Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 11/5 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 12/5.

Β’ ΕΠΣΕ 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (29η αγωνιστική)

Λουκίσια-Άγιος Αθανάσιος 0-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Απόλλων Παραλίας 3-2

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Αλάτσατα 0-2

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΦΑΣΗ)

Ιστιαία-Ληλάντιο 0-1

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΦΑΣΗ)

Ακαδημία Αρτάκης-Αθλόπολις 1-0

11. Ληλάντιο-Ερμήλιος 3-1

12. Ακαδημία Ερέτριας-Προποντίδα 5-0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 4-2

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Ληλάντιο-Κύζικος Αρτάκης 0-6

Μεσσάπειος-Νεάπολη 0-6

Λήλας Βασιλικού-Ηρακλής Ψαχνών

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Εύριπος-Κάνηθος 7-0

Ερμήλιος-Ακαδημία Ερέτριας 3-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Σάββατο 11/5-11 π.μ.

Άγιος Λουκάς-Αίολος Κριεζών 0-6

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι 0-1

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία 0-11

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Ερμήλιος-Ληλάντιο 3-2

Αθλόπολις-Νεάπολη 9-1

Κάνηθος-Προποντίδα 8-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς 1-10

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5
Α’ ΕΠΣΕ (30η αγωνιστική)

5.30 μ.μ.

Μακρυκάπα-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Μακρυκάπας, Μπούρικας-Πριόνας Δ.-Νέγρης)

Αυλωνάρι-Ελλήσποντος (γήπεδο Λαμψάκου, Φώτης-Δάλλας, Παππάς)

Καστέλλα-Σκεπαστή (γήπεδο Καστέλλας, Σοφίου-Πασχαλίδης-Αντωνίου Χ.)

Δροσιά-Αρτάκη (γήπεδο Δροσιάς, Κασομούλης-Κωνστάντιος-Κηρύκος)

Αστέρας Βατώντα-Ταμυναϊκός (γήπεδο Βατώντα, Παπακυριάκος-Τσιφλάκος-Περιβολάρης)

Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Αιδηψού, Ρέτσας-Δελχάς-Βελέντζας)

Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Λάμπρου-Ιωάννου-Κούκουρα)

Ωρεοί-Παντριαδικός (γήπεδο Ιστιαίας, Βρακάς-Κοντογιαννίδης-Σέρρας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (29η αγωνιστική)

5.30 μ.μ.

Μιαούλης Φύλλων-Ληλάντιο (γήπεδο Φύλλων, Πόγκας-Κοτταρά-Καρράς)

Προποντίδα-Αφράτι (γήπεδο Παρκό Λάου, Δανιηλίδης-Ντουμάνης-Μαρίνος)

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΦΑΣΗ)

3.30 μ.μ.

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Αγίου Λουκά, Ντούρας-Μούτουπας-Ντόβολης)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

Αθλόπολις-Προποντίδα (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καρβελάς)

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

11.30 π.μ.

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Μαντουδίου, Παυλάτος)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

6 μ.μ.

Κάνηθος-Αθλόπολις (γήπεδο Καλαμακίδη, Δούκας)

3η αγωνιστική

11 π.μ.

Μεσσάπειος-Δροσιά (γήπεδο Ψαχνών, Μούτουπας)

11.30 π.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Βατώντα, Μπούρικας)

 

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Το ‘λουκέτο’ στη Serie A συνεχίζεται και μετά τις 3 Μαΐου

eviasports

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΜΠΑΡΑΖ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (22/5)

eviasports

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Μονόδρυ-Κύμη 2-3

Κώστας Λαγός