ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (23/6)

Με δύο παιχνίδια συνεχίστηκε την Κυριακή 23/6 το ‘3ο Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

Αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εύβοια Ρωμ-Παλαίμαχοι 3-2

Σπηλιαγκώνηδες-Μπαταριακός 8-5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1. Ε ρε Γλέντια 9 18-9
  2. Εύβοια Ρωμ 9 16-17
  3. Raptors 6 19-8
  4. Τρελλά Νερά 6 15-6
  5. Σπηλιαγκώνηδες 6 24-16
  6. Aίας 6 18-13
  7. Μπαταριακός 6 18-20
  8. Παλαίμαχοι 3 5-4
  9. Ακράτητος Μαλακώντα 3 24-24
  10. Φασόλια 3 10-14
  11. Δεν Μπορούσιαν Ντόρτμουντ 0 3-9
  12. Στρουμφοχωριό 0 10-21
  13. Καφενείο 0 11-30

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Δευτέρα 24/6

6.30 μ.μ.

Δεν Μπορουσίαν Ντόρμουντ-Στρουμφοχωριό

7.30 μ.μ.

Raptors-Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ

10 μ.μ.

Σπηλιαγκώνηδες-Στρουμφοχωριό

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

11 ΓΚΟΛ

Νίκος Κουζούλογλου (Ακράτητος Μαλακώντα).

7 ΓΚΟΛ

Χρήστος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Πάρης Σπυράκης (Αίας).

6 ΓΚΟΛ

Κώστας Αναγνώστου (Σπηλιαγκώνηδες).

5 ΓΚΟΛ

Παναγιώτης Λιατίφης (Εύβοια Ρωμ), Παναγιώτης Ευαγγελινός (Raptors), Στέργιος Παππάς (Raptors), Παρασκευάς Λάζρι (Ε Ρε Γλέντια), Δημήτρης Μπασούκος (Φασόλια) Δημήτρης Βεζυρτζόγλου (Τρελλά Νερά).

4 ΓΚΟΛ

Παύλος Ζουρμπουλής (Μπαταριακός), Αλεξίου (Σπηλιαγκώνηδες), Κικίδης (Σπηλιαγκώνηδες), Μάριος Χιούσκα (Ε Ρε Γλέντια), Παναγιώτης Ίμπο (Raptors), Ευαγγελινός (Raptors), Νίκος Μώρος (Ακράτητος Μαλακώντα), Μακρής (Καφενείο).

3 ΓΚΟΛ

Δημήτρης Φτούλης (Αίας), Γιάννης Αργύρης (Αίας), Αντωνής Νικολάου (Ε Ρε Γλέντια), Αντρέας Μαρίνος (Ε Ρε Γλέντια), Νίκος Τσάλλας (Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ), Στέφανος Σταθόπουλος (Μπαταριακός), Σπανός (Ακράτητος Μαλακώντα), Τσαλμάς (Ακράτητος Μαλακώντα), Σαμ Ντότσι (Παλαίμαχοι).

2 ΓΚΟΛ

Βασίλης Νάνος (Παλαίμαχοι), Πάρης Σαμαράς (Μπαταριακός), Γιώργος Αργύρης (Αίας), Νίκος Βελαέτης (Αίας), Παναγιώτης Μωραΐτης (Τρελλά Νερά), Κώστας Τζάβρας (Τρελλά Νερά), Αντώνης Νικολάου (Ε ρε Γλέντια), Δημήτρης Πρασσάς (Raptors), Κοτρότσιος (Raptors), Δεμερτζής (Σπηλιαγκωνήδες), Μακρής (Σπηλιαγκώνηδες), Αλεξάνδρου (Καφενείο), Δάβρης (Καφενείο), Άγγελος Τουλούμης (Καφενείο), Γιάννης Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ).

1 ΓΚΟΛ

Λάμπρος Πολίτης (Ε ρε Γλέντια), Γιώργος Πεππές (Ακράτητος Μαλακώντα), Γιάννης Αποστόλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Καρλατήρας (Ακράτητος Μαλακώντα), Δημήτρης Γκελάς (Raptors), Βασίλης Ζαχαρίας (Μιαούλης), Γιώργος Καρβελάς (Μιαούλης), Θάνος Μακρής (Μιαούλης), Δημήτρης Τσούτσικας (Μπαταριακός), Νίκος Αντωνίου (Μπαταριακός), Σταμάτης Σάλεμ (Φασόλια), Αντώνης Σεχάι (Φασόλια), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Νίκος Μεταξάς (Φασόλια), Μάκης Λαπιδάκης (Παλαίμαχοι), Δημήτρης Ντοβίνος (Παλαίμαχοι), Καλύβας (Καφενείο), Παναγιώτης Μπαϊμπάκης (Τρελλά Νερά), Παναγιώτης Ρωμανός (Φασόλια), Γιάννης Σπυρόπουλος (Τρελλά Νερά), Γιάννης Παπακωνσταντίνου (Τρελλά Νερά), Αλέκος Συνοδάκης (Τρελλά Νερά), Αργύρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Λευτέρης Μήτρου (Εύβοια Ρωμ), Γιάννης Καλαμιωτης (Εύβοια Ρωμ), Αγραφιώτης (Σπηλιαγκώνηδες).

Περισσότερες λεπτομέρειες στην επίσημη ιστοσελίδα του ‘Derneki Sports Park’, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΠΣΕ: Ευχετήρια ανακοίνωση για τον Θ. Μορφούλη

Κώστας Λαγός

Photo album απ’ το Αρτάκη-Απόλλων Ερέτριας

Κώστας Λαγός

Δ. Τσιτίνης: ‘Δεν υπάρχουν οι άνθρωποι που θα ‘τρέξουν’ την ομάδα’

Χρήστος Σεφερλής
-->