Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 4/5 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 5/5.

Α’ ΕΠΣΕ (29η αγωνιστική)

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι 1-3

Μακρυκάπα-Καστέλλα 2-0

Ελλήσποντος-Δροσιά 1-1

Σκεπαστή-Αστέρας Βατώντα 4-2

Αρτάκη-Αιδηψός 6-1

Ταμυναϊκός-Καλοχώρι/Παντείχι 4-0

Ηρακλής Ψαχνών-Ωρεοί 2-1

Όλυμπος Γυμνού-Παντριαδικός 0-0

 

Β’ ΕΠΣΕ 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Σκύρος-Μαρμάρι 1-0

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΦΑΣΗ)

Ληλάντιο-Αίολος Κριεζών/Ζάρητρα 3-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΦΑΣΗ)

Ιστιαία-Νεάπολη 0-1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 0-9

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Εύριπος-Ερμήλιος 3-1

Κάνηθος-Προποντίδα 1-4

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 4-2

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού 2-3

Άγιος Λουκάς-Κάρυστος 5-2

Σκύρος-Αυλωνάρι 0-3 α.α.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Αθλόπολις-Κύζικος Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Δροσιά-Ληλάντιο 0-4

Ηρακλής Ψαχνών-Λήλας Βασιλικού 3-4

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 0-6

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5
Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ) (14η αγωνιστική)

4.30 μ.μ.

Απολλωνίδες Ερέτριας-Νεφέλες (δημοτικό Αμαρύνθου, Πίγγιου (Θεσπρωτίας)-Γενναίος (Αθηνών)-Μαραθωνίτης (Αθηνών))

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (28η αγωνιστική)

5.30 μ.μ.

Κεραυνός Χαλκίδας-Λουκίσια (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δανιηλίδης-Μπούρικας-Μαρινός)

Απόλλων Παραλίας-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Παραλίας Αυλίδας, Χουλιάρας-Ιωάννου-Κοτταρά)

Αλατσατά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Αλεξάνδρου, Καλαμάτας-Κούκουρα-Νικολάου Γ.)

Ληλάντιο-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Βελέντζας-Πασχαλίδης-Ντουμάνης)

Αφράτι-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Αφρατίου, Σοφίου-Καρβελάς-Κοντογιαννίδης)

Ερμήλιος-Προποντίδα (γήπεδο Δροσιάς, Κηρύκος-Τσιφλάκος-Σιαπλαούρας)

Θυέλλα Κοντοδεσποτίου-Μιαούλης Φύλλων 0-3 α.α.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

5.30 μ.μ.

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία (γήπεδο Ιστιαίας, Λιαγκάκης)

Ολυμπιακός Λίμνης-Άγιος 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

11 π.μ.

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Ληλαντίου, Αντωνίου Χ.)

11.30 π.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Νεάπολη (γήπεδο Βατώντα, Μπούρικας)

Ηρακλής Ψαχνών-Μεσσάπειος 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

11.30 π.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Αθλόπολις (γήπεδο Γυμνού, Κηρύκος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11.30 π.μ.

Άγιος-Μαντούδι (γήπεδο Αιδηψού, Καραβά)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

6 μ.μ.

Κάνηθος-Αθλόπολις (γήπεδο Κανήθου, Μούτουπας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

2η αγωνιστική

10 π.μ.

Προποντίδα-Ερμήλιος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καρράς)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Κυριακή 5/5-11 π.μ.

Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Β’ Φάση): Στύρα-Αμαρυνθιακός 0-5

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (6/2/2013): Παναχαϊκή-Ηρακλής Ψαχνών 1-1 (video)

eviasports

Σαν Σήμερα (13/11/2011): Λουκίσια-Θήβα 3-1

eviasports
-->