.30 μ.μ. 

Εύβοια Ρωμ-Αίας

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

16 ΓΚΟΛ

Κώστας Αναγνώστου (Σπηλιαγκώνηδες).

11 ΓΚΟΛ

Νίκος Κουζούλογλου (Ακράτητος Μαλακώντα).

8 ΓΚΟΛ

Παντελής Ευαγγελινός (Raptors), Στέργιος Παππάς (Raptors).

7 ΓΚΟΛ

Χρήστος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Πάρης Σπυράκης (Αίας).

6 ΓΚΟΛ

5 ΓΚΟΛ

Παναγιώτης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ), Παρασκευάς Λάζρι (Ε Ρε Γλέντια), Δημήτρης Μπασούκος (Φασόλια), Δημήτρης Βεζυρτζόγλου (Τρελλά Νερά), Δημήτρης Πρασσάς (Raptors).

4 ΓΚΟΛ

Παύλος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Κικίδης (Σπηλιαγκώνηδες), Μάριος Χιούσκα (Ε Ρε Γλέντια), Παναγιώτης Ίμπο (Raptors), Νίκος Μώρος (Ακράτητος Μαλακώντα), Μακρής (Καφενείο).

3 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Φτούλης (Αίας), Γιάννης Αργύρης (Αίας), Αντωνής Νικολάου (Ε Ρε Γλέντια), Αντρέας Μαρίνος (Ε Ρε Γλέντια), Νίκος Τσάλλας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Στέφανος Σταθόπουλος (Μπαταριακός), Σπανός (Ακράτητος Μαλακώντα), Τσαλμάς (Ακράτητος Μαλακώντα), Σαμ Ντότσι (Παλαίμαχοι), Δεμερτζής (Σπηλιαγκωνήδες).

2 ΓΚΟΛ

Νίκος Σπηλιώτης (Στρουμφοχωριό), Βασίλης Νάνος (Παλαίμαχοι), Πάρης Σαμαράς (Μπαταριακός), Γιώργος Αργύρης (Αίας), Νίκος Βελαέτης (Αίας), Παναγιώτης Μωραΐτης (Τρελλά Νερά), Κώστας Τζάβρας (Τρελλά Νερά), Αντώνης Νικολάου (Ε ρε Γλέντια), Κοτρότσιος (Raptors), Μακρής (Σπηλιαγκώνηδες), Παπαγεωργίου (Σπηλιαγκώνηδες), Αλεξάνδρου (Καφενείο), Δάβρης (Καφενείο), Άγγελος Τουλούμης (Καφενείο), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ).

1 ΓΚΟΛ

Πάνος Μπρατσιώτης (Στρουμφοχωριό), Βασίλης Ζαχαριάδης (Στρουμφοχωριό), Νίκος Μαρίνης (Στρουμφοχωριό), Νίκος Τσουπεής (Στρουμφοχωριό), Λάμπρος Πολίτης (Ε ρε Γλέντια), Γιώργος Πεππές (Ακράτητος Μαλακώντα), Γιάννης Αποστόλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Καρλατήρας (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Γκελάς (Raptors), Βασίλης Ζαχαρίας (Μιαούλης), Γιώργος Καρβελάς (Μιαούλης), Θάνος Μακρής (Μιαούλης), Δημήτρης Τσούτσικας (Μπαταριακός), Νίκος Αντωνίου (Μπαταριακός), Σταμάτης Σάλεμ (Φασόλια), Αντώνης Σεχάι (Φασόλια), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Νίκος Μεταξάς (Φασόλια), Μάκης Λαπιδάκης (Παλαίμαχοι), Δημήτρης Ντοβίνος (Παλαίμαχοι), Καλύβας (Καφενείο), Παναγιώτης Μπαϊμπάκης (Τρελλά Νερά), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Γιάννης Σπυρόπουλος (Τρελλά Νερά), Γιάννης Παπακωνσταντίνου (Τρελλά Νερά), Αλέκος Συνοδάκης (Τρελλά Νερά), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Λευτέρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Καλαμιωτης (Εύβοια Ρωμ), Αγραφιώτης (Σπηλιαγκώνηδες), Κώστας Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Λευτέρης Θαλάσσης (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σχολικοί αγώνες: ΓΕΛ Αιδηψού-ΓΕΛ Ιστιαίας 64-35

Κώστας Λαγός

Η προκήρυξη των πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΣΕ 2020-21. Οι ημερομηνίες έναρξης

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν Σήμερα (13/4/2013): Ατρόμητος Βασιλικών-Άτταλη 7-3

eviasports