24.9 C
Chalkida
22 Ιουλίου 2019
Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 20/4 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 21/4.

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4
Α’ ΕΠΣΕ (27η αγωνιστική)

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά 1-0

Καστέλλα-Αστέρας Βατώντα 0-3

Μακρυκάπα-Καλοχώρι/Παντείχι 2-1

Αρτάκη-Όλυμπος Γυμνού 5-0

Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών 2-2

 

Β’ ΕΠΣΕ (22η αγωνιστική)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νηλέας Νεοχωρίου-Κονίστρες & Περίχωρα 1-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ (22η αγωνιστική)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ανάποδος-ΠΑΟ Κανήθου 3-4

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ολυμπιακός Λίμνης 3-0 (α.α.)

Ισταία-Ταξιάρχης 8-0

Άγιος-Τροπαιοφόρος

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λήλας Βασιλικού-Κύζικος Αρτάκης 1-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Εύριπος 1-2

Ερμήλιος-Κάνηθος 1-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι

Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών 0-0

Αμαρυνθιακός-Σκύρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4
Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ) (14η αγωνιστική)

4.30 μ.μ.

Ολυμπιάδα Υμηττού-Αβαντίδες (γήπεδο δημοτικό Υμηττού, Ζαχαρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)-Κακάνης (Ανατολικής Αττικής)-Μπαλάγκα (Ανατολικής Αττικής))

 

Α’ ΕΠΣΕ

5 μ.μ.

Αυλωνάρι-Αιδηψός (γήπεδο Αυλωναρίου, Παπαποστόλου-Κωνστάντιος-Περούλιας)

Ελλήσποντος-Ωρεοί (γήπεδο Νέας Λαμψάκου, Χουλιάρας-Τσιφλάκος-Ρουμπής)

Σκεπαστή-Παντριαδικός (γήπεδο Σκεπαστής, Βρακάς-Πριόνας-Ιωάννου)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (27η αγωνιστική)

5 μ.μ.

Λουκίσια-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Λουκισίων, Ντούρας-Σέρρας-Ντόβολης)

Άγιος Αθανάσιος-Αλάτσατα (γήπεδο Πάλιουρα, Παπακυριάκος-Κοτταρά-Ζεϊμπέκης)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αφράτι (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Ρέτσας-Σιμιτζής-Παπαθανασίου Γ.)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ερμήλιος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σοφίου-Παπαθανασίου Δ.-Ντουμάνης)

Μιαούλης Φύλλων-Προποντίδα (γήπεδο Φύλλων, Δανιηλίδης-Περιβολάρης-Κοντογιαννίδης)

Κεραυνός Χαλκίδας-ΑΕΚ Χάλκίδας 3-0 α.α.

ΑΕ Χαλκίδας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)

1 μ.μ.

Σκύρος-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Σκύρου, Χατζηκαμαγιάννης-Πασχώνης-Ακριώτης)

5 μ.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κάρυστος (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Καλαμάτας-Μαρίνος-Μούτουπας)

Αμαρυνθιακός-Ζάρακες (γήπεδο Αμαρύνθου, Κασομούλης-Σιαπλαούρας-Αργύρης)

Μαρμάρι-Δύστος (γήπεδο Καρύστου, Μητρολιός-Νέγρης-Ντόβολης)

Κόσκινα-Άγιος Λουκάς 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Νέου Πύργου, Καρβελάς-Καραβά-Παυλάτος)

Ολυμπιακός Λίμνης-Ελληνικά (γήπεδο Λίμνης, Βρακάς-Πριόνας Δ.-Ιωάννου)

4 μ.μ.

Ακαδημία Αρτάκης-ΠΑΟ Λιχάδας (γήπεδο Βατώντα, Μπούρικας-Νικολάου Σ.-Γάτος)

Φοίνικας Ψαχνών-Βυζάντιο Νέου Πύργου 3-0 α.α.

Γιάλτρα-Κύζικος Αρτάκης 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 μ.μ.

Καμάρες-Κριεζά (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Σέρρας-Ντούρας-Ντόβολης Ε.)

1.30 μ.μ.

Μονόδρυ-Έραπος (γήπεδο Μονοδρίου, Καλαμάτας-Μούτουπας-Μαρίνος)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αθλόπολις (γήπεδο Αυλωνάριου, Σιαπλαούρας-Κασομούλης-Αργύρης)

4 μ.μ.

Κύμη-Αυλίδα (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Αντωνίου Χ.-Δούκας-Καρράς)

5 μ.μ.

Πισσώνας-Στύρα (γήπεδο Πισσώνα, Πόγκας-Πασχαλίδης-Παππάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

5 μ.μ.

Έξω Παναγίτσα-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο ‘Τσαλίκη-Παπίλα’, Μπακατσέλος)

Β’ ΦΑΣΗ

1. ΟΠΑ Αιδηψού-Ακαδημία Αρτάκης (Κυριακή 21/4-3.30 μ.μ., γήπεδο ‘Ηλίας Κουτσουφλάκης’ Προκοπίου, Βελέντζας)

2. Ιστιαία-Κύζικος Αρτάκης (Κυριακή 21/4-3.30 μ.μ., γήπεδο Μαντουδίου, Λιαγκάκης)

3. Νεάπολη-Τροπαιοφόρος (Κυριακή 21/4-5.30 μ.μ., γήπεδο ‘Ηλίας Κουτσουφλάκης’ Προκοπίου, Βελέντζας)

4. Αθλόπολις-ΑΕΚ Νέου Πύργου (Κυριακή 21/4-5.30 μ.μ., γήπεδο Μαντουδίου, Λιαγκάκης)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

12.15 μ.μ.

Μεσσάπειος-Ληλάντιο (γήπεδο Καστέλλας, Μπούρικας)

Νεάπολη-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

11.30 π.μ.

Προποντίδα-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Αντωνίου Χ.)

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ιστιαία-Άγιος (γήπεδο Ιστιαίας, Παυλάτος)

11.30 π.μ.

Μαντούδι-Τροπαιοφόρος (γήπεδο Μαντουδίου, Λιαγκάκης)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ερμήλιος-Δροσιά (γήπεδο Δροσιάς, Δούκας)

Μεσσάπειος-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Καστέλλας, Μπούρικας)

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 21/4-11 π.μ.

Ταμυναϊκός-Αιόλος Κριέζων ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3)

eviasports.gr

Photo album απ’ το ΑΕ Χαλκίδας-Άγιος Αθανάσιος

Κώστας Λαγός

Σχολικοί αγώνες: ΓΕΛ Κανήθου-ΓΕΛ Ιστιαίας 2-0 (photo album)

Κώστας Λαγός