EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Εύριπος-Ερμήλιος 3-1

Ο Εύριπος επικράτησε με 3-1 του Ερμήλιου, για την 8η αγωνιστική του 3ου ομίλου του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 21ο λεπτό με τέρμα του Συνοδάκη και δέκα λεπτά μετά ο Γιαννιώδης έκανε το 2-0. Ο Σαρρής στο 38′ σημείωσε το τρίτο τέρμα του Ευρίπου και στο 56′ ο Καλαμαράς διαμόρφωσε το τελικό 3-1.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καρράς

ΓΚΟΛ: 21′ Συνοδάκης, 31′ Γιαννιώδης, 38′ Σαρρής-56′ Καλαμαράς.

Εύριπος (Σούλης Παππάς): Ευσταθίου, Παπανικολάου, Σμυρνής, Συνοδάκης, Γιαννιώσης, Σαρρής, Τότσι, Βλάχος, Χιώτης (38′ Πετρόπουλος), Bacila, Δουγιέκος.

Ερμήλιος (Δημήτρης Αντωνόπουλος): Σαββίδης, Σκόνδρας, Τρίκκας, Πανταζής, Θεοδώρου, Μίσχος, Καλαμαράς, Φούσης, Ράνος, Γραμματικόγιαννης, Παναγιωτόπουλος (47′ Ερμήλιος).

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (9η αγωνιστική)

Κ12 ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (12-14/5)

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 2-2 (pics)